جنگنده های نیروی صهردرس رها کردن مواد غذایی بسته به سیل زده منطقه بیهار

بیان اخبار سرویس

پتنا: به عنوان سیل وضعیت در بیهار تر می شود, قبر در هر روز مواد غذایی بسته بودن هوا کاهش یافته و در بدترین مناطق آسیب دیده از دولت توسط سه هلیکوپتر به نیروی هوایی هند (IAF) از صبح روز شنبه.

جنگنده ها و هلیکوپتر و احضار توسط دولت کاهش یافته است مواد غذایی بسته در ده ها تن از روستاها که هولناک به دلیل نقض در سدهای از ساران و Champaran در گپلگنج و شرق Champaran مناطق.

با توجه به اصل دولت و مدیریت بحران وزارت Pratyay Amrit این IAF صهردرس هوا هستند-حذف مواد غذایی بسته در دربنگا, گپلگنج و شرق Champaran را سیل زده مناطق و ادامه خواهد داد تا وضعیت normalises.

در دربنگا منطقه دادرس Dr SM Thyagarajan پرواز در هلیکوپتر برای نظارت بر عملیات در سراسر هولناک مناطق.

او گفت که 529 panchayats در 74 بلوک از 10 ولسوالی در حال حاضر متاثر از سیل در بیهار به دلیل باران های سنگین و سنگین و تخلیه آب و برخی ناشی از نقض در سدهای.

به نقل از آمار و ارقام او گفت که در اطراف 9.60 lakhs از مردم متاثر از سیل در دولت تا تاریخ.

“21 لرزد و 271 جامعه آشپزخانه ها باز شده اند توسط دولت و مدیریت بحران وزارت در سراسر سیل آسیب دیده مناطق.بیش از 1,15,325 مردم معطوف به مکان های امن تر از آب گرفتگی مناطق در حال گرفتن رایگان مواد غذایی و دیگر نقش برجسته در آشپزخانه و لرزد عملکرد دور ساعت,” او گفت:.

در همین حال منابع رسمی گفت که 18 نفر نیز جان خود را از دست تا کنون در سیل در مناطق آسیب دیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>