من قرار دادن نام من در افغانستان صلح معامله: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به مطبوعات قبل از خروج در دریایی از جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن, DC, فوریه 23 سال 2020 ترک در 2 روز از سفر به هند است. عکس: AFP

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که اگر توافقی است که توافق بین طالبان و آمریکا و سپس او آن را امضا کنید.

“بله” گفت: خبرنگاران در کاخ سفید به عنوان او آماده برای ترک در سفر به هند است. “من می خواهم قرار دادن نام من در آن است.”

نظرات خود را پس از یک جزئی آتش بس در زمان اثر در افغانستان روز شنبه با طالبان و نیروهای افغان موافقت خود را برای یک هفته “کاهش خشونت.”

این آتش بس در نظر گرفته شده بود به مجموعه شرایط را برای واشنگتن و افغانستان برای امضای قرارداد به دوحه در فوریه 29 است که می تواند در نهایت منجر به خروج نیروهای آمریکایی پس از بیش از 18 سال است.

تهمت بود نه خاص در مورد آنچه در سند او خواهد بود مایل به ثبت نام در اما گفت: تصمیم گیری شد و مشروط به پیشرفت در طول اولیه آتش بس.

او گفت: برای خنک کردن دوره اتحاد “برگزاری شده است. این یک روز و نیم. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

“من می خواهم برای دیدن چگونه این دوره از یک هفته کار می کند,” او گفت:.

“اگر آن را با این نسخهها کار در آینده کمتر از یک هفته من قرار دادن نام من در آن است. وقت به خانه می آیند. و آنها می خواهند برای جلوگیری از,” او گفت:.

“من فکر می کنم طالبان می خواهید به یک معامله بیش از حد. آنها خسته از جنگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>