‘من هرگز مبارزه را متوقف نمی کنم’ : جو بایدن عذرخواهی کرد برای پیشنهاد آمریکایی های آفریقایی فاقد تنوع

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز پنجشنبه پس از اظهار نظر که پیشنهاد آمریکایی های آفریقایی فاقد تنوع است عذرخواهی صادر کرد.

بر خلاف جامعه آفریقایی-آمریکایی، با استثناهای قابل توجه، جامعه لاتین یک جامعه فوق العاده متنوع است، بایدن به انجمن ملی روزنامه نگاران سیاه پوست (NABJ) در سال ۲۰۲۰ و انجمن ملی روزنامه نگاران اسپانیایی (NAHJ) کنوانسیون مجازی مشترک گفت. (مرتبط: بایدن ادعا می کند که ‘بر خلاف’ جامعه سیاه پوستان، ‘جامعه لاتین … است باور نکردنی متنوع’)

رئیس جمهور دونالد ترامپ با گفتن این که حریف فرضی خود را “کاملا ً از هم پاشیده و به جامعه سیاه انفصال داده است” پاسخ داد.

بایدن ساعاتی بعد در یک سری توییت ها عذرخواهی کرد. گفتن، “اوایل امروز، من برخی از نظرات در مورد تنوع در جوامع آفریقایی آمریکایی و لاتین که من می خواهم برای روشن شدن. به هیچ عنوان منظورم این نبود که پیشنهاد کنم جامعه آمریکایی آفریقایی یک تک دست است نه هویت، نه در مسائل، نه اصلاً.”

بایدن در ادامه توضیح داد که تنوع زیادی را در درون جامعه آمریکایی های آفریقایی مشاهده کرده است و اضافه کرد: «این تنوع است که محیط کار، جوامع و کشور ما را به جای بهتری می سازد.»

بایدن در پایان به این نتیجه رسید: «تعهد من به شما این است: من همیشه گوش می دهم، هرگز دست از مبارزه برای جامعه آمریکایی آفریقایی برنمی دارم و هرگز دست از مبارزه برای آینده ای درست تر برنمی دارم»

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>