‘من می خواهد تا او را در برابر هر روز’: دموکرات ایالت میشیگان در کنگره برای محکوم ضمن تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار گرچن Whitmer

دموکرات ایالت میشیگان در کنگره کارن Whitsett اخراج در دموکرات ها و دولت فرماندار در طول شب جمعه ظاهر در “Tucker Carlson امشب.”

دیترویت دموکرات ها قصد سرزنش Whitsett پس از او به اعتبار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه برای صرفه جویی در زندگی خود را با انتشار امکان استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان برخی از coronavirus بیماران.

در گفتگو با رادیو فردا میزبان Tucker Carlson این میشیگان مجلس نشان داد که وجود کمتر از “لذت بخش” متون بین خودش و دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اما او گفت که او در مورد به پایین.

تماشا کنید:

“چرا آنها را اخراج من فراتر از کلمات برای من” Whitsett گفت کارلسون. “این چیزی است که من انتظار نداشتند من شروع کردن با یک روش ساده با تشکر از شما به مرد است که رئیس جمهور ایالات متحده است. این یک تشکر از شما من نمی دانم که با تشکر از شما تا به حال یک خط سیاسی. من نمی دانم با تشکر از شما متعلق به یک حزب سیاسی بر دیگری و این که اگر شما در یک حزب شما نمی توانید می گویند با تشکر از شما به شخص دیگری. من تا به حال هیچ ایده.”

در پاسخ به کارلسون سوال در مورد اینکه آیا بیشتر جرم می تواند گرفته شده توسط این واقعیت است که او اعتبار هیدروکسی کلروکین برای صرفه جویی در زندگی خود Whitsett گفت: این احتمال وجود دارد “همه در ارتباط” با هم.

“من فکر می کنم آن را فقط به من به عنوان یک دولت نماینده بود که من خارج از خط با توجه به احتمالا فرماندار ما,” او گفت:. “با در نظر گرفتن خودم و رفتن به کاخ سفید برای صحبت با رئیس جمهور ایالات متحده, من فکر می کنم آن را یک نوع” چگونه شما جرات,’ زیرا کسی که مسئول 13th کنگره منطقه در واقع با این نسخهها کار برای ما فرماندار.”

پس از تمسخر عذرخواهی برای Whitmer, کارلسون پرسید که آیا او به نام بگو “” من خیلی خوشحالم که شما نمی میرند. خوش آمدید به زندگی. تبریک.'”

“در واقع آن را به عنوان لذت بخش به عنوان است که, و پیام های متنی است که ما تا به حال از آن شده اند به عنوان لذت بخش به عنوان گفت:” میشیگان داشتند ، “من قصد ندارم به ایستاده و آرام خواهد شد و نه من سکوت می شود توسط هر کسی که آن را می آید به مردم در جامعه است. برای من مهم نیست که در آن است. اگر شما انجام نمی دهد حق با ما, اگر شما در حال انجام کار درست توسط مردم سیاه و سفید در جامعه ما, من قصد دارم به ایستادن و برای من مهم نیست که در آن است. من قصد دارم برای ایستادن در برابر شما من قصد دارم به صحبت کردن و در حال حاضر من صحبت کردن برای افرادی که نمی توانند برای خود صحبت می کنند. که کار من است که مسئولیت من این است که وظیفه من این چیزی است که من قسم خورده را انجام دهد. و برای من مهم نیست که در آن من می خواهد تا در برابر او در هر روز است.”

با اشاره به گفتگوهای او با رئیس جمهور Whitsett با اشاره به Whitmer ناتوانی “کار با” مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او “می خواهد به همکاری با ما” و “ما چیزهایی که ما نیاز داریم.” (مربوط به: ‘گرچن Whitmer یک سادیست’: تاکر شگفتی که چرا مردم فاسد در صندلی چرخدار’ مجاز است اما سقط جنین ضروری’)

“بنابراین من می دانم دست اول من تا به حال تجربه, بنابراین من می دانم” او گفت:. “من می دانم که این شوک و ترس در چهره خود را زمانی که آنها شنیده ام که ما نمی گرفتن چیزهایی که ما نیاز و سزاوار در شهر دیترویت. بنابراین تنها چیزی که من می توانید انجام دهید این است که پرتاب دست من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im