‘من فکر منشور حقوق’: نیوجرسی Gov پاسخ به تاکر سوال در مورد اجتماعی فاصله سفارش

دموکرات نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson که او “نبود تفکر لایحه حقوق” هنگامی که او در اعمال اجتماعی فاصله سفارشات در دولت خود را که شامل ممنوعیت اشاره کرده است.

در طول گسترده در مصاحبه یکشنبه شب برنامه “Tucker Carlson امشب” کارلسون خواسته مورفی در مورد نیوجرسی کنیسه عبادت بودند که “بازداشت و به اتهام به بودن در یک کنیسه با هم.”

“در حال حاضر این لایحه از حقوق به عنوان شما را به خوبی می دانم محافظت از آمریکایی ها حق را پاس حق خود را به مذهب خود را به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب و به جمع با هم به جمع آوری مسالمت آمیز” کارلسون گفت. “چه قدرت آیا لغو این لایحه از حقوق بشر در صدور این منظور ؟ چگونه می توانم شما از این قدرت برای انجام این کار؟”

تماشا کنید:

“که در بالا پرداخت درجه تاکر” مورفی پاسخ داد. “من فکر منشور حقوق هنگامی که ما انجام این کار است. ما رفت و به همه اول از همه ما در اطلاعات و علم …”

“من می توانید بگویید” کارلسون گفت.

پس از مورفی یک نقطه در مورد علم نشان می دهد که اجتماعی فاصله آثار کارلسون به ارمغان آورد و همه چیز به سوال اصلی: آیا شما از این قدرت به منظور چیزی است که به وضوح contravenes منشور حقوق ایالات متحده آمریکا, قانون اساسی ایالات متحده. که در آن شما قدرت برای انجام این کار؟”

“خوب در اینجا چیزی است” مورفی پاسخ داد. “ما می دانیم که ما نیاز به دور ماندن از هر یک از دیگر شماره یک. شماره دو ما گسترده قدرت در درون دولت است. و شماره سه ما هرگز فراموش که بدون هماهنگی بحث و هش کردن آن با رهبران انواع رهبران ادیان در نیوجرسی.”

“من مطمئن هستم که شما بحث را به هر خاخام و کشیش اما عمیق تر وجود دارد سوال در اینجا” فاکس نیوز میزبان گفت. “من فقط می خواهم به درخواست شما یکی از آخرین زمان به دلیل آن مهم است. من مطمئن هستم که شما فکر می کردم در این مورد. شما نمی توانید فقط به عنوان فرماندار دولت به مردم بگویید که آنها می توانید صحبت کنید به زمانی که و که در آن به دلیل قانون اساسی ایالات متحده که بر اساس آن همه از این است که مبتنی بر منع شما از انجام آن است. بنابراین شما به وضوح تصمیم گرفت که شما می توانید آن را انجام دهید. آیا شما یک وکیل مشورت کنید در این مورد چون این یک سوال حقوقی به عنوان به خوبی به عنوان یک پزشکی یکی نیست؟”

پاسخ مثبت مورفی مربوط به یک مکالمه او با نیوجرسی کاردینال کاتولیک که با موافقت و موقعیت خود را. (مربوط به: ‘هیچ مجازات برای خرده استبداد’: Tucker Carlson انفجار ‘متوسط سیاستمدار’ گرچن Whitmer را ‘قدرت’ Grabs)

“ما باید برای پیدا کردن راه های مختلف برای عبادت. من فکر می کنم که نقطه گفت:” فرماندار نیوجرسی.

“دولت مجاز به مردم بگویید که چگونه به پرستش” گفت: کارلسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im