“من اشتباه بود’: MSNBC کریس ماتیوز مسائل در هوا عذرخواهی ساندرز پس از مقایسه موفقیت به ظهور آلمان نازی

MSNBC میزبان کریس ماتیوز خود را آغاز کرد دوشنبه شب با یک درجه عذرخواهی به 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز پس از مقایسه خود را افزایش در مسابقه برای زمانی که آلمان نازی در زمان بیش از فرانسه است.

متیوز در مقایسه ساندرز’ موفقیت های اخیر به “سقوط فرانسه در سال 1940” در طول MSNBC انتخابات پوشش Feb. 22. نظرات خود را کارگردانی در یک یهودی نامزد انتخابات ریاست جمهوری برانگیخته سریع و شدید واکنش با بسیاری از تماس در شبکه به آتش متیوز. (مرتبط: MSNBC کریس ماتیوز پیش بینی انتخاباتی فاجعه برای دموکرات ها تحت برنی ساندرز)

“سناتور سندرز من متاسفم برای مقایسه از هر چیزی که غم انگیز خطا در آن بسیاری از رنج می برد به خصوص مردم یهودی به نتیجه انتخابات است که در آن شما به خوبی سزاوار برنده” ماتیوز گفت: در آغاز خود را نشان می دهد دوشنبه ، “این است برای رفتن به یک جنگ سخت گرم مبارزات انتخاباتی از ایده ها. در روزها و هفته ها و ماه های پیش رو, من در تلاش برای انجام بهتر کار خودم آسانسور سیاسی بحث.”

تماشا کنید:

میزبان “بیس بال با کریس ماتیوز” اضافه شده است که او “رسیده برای یک قیاس تاریخی و با استفاده از یک بد” به او “به تماشای یک طرفه نتایج از شنبه دموکراتیک حزبی در نوادا است.”

ساعت قبل, Fox News میزبان Howard کرتز نام در MSNBC میزبان به عذر خواهی به Sanders. کرتز گفت: همه باید “دور ماندن” از نازی مراجع است. او همچنین اظهار داشت: چگونه ماتیوز’ نظرات “به خصوص تن ناشنوا” به عنوان سناتور ورمونت تا به حال اعضای خانواده که درگذشت در هولوکاست.

“کریس ماتیوز باید عذر خواهی به برنی ساندرز” کرتز روز دوشنبه گفت:. “من نمی دانم آنچه که او در حال انتظار برای MSNBC باید رد اظهارات و چه چیز وحشتناک بود ساندرز آیا به حکم این قیاس? او clobbered همه چیز عادلانه و مربع است.”

MSNBC نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im