“من می خواهم همان درمان برابر’: بایدن مدعی تارا Reade, اشک, به, رسانه, زنان, گروه, سیاستمداران دموکرات

  • رسانه های گروه زنان و سیاستمداران دموکرات که در دفاع از کریستین Blasey فورد را خاموش نگه داشته در مورد تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.
  • Reade مشغول به کار به عنوان یک سنا کارمند برای بایدن در سال 1993 است و متهم پس از آن سناتور از بوسیدن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او. بایدن انتخاباتی این اتهامات را رد کرده است.
  • “من متاسفم که من سیاسی ناخوشایند اما من مرتکب شد جو بایدن” Reade گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد. “و مردم باید برای مقابله با آن است.”

تارا Reade محکوم رسانه ها سکوت در خصوص تجاوز جنسی اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در مصاحبه با Daily Caller, اخبار بنیاد و خواستار برابر درمان به عنوان “بازماندگان دیگر” مانند کریستین Blasey فورد.

56 سال Reade تاسف است که تجاوز جنسی به اتهام تبدیل به یک “حزبی ابزار” گفت که جمهوری خواهان باید weaponized او و دموکرات ها هر دو نادیده گرفته و بی اعتبار ،

“این غیر قابل توجیه” او گفت: DCNF. “من متاسفم که من سیاسی ناخوشایند اما من مرتکب شد جو بایدن. و مردم باید برای مقابله با آن است.”

Reade مشغول به کار به عنوان یک سنا کارمند برای بایدن در سال 1993 است و متهم پس از آن سناتور از بوسیدن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او. بایدن را در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری که در پاسخ به یک درخواست برای نظر از DCNF است را تکذیب کرد حمله و گفت: آن را “کاملا اتفاق رخ نداد.”

سکوت و “کفن عدم تعهد” از رسانه ها

بین ماه های مارس 24 روز هنگامی که Reade ساخته شده او اتهامات و مارس 15 بایدن در مواجهه بیش از 81 پرسش و بیش از 20 ساعت مصاحبه با رسانه ها بدون اینکه از او خواسته به اظهار نظر در مورد تجاوز جنسی به اتهام اخیر تجزیه و تحلیل توسط Washington Free Beacon یافت. هر چند بایدن را رقیب سابق بهداشت ، برنی ساندرز خواسته شد تا در مورد اتهامات هفته گذشته presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد کرده است و در عین حال برای رسیدگی به اتهامات.

WASHINGTON, DC - MARCH 12: U.S. Attorney General Janet Reno (C), turns to answer a question from a reporter as she and Sen. Joseph Biden (L), D-Del, leave the White House after meeting with U.S. President Bill Clinton, 12 March 1993. Biden is chairman of the Senate Judiciary Committee. Reno was confirmed by the full Senate on a vote of 98-0, making her the first woman in U.S. history to hold the post. (Photo credit should read J.DAVID AKE/AFP via Getty Images)

دادستان کل ژانت رنو نوبت به پاسخ به یک سوال از یک خبرنگار به عنوان او و جوزف بایدن ترک کاخ سفید است. (J. DAVID AKE/خبرگزاری گتی ایماژ)

خواندن گفت DCNF که عمده رسانه های درمان خود را با یک “کفن عدم تعهد” و سکوت. او در مقایسه با درمان او به “صدها نفر از داستان” که نوشته بودند در مورد Blasey فورد که متهم به دیوان عدالت برت Kavanaugh از نظر جنسی آزار او.

“سوال من این است: چرا ؟ آنها گفته بودن نه به توسط کمپین?” او گفت:. (مرتبط: اختصاصی: ویدئو نشان می دهد که ضد Kavanaugh وکیل گفت: کریستین Blasey فورد می خواست ‘ستاره’ عدالت نام)

رسانه های کاوشگر به هر جنبه ای از زندگی خود را هنگامی که او در مصاحبه با آنها Reade گفت: DCNF. در مقابل او با اشاره به داستان تنها انتشار محرومیت از بایدن انتخاباتی بدون گرفتن اطلاعات از معاون رئیس جمهور سابق خود را.

“مبارزات انتخاباتی خود را ندارد خود را از دست من ناراحت” Reade گفت: DCNF. “مبارزات انتخاباتی خود را ندارد دست خود را زیر لباس من و سپس به ترتیب برای من به اخراج می شود.”

بایدن را متهم به انتقاد تابناک لنگر اندرسون کوپر که به میزبانی بایدن چند بار از او داستان را شکست اما نمی خواست او را در مورد اتهامات. او توضیح داد که چگونه سی ان ان که در پاسخ به یک درخواست برای نظر از DCNF خواهد او تماس بگیرید و بپرسید برای مصاحبه با او گفت: آنها را “در نظر انجام یک داستان” در اتهامات او را.

“خوب به من دریافت کنید هنگامی که شما می دانید که شما در حال انجام یک داستان” Reade گفت: او می گوید سی ان ان “و پس از آن من کامل مصاحبه.”

با توجه به Reade, ABC News خبرنگار ساشا Pezenik مصاحبه او بلافاصله پس از Reade رفت و با او اتهام. اما او گفت: Pezenik شنبه در داستان است.

“او هرگز انجام می شود یک داستان” Reade گفت. “زمانی که من او را پرسید که او در واقع فقط می گوید: تولید کننده علاقه مند نیست در حال حاضر.”

Reade تماس از زنان گروه سکوت خود را

زنان گروه هایی که مورد حمایت Blasey فورد تجاوز جنسی اتهامات علیه Kavanaugh از جمله طرفدار سقط جنین زنان گروه مانند والدین امیلی لیست ملی سقط جنین درست عمل لیگ شده اند و سکوت در مورد اتهامات Reade

Reade گفت: آن را به معنای “بسیار” به او به جنبش زنان و یا پلت فرم است که پشتیبانی از او در طول این زمان. (مرتبط: “باور همه زنان: زنان گروه که محکوم Kavanaugh سکوت در بایدن مدعی تارا Reade)

WASHINGTON, DC - SEPTEMBER 27: Dr. Christine Blasey Ford is sworn in by chairman Chuck Grassley, R-Iowa, on Capitol Hill September 27, 2018 in Washington, DC. A professor at Palo Alto University and a research psychologist at the Stanford University School of Medicine, Ford has accused Supreme Court nominee Judge Brett Kavanaugh of sexually assaulting her during a party in 1982 when they were high school students in suburban Maryland. (Photo By Tom Williams-Pool/Getty Images)

دکتر کریستین Blasey فورد است که سوگند در کاپیتول هیل. (Tom Williams-استخر/گتی ایماژ)

“من می گویند به این سازمان های زنان, من می خواهم همان برابر درمان است که دیگر بازماندگان را دریافت کرده اند, مهم نیست که چه کسی مجرم است” Reade گفت: DCNF. او با نام بردن از امیلی لیست و فعال گلوریا استاینم که هر دو آنها او می گوید: او تعامل به عنوان یک “فعال دموکرات.”

“امیلی لیست که در آن شما هستند ؟” او پرسید. “گلوریا استاینم? که در آن شما هستند ؟ کجا هستند این مردم؟”

نه امیلی لیست و نه استاینم در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از DCNF.

سازمان های متعدد گفت که به عنوان سازمان های غیر انتفاعی آنها نمی تواند وزن در حزبی موضوعات از جمله تجاوز جنسی اتهامات علیه یک کاندیدای ریاست جمهوری.

این زمان را تا صندوق دفاع حقوقی 501(ج)3 غیر انتفاعی اداره ملی زنان مرکز قانون (NWLC) و تاسیس در پی #MeToo جنبش عزاداری Reade در ماه فوریه که آن را پشتیبانی نمی کند ،

NWLC سخنگوی ماریا پاتریک در بیانیه ای گفت به رهگیری که این گروه غیر انتفاعی وضعیت محدود “چگونه می توان آن را صرف بودجه خود را از جمله محدودیت هایی که مربوط به نامزدهای انتخابات در حال اجرا برای انتخابات است.”

سخنگوی مرکز حقوق باروری نیز گفت: DCNF در ماه آوریل که CRR می کند “نه اظهار نظر در مورد انتخابات و یا نامزد ما به عنوان یک سازمان غیر حزبی 501©3.”

فشرده که چرا CRR به طور فعال در نظر Kavanaugh را تایید سخنگوی گفت: “قضایی منصوب هستند و نه نامزد و انتخاب نیست” و افزود: “[w]e نیست و هرگز در نظر نامزدها برای انتخابات است.”

Reade گفت: DCNF که زنان گروه که خود را سرزنش سکوت خود را غیر انتفاعی وضعیت انجام این کار از ترس.

او این باورند که بسیاری از این زنان در گروه تکیه بر کمک های مالی است که می آید از خشونت علیه زنان عمل می کنند که بایدن در سال 1990 معرفی شد و معتقد است که این سازمان نگرانی آنها را از دست این بودجه اگر بایدن رئیس جمهور می شود و آنها را به صحبت بد از او.

“من فکر می کنم وجود دارد تمام انواع دلایل” او می افزاید. “وجود دارد اقتصادی وجود دارد فقط ترس که او چه کسی است و چگونه قدرتمند او است. من 56 سال, و من به نوعی تحت فشار قرار دادند فراتر از ترس من حمله کردند من مورد آزار و اذیت. اما من فکر می کنم این مهم است من قوی ماندن و اقامت شرکت است.”

“من رای دادن در یک انتخابات ملی:” Reade بیزار او زندگی طولانی, پارتی

Reade به رسمیت می شناسد که بایدن یک طرفدار سقط جنین نامزد رو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده 2020 انتخابات — که بسیاری از زنان در گروه های مضطرب برای حفظ دسترسی به سقط جنین در ایالات متحده است. (مرتبط: اینجا چه جو بایدن تکامل یافته در سقط جنین به عنوان او تلاش برای تبدیل شدن به رئیس جمهور)

اما بایدن است “بسیار ناقص سابقه در حقوق باروری” او گفت: با اشاره به معاون سابق رئیس جمهور فلیپ فلاپ در سقط جنین مواضع در طول فعالیت سیاسی خود را. اگر حزب دموکرات او را به حاشیه رانده و یا بی اعتبار او هشدار می دهد این “کاهش اعتبار به جلو آمده.”

“من به شدت طرفدار انتخاب” او گفت:. “من هیچ مشکل و گفت که. اما آنچه می توانم بگویم این است که تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی هستند به همان اندازه به عنوان مهم است.”

PHILADELPHIA, PA - JULY 27: US Vice President Joe Biden acknowledges the crowd after delivering remarks on the third day of the Democratic National Convention at the Wells Fargo Center, July 27, 2016 in Philadelphia, Pennsylvania. Democratic presidential candidate Hillary Clinton received the number of votes needed to secure the party's nomination. An estimated 50,000 people are expected in Philadelphia, including hundreds of protesters and members of the media. The four-day Democratic National Convention kicked off July 25. (Photo by Justin Sullivan/Getty Images)

معاون رئیس جمهور جو بایدن اذعان جمعیت است. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

“جو بایدن مانند یک گرگ در لباس گوسفند” او می افزاید. “او مبارزه ظاهرا حقوق زنان اما در زندگی شخصی خود است که راه او را خود انجام است.”

او نام چند دموکراتیک ارقام که لمس کرده اند در اتهامات علیه بایدن از جمله ساندرز دموکرات نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز و سابق 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq. هیچ یک از این سیاستمداران در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از DCNF.

“برنی ساندرز را بدون مفهوم که من هستم از این حادثه که من در سال 1993” او گفت: DCNF با اشاره به ساندرز بحث او در برابر اتهامات بایدن در CBS This Morning. “او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. چگونه می تواند او را یک نظر که او نمی دانید؟”

این سناتور ورمونت رسیده است به او در این موضوع او اضافه شده است.

او با اشاره به این که Klobuchar یک دموکرات مینه سوتا گفت: به تازگی در MSNBC که Reade را به اتهام تجاوز جنسی شده بود مورد بررسی قرار گرفت. Reade گفت: بیانیه ای که غلط است و “غیر مسئولانه” و اشاره کرد که او حمله کرده است “هرگز مورد بررسی قرار گرفت.”

“من در مورد باز کردن و فعال با مترو سی پلیس,” او گفت:. او اضافه کرد که او در بر داشت آن را “بسیار ناراحت کننده” برای شنیدن Klobuchar به بحث بایدن رکورد داخلی پیشگیری از خشونت در آن MSNBC رسید. (مرتبط: سابق بایدن کارمند فایل های شکایت کیفری با DC پلیس)

همانطور که برای Ocasio-Cortez Reade اشاره کرد که دموکرات کنگره گفت: آوریل 14 که Reade است اتهامات علیه بایدن هستند “مشروع به بحث در مورد.”

“آنچه شما ابراز است مشروع و واقعی” Ocasio-کورتز گفت. “همین دلیل است که من برای پیدا کردن این نوع از خاموش کردن همه مخالفان به یک شکل gaslighting.”

“من فکر می کنم آن را قانونی و مشروع به بحث در مورد این چیزها” به کنگره اضافه شده است. “و اگر ما می خواهیم اگر ما دوباره می خواهید به صداقت شما نمی توانید می گویند شما می دانید — هر دو بر این باورند زنان, حمایت از همه از این تا آن ناراحتی شما تا زمانی که آن ناراحتی ما است.”

هر چند Reade در ابتدا تشکر Ocasio-کورتز برای حمایت اولیه او با اشاره به DCNF جمعه که نیویورک نماینده اقدام به تایید بایدن در آوریل 23.

“او هنوز هم تا به حال به پا خط” Reade گفت.

Reade گفت: او یک سوم نسل دموکرات با suffragette مادر بزرگ و دموکراتیک فعال مادر متعهد به مبارزه با نژادپرستی اما او دیگر مایل به ارتباط با حزب دموکرات است. او نمی خواهد رای گیری جمهوری خواه ،

“من هرگز بخشی از حزب دموکرات دوباره,” او گفت: DCNF.

“من رای دادن در یک انتخابات ملی,” Reade اضافه شده است. “هیچ دموکراسی برای من. من فکر می کنم در مورد من که دموکراسی درگذشت که در راهرو در سال 1993.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de