فاکس نیوز عامل دکتر مارک سیگل در دفاع از کاخ سفید پزشکان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “معقول” در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار ملی دوشنبه کشید و bevvy از انتقاد و اعلام کرد که او تا به حال شده است در نظر گرفتن بحث مواد مخدر برای “حدود یک هفته و نیم.” ظاهر می شود در روز دوشنبه شب برنامه “Tucker Carlson امشب” Siegel اصرار داشت چنین تصمیم گیری پزشکی “بین پزشک و بیمار” باید “به چالش کشیده نمی شود.”

تماشا کنید:

“در آزمایشگاه نشان می دهد فعالیت های ضد ویروس در برابر COVID-19 و آن را مانع از جذب در سلول ها و همچنین باعث کاهش التهاب است که ما در حال دیدن با این ویروس” Siegel ادعا قبل از استناد به مطالعات از کشورهای دیگر است که “آن را نشان می دهد ممکن است در اوایل دوره” ویروس.

“وجود دارد یک مطالعه در اسپانیا و یک مطالعه از NIH نگاه کردن به این,” او گفت:. “بیمارستان هنری فورد در دیترویت داده است آن را به 3000 کارکنان مراقبت های بهداشتی برای دیدن اگر آن را به جلوگیری از آنها را از گرفتن COVID-19.”

فاکس نیوز عامل که اغلب به نظر می رسد در شبکه به بحث پزشکی کنار مبارزه با کروناویروس گفت: کاخ سفید دکتر Sean کانلی است “بسیار معقول” و تصمیم به تجویز دارو نیست “وحشی و یا هر چیزی شبیه به آن.”

“من فکر می کنم آن را مناسب,” او گفت:. “همانطور که شما می دانید, من فکر می کنم که که مواد مخدر را نجات داد پدر من زندگی است.” (مرتبط: دکتر مارک سیگل توضیح می دهد که چرا ما نمی ممکن است به صورت یک موج دوم Coronavirus)

در پاسخ به رادیو فردا میزبان Tucker Carlson بیانیه که آن را “عجیب و غریب” برای دیدن “کسی را انتخاب پزشکی” تبدیل به “سیاسی داستان” Siegel موافقت کرد: “مسخره! آن را نمی باید. و آن راه منجر هیدروکسی کلروکین را به عقب. این مبارزه سیاسی بیش از این ویروس تداخل با واقعی پزشکی ما در اینجا مشاهده می کنید. و من عمیقا ناراحت است. و من فکر می کنم رئیس جمهور حق را به این و که من احترام به آن را به او بدهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im