“من حاضر به تن’: Stacey آبرامز را قبول نمی کند امکان که برنده برنده 2020 انتخابات

موفق گرجستان دموکراتیک فرمانداری نامزد استیسی آبرامز گفت: او را واگذار نمی شود احتمال این که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است برنده انتخاب مجدد در سال 2020 است.

آبرامز پیوست لنگر جیک Tapper در “وضعیت اتحادیه” به بحث در مورد گرجستان جمهوریخواه فرماندار برایان کمپ حرکت به بازگشایی دولت اقتصاد — با وجود مقاومت مواجه از کاخ سفید و دیگران — و این موضوع تبدیل به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تلاش برای همسر در حال اجرا. (مربوط به: ‘شما می تواند داشته استیسی آبرامز’: گلدبرگ Whoopi انتقاد گرجستان فرماندار برای بازگشایی)

تماشا کنید:

دق الباب ذکر Reverend Al Sharpton با اشاره به یک گزارش که نشان داد او خواهد بود صحه گذاشتن آبرامز به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای بایدن اضافه “بایدن می گوید او برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. آیا شما فکر می کنم بایدن می توانید برنده اگر او همسر در حال اجرا است یک زن و یا آیا او نیاز به انتخاب یک زن محصور هستند به نفع خود؟”

آبرامز که به گفته ABC “نمایش” پیش از آن در هفته است که او تا به حال “نگرانی” است که بایدن ممکن است را انتخاب کنید یک زن سیاه و سفید تماس گرفته شده پاسخ او به Tapper پشت یک بیت. “معاون رئیس جمهور بایدن به انجام این کار. او می داند آنچه که او نیاز به انجام به نفع خود و آنچه که او نیاز به انجام برای کمک به کشور ما بازیابی از چهار سال از بی کفایتی و هرج و مرج است. من اعتماد جو بایدن به بهترین تصمیم را,” او گفت:.

دق الباب در ادامه به توجه داشته باشید بایدن به نظرات اخیر نشان می دهد که تهمت ممکن است سعی کنید برای به تعویق انداختن انتخابات نوامبر یا پال خواستار قطع بودجه دولت ایالات متحده خدمات پستی در تلاش برای جلوگیری از رای دادن-توسط-mail تلاش.

“خواهد دموکرات قبول نتیجه انتخابات اگر رئیس جمهور تهمت برنده در ماه نوامبر؟” دق الباب تبدیل سوال به آبرامز.

“اول از همه من حاضر به تن است که اتفاق خواهد افتاد” آبرامز اخراج بازگشت. او سپس در ادامه به متهم خواهان سرمایه گذاری “میلیون ها دلار در جنگ دسترسی به امن و قابل دسترس در انتخابات” و اضافه میکند: “ما نمی توانیم زنده ماندن چهار سال دیگر با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im