“من امیدوارم که او می شود یک نمایشگاه Shake’: مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به اتهامات افسر سابق که شات Rayshard بروکس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است این افسر سابق پلیس که شات Rayshard بروکس هفته گذشته “می شود لرزش عادلانه” در طول یک شنبه در ظاهر “Hannity.”

Fulton County, دادستان منطقه پل هاوارد اعلام کرد 11 اتهامات جمعه از جمله قتل جنایت علیه سابق آتلانتا اداره پلیس افسر گرت Rolfe برای نقش خود در مرگ Rayshard بروکس بود که دیده می شود در فیلم مقاومت در برابر دستگیری گرفتن یک تیزر در حال اجرا و سپس تیراندازی که تیزر پشت در Rolfe قبل از گرفتن شات.

رادیو فردا میزبان Sean Hannity از رئیس جمهور خواستند برای خود “افکار اتهام که رفت در آتلانتا امروز.”

تماشا کنید:

پس از صحبت کردن برای روشن شدن تفاوت بین مرگ جورج فلوید و بروکس مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سابق “یک نوع متفاوت از یک مورد است.”

“من فکر کردم آن یک وضعیت وحشتناک اما شما نمی توانید مقاومت در برابر یک افسر پلیس است و اگر شما یک اختلاف نظر شما را به آن را پس از این واقعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این بسیار غم انگیز چیزی. شما را به یک نگاه و آن را خارج از کنترل کل وضعیت از کنترل خارج شد.”

“من شنیده ام امروز و فقط یک گزارش است که افسران پلیس’ وکیل گفت که او شنیده ام یک صدا مانند یک تفنگ مثل یک گلوله و او را دیدم یک فلش در مقابل او” رئیس جمهور ادامه داد. “من نمی دانم که من می خواهم که لزوما اعتقاد بر این است که, اما من به شما بگویم که چیزی که بسیار جالب و شاید که ، آنها در حال رفتن به پیدا کردن. آن را تا به عدالت در حال حاضر. جاوا به عدالت است.”

رئیس جمهور گفت: Hannity که او امیدوار است که مامور می شود یک نمایشگاه لرزش چرا که پلیس درمان شده اند نسبتا در کشور ما است.” (مرتبط: Jesse Watters: Fulton County دا درگیر شدن در یک ‘سیاسی Overcharge,’ پلیس ‘اجازه خیابان اجرا وحشی’)

“اما شما نمی توانید مقاومت در برابر یک افسر پلیس می خواهم که آنها به پایان رسید تا در یک بسیار وحشتناک اختلاف نظر و نگاه در راه آن به پایان رسید,” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im