“من حدس می زنم که باعث می شود من یک هدف برای من مهم نیست’: جاش هالی است نه حمایت در برگزاری چین پاسخگو

جمهوری خواه ایالت میسوری جاش هالی گفت که تلاش خود را برای نگه چین پاسخگو فرود آمد و او را در کمی آب داغ با پکن — اما او مراقبت می کند.

هالی توضیح داد: این وضعیت به رادیو فردا میزبان و Daily Caller مؤسسین Tucker Carlson در طول یک شنبه بخش از “Tucker Carlson امشب.” (مرتبط: “ما بیش از حد متکی به چین’: پنبه هاولی ما تماس بگیرید برای به دست آوردن استقلال از رژیم کمونیستی)

تماشا کنید:

هالی توضیح داد که دولت چین تهدید کرده بود به تحریم او شخصا و به تحریم خود را در ایالت میسوری نیز هست. میسوری است طرح دعوی در دادگاه در برابر چین بیش از نادرست از coronavirus و اجازه می دهد آن را به تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

“من پیشنهاد قانونی که اجازه می دهد هر آمریکایی که صدمه دیده اند این COVID همه گیر است که پکن به راه انداخته در جهان اجازه می دهد تا هر آمریکایی به رفتن به دادگاه است که صدمه دیده نگه چینی دولت پاسخگو و دادگاه رایگان چینی و دارایی و” هالی اضافه شده است. “من حدس می زنم که باعث می شود من یک هدف برای من مهم نیست.”

“ما در حال رفتن به نگه داشتن زبان حقیقت و ما در حال رفتن به نگه چین پاسخگو باشند و این زمان” هالی به این نتیجه رسیدند. “ما باید به تغییر روابط ما با چین است. آن است که در حال حاضر و یا هرگز.”

هالی اشاره کرد که او تا به حال برخی از پشتیبانی از زمانی که او ساخته شده اولیه استدلال که مورد نیاز چین برگزار می شود به حساب اما هنگامی که زمان آمد برای قرار دادن “لاستیک به جاده” مردم تا به حال تا کنون کمتر شده است حاضر به عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net