“من بخشید مرد’: Drew Carey می گوید از اتهام قاتل سابق نامزد Amie Harwick

درو کری گفت که او تصمیم به بخشش مرد که متهم با اتهام قتل سابق خود نامزد دکتر Amie Harwick.

“پس از Amie را [Harwick را] به قتل من در زمان یک هفته خاموش” 61 ساله میزبان “قیمت مناسب” به اشتراک گذاشته شده در طول یک از پیش ضبط شده مصاحبه برای “صحبت کنید.” این کلیپ اشاره شده توسط صفحه شش قطعه منتشر شده جمعه.(مرتبط: وندی ویلیامز یک فروند هواپیمای پس از ظاهر شدن به مسخره مرگ Drew Carey سابق نامزد دکتر Amie Harwick)

“واقعا من نمی تواند تابع” او افزود: قبل از توضیح که زمانی که او در نهایت به نشان می دهد آن را “بچه ها هفته” و او این فرصت را به صحبت با بچه های مدرسه بالا در مورد آمرزنده Harwick ادعا قاتل, Gareth Pursehouse.(مرتبط: Drew Carey به میزبان جمع آوری کمک برای Gary Johnson)

“من صحبت کردن با آنها در مورد چگونه من بخشید کسی که به قتل Amie” کری به اشتراک گذاشته. “من آن را به عنوان به زودی به عنوان من می تواند حق دور چون او بیمار روانی مرد مورد آزار قرار گرفته بود زمانی که او بچه بود و شما می دانید, شما باید قادر به بخشش و عفو از مردم می خواهم که.”

“شما می دانید, من آرزو می کنم او هرگز آن را انجام داد یا من آرزو می کنم او هرگز او را ملاقات کرد,” او اضافه شده است. “هنگامی که شما ببخش, مردم, این بدان معنا نیست که شما مجبور به قطع با آنها و با آنها دوست است.”

کری ادامه داد: در حالی که او توضیح داد که او فکر آن را “مهم برای مدرسه بچه ها را بشنود و در کل مردم به شنیدن” است که او او را بخشید.

“این امر می تواند بسیار آسان برای حمل در اطراف … هر روز فکر می کنم در مورد انتقام است و نه آینده” به خود جلب کرد گفت:. “هیچ چیز وجود دارد که شما را برای آنچه که او انجام داد … من واقعا سعی کنید به عمل فوری بخشش و عشق بی قید و شرط, نزدیک ترین شما می توانید به که بهتر از شما هستند و من در پاییز کوتاه در همه زمان ها.”

همانطور که قبلا گزارش شده Harwick یک هالیوود درمانگر درگذشت از صدمات کشنده اتفاق می افتد زمانی که او سقوط از طبقه سوم بالکن پس از یک درگیری در فوریه 15. همچنین وجود “شواهد دستی اختناق” در مهلت.

Pursehouse او دوست پسر سابق بود که بعدها دستگیر و رزرو به ظن قتل است. در روز پنج شنبه او التماس کرد گناه نیست به یک تعداد هر یک از قتل و درجه اول مسکونی سرقت با شرایط ویژه اتهام دروغ گفتن در منتظر است. تاریخ دادگاه بعدی او برای مجموعه ژوئن 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im