“من پیدا کردن آن واقعا آن را توهین آمیز’: Martha MacCallum چالش ها ‘سفیدی مفروضات’ در موزه ابزار یادگیری

رادیو فردا میزبان Martha MacCallum به چالش “سفیدی مفروضات” ارائه شده به عنوان بخشی از یک ابزار یادگیری در اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ.

MacCallum خواندن برخی از “فرض” از ابزار یادگیری است که او گفت: تا به حال گرفته شده از موزه سایت. (مربوط به: ‘چرا شما جیغ؟’: Black Lives Matter صندلی ضربات در Martha MacCallum)

“فرد اصلی واحد اعتماد به نفس. همسر خانه دار و تابع شوهر است. مسیحیت هنجار است. اگر شما نمی دیدار با اهداف خود را, شما کار نمی کند به اندازه کافی سخت. کار سخت کلید موفقیت است. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, استیک و سیب زمینی شیرین و مطلوب است, بهترین,'” او خوانده شده از لیست.

تماشا کنید:

“من خوشحالم که آنها آن را در زمان پایین چرا که بدیهی است که به معنی آنها را تشخیص, چگونه افتضاح این چیزی که آمد در سراسر. افکار خود را هنگامی که شما ببینید که ؟ آنچه آنها فکر میکنند ؟ MacCallum خواسته او دو مهمان جدید رهبران ارشد شورای همکار ریچارد فاولر و آمریکا سازمانی موسسه مارک ظریف.

فاولر متوقف کوتاه از دفاع از گرافیک اما گفت که هدف بزرگتر الهام بخش گسترده تر گفتگو در مورد مسابقه در امریکا — یک هدف ارزشمند.

“یکی از چیزهایی که واقعا مهم است این است که صحبت کردن در مورد و درگیر شدن در مکالمات در کشورهای اطراف سفید امتیاز و آنچه در آن به معنی و ابزار مورد چه امتیاز سفید به معنی و تعریف آن به عنوان یک مزیت ذاتی برخوردار سفید افراد به دلیل تاریخچهای از تاریخ ایالات متحده و تعصب و تاریخچه نژادپرستی و خشونت” فاولر توضیح داد.

MacCallum تحت فشار قرار دادند پشت کوه در می رم از این روایت بر سر آن “شما می توانید تصور کنید, ریچارد, اگر کسی در زمان دیگر نژادها و سعی کردم به گفتن اینها چیزهایی است که آنها می خواهم نگاه و صدا مانند ؟ در اینجا است چگونه شما می دانید زمانی که شما پیدا کردن کسی مثل این به دلیل این است که این نوع از مسائل آنها فکر می کنم و باور ؟ منظورم این است که — که غیر قابل باور است. من تو را دیدم بسیاری از این نوع از تن به عنوان من را از طریق رفت و من پیدا کردن آن واقعا آن را توهین آمیز است.”

ظریف به نظر می رسد به توافق با MacCallum خواستار ابزار یادگیری یک “نژادپرستانه سند” و اضافه کرد “اگر شما نشان می دهد این سند به دیوید دوک او را تایید هر کلمه ای از آن است.”

MacCallum پاسخ با نقل قول از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور که گفت: “ما در تلاش برای روز و ما نمی بحث در مورد قدرت سفید و سیاه قدرت ما بحث در مورد انسان و قدرت خدا.”

جمهوریخواهان استدلال کرد که این موزه ابزار یادگیری یک مخالفت قاطع از دکتر کینگ فن بیان و اضافه میکند: “زمانی که او به” من یک رویا دارم “سخنرانی کرد و گفت که” من یک رویا, رویای من ریشه در رویای آمریکایی است.’ که تعریف شده با ویژگی های است که آنها می گویند در حال سفید ویژگی های اعتماد به نفس, کار سخت است. رویای من این است که بچه ها و نوه ها در نظر گرفته خواهد شد با محتوای خود را از شخصیت و رنگ پوست خود را.”

فاولر به این نتیجه رسیدند که او معتقد است که کار سخت را باید پرداخت برای کسانی که مایل بودند به تلاش و اضافه کرد که در طول تاریخ آفریقایی آمریکایی است که سخت کار می کرد هنوز هم در بر داشت خود را “پشت خطوط در شرایط نابرابر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>