“من نمی خواهم برای ترساندن هر کسی اما …’: دکتر مارک سیگل توضیح می دهد که چرا قتل اورلئانز باید متوقف شود

دکتر مارک سیگل هشدار داد خطر ناشی از حضور به اصطلاح “قتل اورلئانز” در آمریکای شمالی در طول شب دوشنبه “Tucker Carlson امشب” بخش.

گونه های مهاجم به نام غول های آسیایی هورنت یا “قتل هورنت” ساخته شده اخبار هفته گذشته پس از نیویورک تایمز مطلبی در مورد آن خال دار در ایالت واشنگتن در پاییز گذشته.

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson آورده سیگل در نظر پزشکی خطر گونه های مهاجم ارائه به انسان به عنوان به خوبی به عنوان کشور جمعیت زنبور عسل.

تماشا کنید:

“اگر ما به اندازه کافی مشکل … این 2 اینچی به قتل اورلئانز به باطل و به آنها حمله زنبورهای عسل,” Siegel گفت: قبل از توصیف چگونه اورلئانز استفاده از چنگال به سر بریدن یک زنبور عسل در ثانیه است.

“در ضمن این اورلئانز نیز حمله انسان” او ادامه داد. “کشتن آنها حدود 15 نفر در ژاپن و 50 در چین در هر سال و در آنها این وحشتناک سم است که می تواند بر کبد و کلیه و قلب است. این امر باعث مشکلات قلبی است.”

اگر چه خود را نیش قابل درمان است و “اکثر مردم زنده ماندن” مردم هنوز هم هنوز هم باید آگاه باشند از خطر است.

“بزرگترین مشکل آنها این است که آنها پرواز سریع” Siegel گفت. “ملکه زنبور می تواند پرواز تا 20 مایل در ساعت. تصور کنید در تلاش برای گرفتن آن. پس از آن تنها یک ماده از زمان قبل از آن طول می کشد ریشه در ایالات متحده و سپس شما رو به در مواظب برای آن است.” (مربوط به: ‘ترس است’: دانشگاه استنفورد را دکتر اسکات اطلس دفاع بازگشایی موضع با وجود افزایش Coronavirus اعداد)

سیگل گفت تاکر که چند نیش نیاز به درمان فوری.

“من نمی خواهم برای ترساندن هر کسی – آن را فقط شروع به ریشه اینجا – اما ما باید به آن سرمازدگی در جوانه قبل از آن را تبدیل به یک مشکل حتی بزرگتر و از بین می برد ما زنبورها” Siegel به این نتیجه رسیدند. “ما زنبور عسل در گرده افشانی گل ها و گیاهان. ما نیاز ما به زنبور عسل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net