“من نمی خواهم آنچه که من انجام دهید”: Chris Cuomo می رود در بیهوده گویی در مورد چگونه او متنفر کار خود را

سی ان ان Chris Cuomo, سطل آشغال کار خود را در بیهوده گویی بر او Sirius XM radio show دوشنبه پس از یک رمان coronavirus تشخیص است.

کومو آغاز شد “بیایید پس از آن” توسط به روز رسانی شنوندگان در بهبودی خود را پس از اینکه مبتلا به این ویروس مارس 31. او سپس منحرف به یک سخنرانی در مورد چگونه این ویروس ساخته شده است که او را به تجدید نظر در زندگی خود اضافه کرد که او نیست “مانند” چه نشانی از او برای کار. این بیهوده گویی برای اولین بار گزارش نیویورک پست.

گوش دادن:

“از آن ساخته شده من فکر می کنم سخت در مورد من چه کسی هستم و من چگونه زندگی می کنند و چیزی که برای من مهمه و چه مقدار I و من نمی آیند به هر واقعا سخت گیری در مورد چگونه تغییر خواهد کرد اما تغییر آینده است” کومو گفت: در رادیو نشان می دهد. “چرا ؟ چون من نمی خواهم به صرف زمان انجام کارهایی کلاه من فکر نمی کنم با ارزش هستند به اندازه کافی برای من.”

“مثل چی ؟ خوب من نمی خواهم من چی کار حرفه ای من … من نمی ارزش غرقه شدن بی خردی بیش از حد تعصب من فکر نمی کنم آن را به ارزش وقت دیگر.”

کومو اضافه شده است که او نمی خواهید به صرف “زمان قاچاق در همه چیز” او فکر می کند که “مسخره است.” سی ان ان میزبان و سپس شروع به گفتن داستان در مورد “این دیک” بر روی یک دوچرخه در یکشنبه عید پاک بود که گفته گفتن او چگونه او هنوز هم باید قرنطینه در زیرزمین خانه خود را.

“من نمی خواهم برخی از jackass, بازنده, چاق تایر دوچرخهسواری قادر به جلو و در صورت و در فضا و بحث مزخرف به من. من نمی خواهم به آن را بشنوند” کومو گفت:, و اضافه کرد که او نمی تواند هر چیزی می گویند در طول زمان هایی که او را به خاطر “مشهور است.”

“که برای من مهمه – من قادر به به شما بگویم” شما دهان خود را بسته و یا من انجام خواهد داد به شما راه شما را وادار به انجام هر یک از دیگر … ” من می خواهم که. من می خواهم به قادر به به شما بگویم که برای رفتن به جهنم به دهان خود را بسته من نمی می خواهم به آن را بشنوند.”

سی ان ان میزبان گفت که قادر به انجام این کار “برای من مهمه ساخت بیش از میلیون دلار در سال است.” او اشاره کرد که او را ذخیره پول خود را و نیست “به آن نیاز ندارد.” کومو گفت که این امر می تواند به خوبی قادر به کسی بگویید: “من احترام نمی گذارند آنچه شما می گویید من نمی احترام حضور شما در وجود من و میخوای ترک یا من میخوام شما را ترک.”

“من با ارزش است که بیشتر” کومو گفت.

کومو در ادامه با بیهوده گویی خود گفت که او احساس به عنوان اینکه او “بودن به عنوان موفق در یک سیستم” است که او نمی “value.” او اضافه کرد که او ارزش “قادر بودن به زندگی من در خود من شرایط” پس از آن چه او برای زندگی است و او را احساس نمی کند او باعث می شود تفاوت.

49 ساله همچنین در مورد صحبت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این بخش گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “پر از گه” است و او را خسته تشریحی, رئیس جمهور, با توجه به نیویورک پست.

“من میخوام تغییرات را” کومو تکرار کرد. “چرا ؟ چون من باید خوشحال بود. چرا ؟ چون زندگی کوتاه است. زندگی کوتاه است. و من بسیار دور پایین جاده – من میخوام 50. من هرگز [رادیو فردا] در Sean Hannity. من هرگز این توده های زیر که پژواک سیاسی مجموعه ای از ایده ها و اصولی است که من با آن موافق. به طور مشابه [MSNBC را] Rachel Maddow.”

“من هرگز آنها را ضرب و شتم,” او اضافه شده قبل از شعار سی ان ان ، (مربوط به: ‘ضرب و شتم من مثل پینیاتا’: Chris Cuomo می گوید لرز از Coronavirus تب سمت چپ او را با دندان سون)

سی ان ان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de