رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شوخی نیست وقتی که او اعلام کرد شنبه شب بود که او دستور داد رکود در coronavirus تست برای جلوگیری از موارد از افزایش, او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده اولیه نظر در اوکلاهما تجمع شنبه شب با این استدلال که بالاتر مورد اعداد از افزایش تست میزان ساخت آمریکا نگاه بد است. کاخ سفید تجارت و تولید مشاور پیتر ناوارو زودتر ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه بود “tongue-in-cheek.” مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می گوید آن را ندارد.

“من نمی بچه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از سوار شدن دریایی یکی در کاخ سفید چمن. “اجازه دهید من فقط به شما بگویم اجازه بدهید من آن را روشن. ما باید بیشترین تست برنامه در هر نقطه در جهان است. ما تست بهتر از هر کسی در جهان. آزمایش های ما بهترین در جهان است. و ما بیشتر از آنها است.”

“شما می دانید تست یک شمشیر دو لبه است. در اینجا بد … هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم — شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شب شنبه.

ناوارو تلاش برای توضیح نظر دور در یکشنبه ظاهر در سی ان ان گفت: “حالا بیا که شد زبان-در-گونه. که نور لحظه ای برای او در یک رالی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر می آیند به عنوان نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا شاهد افزایش مثبت نتایج آزمون بیش از آخر هفته به عنوان تست نیز افزایش می دهد. (مرتبط: Oklahoma سلامت رسمی نگران تهمت تجمع در COVID-19 Pandemic)

عدم تست شد در میان مرکزی انتقاد از رسانه ها و دموکرات ها از مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه دست زدن به این بیماری همه گیر. کاخ سفید استدلال مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تست رول شده بود مانع توافق-عصر مقررات آن پس از آن حذف شده است.

ایالات متحده برای هفته led جهان در تعدادی از تست های این اداره بود اما عقب مانده به مراتب پشت در باز هفته از وقوع.

گذشته از ناوارو, دیگر اعضای دولت توضیح داد: trump’s نظر متفاوت است. وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظر از نا امیدی با رسانه ها.

“آنچه که شما شنیده ام از رئيس جمهور بود و سرخوردگی سرخوردگی در حس که ما در حال آزمایش من معتقدم که ما تست شده بیش از 25 میلیون آمریکایی. ما تست شده بیش از هر کشور دیگری در این رابطه” گرگ گفت: CBS در روز یکشنبه. “به جای مطبوعات و دیگران همه آنها می خواهم به تمرکز بر روی افزایش صورت حساب کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو