“من نمی باید اثبات’: Whitmer ارتباط هنگامی که به چالش کشیده شده توسط خبرنگار در مورد ادعا می کنند که اعتراضات در حال گسترش Coronavirus

دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: یک خبرنگار که از او نیست “اثبات” که کروناویروس در حال گسترش در مناطق روستایی به دلیل گردهمایی های زیادی از معترضان در دولت است.

در ظاهر در ABC را “مشاهده” در اوایل روز شنبه, Whitmer گفت: anti-مستند معترضان ساخت یک “بیانیه سیاسی” بازگشت به خانه و افزایش “خطر تداوم گسترش” ویروس.

“این اعتراضات آنها را تضعیف تلاش و آن را بسیار به وضوح یک بیانیه سیاسی است که در حال پخش است که در آن مردم می آیند و با هم از سراسر کشور آنها تجمع آنها با پوشیدن ماسک آنها اقامت شش فوت از هم جدا و سپس آنها را به خانه بروید و به جوامع و خطر تداوم گسترش COVID-19 واقعی است,” او گفت: “این نمایش است.”

تظاهرکنندگان در یک “پاتریوت آمریکایی رالی” سازماندهی شده در 30 آوریل سال 2020 توسط میشیگان آمریکا برای آزادی در مراحل Michigan State Capitol در لنسینگ خواستار بازگشایی کسب و کار. (عکس از جف KOWALSKY / AFP) (عکس از جف KOWALSKY/خبرگزاری گتی ایماژ)

Whitmer سوال شد بعد از آن در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد اینکه آیا او “اثبات” این ادعا.

“من نمی باید اثبات” او پاسخ داد. “من هستم پس هر کس به خانه و گرفتن درجه حرارت خود را و زندگی خود را برای دو هفته اما در اینجا چیزی است که ما می دانیم هنگامی که آن را می آید به COVID-19 راه است که آن را به فرد-به-فرد تماس بگیرید.”

“این می تواند در هوا باقی بماند در حالی که” او ادامه داد: با توجه به WSJM. “این زمانی است که شما در حال دست زدن به یک دیگر و ما شاهد بسیاری که در این تظاهرات در کنگره.”

Whitmer گزارش با اشاره به گروهی که ردیابی تلفن همراه داده ها از تظاهرات و سپس آن را به “نقاط داغ در مناطق روستایی میشیگان” اما همچنین گفت که او نمی “می دانم که گروه” که تولید آن و “نمی توانم تایید” برای اطلاعات. او اضافه کرد که در آن “خواهد بود در نتیجه تعجب آور در صورتی که مورد است.”

در ضمن داده های تلفن همراه گزارش نیویورک تایمز نشان داد که 1 میلیون ساکنان میشیگان شروع به حرکت در اطراف دولت پس از Whitmer تمدید او مستند سفارش آوریل 1. (مربوط به: ‘گرچن Whitmer یک سادیست’: تاکر شگفتی که چرا مردم فاسد در صندلی چرخدار’ مجاز است اما سقط جنین ضروری’)

رسانه های محلی خروجی 9&10 News ارسال شده بخشی از این کلیپ در طول یک خبر در بخش پوشش این مسئله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im