من از شما درخواست در مورد رئیس جمهور تهمت’: Martha MacCallum کوره بایدن قائم مقام در دستگیری ادعا

فاکس نیوز لنگر Martha MacCallum تحت فشار قرار دادند و پس از دموکرات کارولینای جنوبی, سناتور ایالت Marlon Kimpson اقدام به دفاع از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن با رسم یک مقایسه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

جمعه شب “داستان با Martha MacCallum” بحث و گفتگو محور در بایدن ادعا می کنند که او دستگیر شده بود در آفریقای جنوبی در دهه 70 در حالی که تلاش برای دیدن نلسون ماندلا در زندان است. معاون سابق رئیس جمهور اقدام به روشن کردن ادعاهای خود در یک صبح روز جمعه رسانه ها ظاهر که در آن او گفت که او “متوقف شد” دستگیر نشده است.

“این پرسش چرا؟” MacCallum خواسته Kimpson در آستانه کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه. “چرا می گویند که شما دستگیر شدند درست قبل از کارولینای جنوبی اولیه چندین بار در مبارزات انتخاباتی متوقف می شود زمانی که آن را فقط حقیقت؟”

به جای پرداختن به فاکس نیوز لنگر سوال Kimpson رفت و مستقیما به اصرار دارد که رئیس جمهور تهمت می گوید “دروغ.”

اما MacCallum شد هیچ یک از آن.

تماشا کنید:

“اول از همه من از شما درخواست در مورد رئیس جمهور تهمت و دوم از همه …,” او گفت:.

“در حال حاضر نگه دارید” گفت: Kimpson. “اگر شما نگاهی به تعریف از دستگیری شما می توانید درک که شما در حال متوقف شدن توسط پلیس شما رایگان نیست برای رفتن در چرخ خود را. در حال حاضر که تا به جو بایدن به توضیح است که. اما من فکر می کنم او آن را توضیح داد.” (مربوط به: ‘شما بسیار بی ادب قربان!” — Martha MacCallum آتش سوزی در Filibustering Dem کنگره در طول مبادله گرم)

“من از شما در مورد جو بایدن در مورد رئیس جمهور تهمت و دوم است اگر شما فکر می کنم که رئیس جمهور نمی کند و حقیقت را بگویید پس چرا این امر می تواند خوب اگر جو بایدن نمی گفتن حقیقت؟” MacCallum پرسید. “شما می دانید یک خطا را ندارد دیگر خطا OK.”

Kimpson در ادامه به دفاع از معاون سابق رییس جمهور و اصرار “این روایت” نمی خواهد “از خط خارج این مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>