‘من می توانم صحبت می کنید؟!’: همین لیمو Flips در جان Kasich برای هجوم تهمت را Coronavirus آدرس

سی ان ان همین لیمو بدبختانه در سابق جمهوری خواه اوهایو رژیم صهیونیستی است. جان Kasich پس از او حاضر به انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus آدرس شنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به ملت از دفتر بیضی و اعلام کرد که نزدیک به ممنوعیت سفر از اروپا به امریکا است. لیمو صحبت با Kasich یک CNN ارشد سیاسی شرکت کننده در “CNN امشب با همین لیمو” و گفت که “رئیس جمهور تحریف ممنوعیت سفر.”

لیمو افزود که آمریکا “گرفتن همه این پیام های مخلوط.” او harped از رئیس جمهور نیاز به “روشن” خود اسکریپت.

Kasich مخالفت با لیمو و گفت که به گمان او تهمت آدرس بود: “خوب است.” فرماندار سابق نیز اشاره کرد که او احساس می کند دولت است ادامه داد: بهتر است در آن نشانی از گسترش ویروس. Kasich نظرات موجب خشم از لیمو که پس از شروع به فریاد زدن بر مهمان خود شد و گرم برای چند دقیقه مستقیم.

“ما نیاز به مستقیم, اطلاعات دقیق از این رئیس جمهور. و این دولت است. و ما در حال گرفتن آن است. و من نمی فهمم که چرا شما در حال tiptoeing در اطراف آن!” لیمو گفت. “او [تهمت] بیرون آمد. آدرس داد که معمولا — که بسیار به ندرت اتفاق می افتد. و او ندارد و حق آن را دریافت؟”

تماشا کنید:

Kasich پرسید: اگر او می تواند “پایان” در حال حاضر به عنوان لیمو حال قطع پاسخ خود را. لیمو به سرعت خاموش مهمان خود را.

“شما نمی توانید جان چرا که ما در اینجا به بحث در مورد رئیس جمهور…” لیمو و گفت: به عنوان Kasich خواسته به دنبال شوکه “من نمی توانم صحبت کنید؟”

“ما در اینجا — من نمی خواهم شما را به در رفتن و منحرف کردن و صحبت کردن در مورد چیز دیگری است چرا که ما در اینجا به بحث در مورد آدرس رئيس جمهور. و — و به شما گفت که شخص دیگری آن را نوشته است. او رئیس جمهور! حتی اگر شخص دیگری آن را نوشته است باید آن را راست!” لیمو ادامه داد.

اختلاف ادامه داد: با لیمو بارها و بارها برش Kasich ، فرماندار سابق ایستاده زمینی خود و تکرار باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس “خوب بود.” به عنوان مصاحبه از لیمو ادامه داد: او پرسید: اگر Kasich بر این باور است که “اطلاعات نادرست است که شما باید برای روشن شدن دو یا سه بار” است “خوب است.”

“نگاه کنید. من فکر کردم او خوب است. این چیزی است که من فکر می کردم. من فکر کردم او تا به حال حق تن…” Kasich پاسخ داد. “در حال حاضر این واقعیت است که آنها روشن نیست غیر معمول در یک سخنرانی برای کسی به روشن شدن چیزی. خوب ؟ اما من فکر نمی کنم که لحن او نشان داد امشب می گیرد به دور از برخی از روشن شدن. من فکر می کنم او مجموعه ای از لحن جدی. این چیزی است که من می خواستم از او برای مدت زمان طولانی. و من فکر می کنم ما آن را کردم.”

تماشا کنید:

لیمو در ادامه به مطبوعات این موضوع گفت که تهمت می دهد اطلاعات نادرست “هر زمان” او صحبت می کند. Kasich عقب رانده پاسخ که “98% از آنچه او [تهمت] آیا خوب بود” و تکرار کرد که آمریکا می خواست جدی رئیس جمهور است که آنچه نشان داده شد جمعه شب.

سی ان ان میزبان مبارز نگرش ادامه داد: طول کل بخش و او ادامه داد: به فشار بر Kasich نظر که رئیس جمهور شب آدرس رضایت بخش بود. (مرتبط: تاکر انفجار هر دو طرف برای ‘چینی Coronavirus پاسخ: در چند هفته’ ایالات متحده می تواند در جایی که ایتالیا در حال حاضر’)

صحنه به پایان رسید با Kasich به صحبت می کنند. او ادامه داد: به یاد داشته باشید که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال روشن بخشهایی از آنچه که او گفت: در مورد رمان coronavirus و پیشنهاد کرد که این دو ممکن است فقط باید به توافق اختلاف نظر دارند.

تماشا کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de