“من تقریبا کشته شدن دختر من’: Kanye West چوک اشک او به عنوان آدرس سقط موضوع

Kanye West فشرد اشک به عنوان او در مورد سقط جنین و چگونه آن نهفته است و او را شخصا.

غرب که تا به حال “2020” اصلاح به پشت سر خود و به نظر می رسد به پوشیدن زره بدن صحبت یکشنبه شب به یک جمعیت در کارولینای جنوبی است. او به آنها گفت که پدر خود را ترجیح داده اند به سقط جنین او — و سپس گفت که او تقریبا همان ساخته شده تصمیم به سقط جنین دختر خود را. (Caitlyn Jenner می گوید او در حال حاضر پیامک کنی در مورد اینکه او VP)

تماشا کنید:

“مادر من زندگی من را نجات داد. پدر من می خواستم برای سقط جنین من” غرب گفت. “مادر من زندگی من را نجات داد. وجود دارد که هیچ Kanye West چون پدر من بیش از حد شلوغ بود.”

غرب پشت پا و سپس پوشش صورت خود را با دست خود و ظاهرا تلاش برای به دست آوردن احساسات خود را در چک. او محو چشمان خود را چندین برابر جمعیت را تشویق می کردند.

“من تقریبا کشته شدن دختر من!” او فریاد زد. “من تقریبا کشته شدن دختر من!”

غرب بعد توضیح داد که او تا به حال تحت فشار قرار دادند همسر کیم کارداشیان به سقط جنین هنگامی که او برای اولین بار متوجه شدند که او باردار بود را با خود دختر شمالی.

“[Kim Kardashian] به نام من با جیغ و گریه … او گفت: “من باردار هستم’ … او گفت که او باردار بود و برای یک ماه و دو ماه و سه ماه ما صحبت در مورد داشتن این کودک است. او تا به حال قرص ها در دست او” غرب ادامه داد و اضافه “روی صفحه نمایش سیاه و سفید و خدا گفت:” اگر شما f**k با چشم انداز من میخوام f**k با شماست.’ و من به نام به جهنم همسر من, و او گفت: “ما مجبوریم این بچه.’ من گفت: “ما مجبوریم این کودک است.'”

غرب در ادامه به صحبت در این مراسم با یک زن جوان است که بستری که او تا به حال تا به حال سقط جنین چرا که او کار حداقل دستمزد و او گفت که او می دانست — و که برنامه او برای پیاده سازی بیشتر کمک های مالی برای زنان باردار به منظور تشویق بیشتر آنها به زندگی را انتخاب کنید.

“عیسی را دوست دارد همه مردم و … و از خدا می خواهد ما را به ایجاد” او گفت:. “شما هرگز ملاقات کرد کسی که گفت:” من تا به حال این کودک و این بدترین چیز است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>