هانتر بایدن فایل های حرکت برای به تعویق انداختن حمایت از کودکان رسوب

هانتر بایدن به دنبال تاخیر آینده حمایت از کودکان رسوب در آرکانزاس تا مارس با توجه به حرکت خود وکیل ظ روز شنبه.

وکیل سابق استریپر Lunden الکسیس رابرتز, مادر بایدن فرزند درخواست یک ایمیل در فوریه. 17 که او به نظر می رسد در لیتل راک در هفته آینده برای رسوب اما بایدن گفت: این درخواست به نظر می رسد در فرد “بی جهت سنگین و ظالمانه.”

“من مشتری می تواند در دسترس در تاریخ 1 آوریل سال 2020” بایدن را وکیل برنت لنگدن نوشت رابرتز وکلای اسناد دادگاه نشان می دهد. “من مشتری نمی تواند در دسترس قبل از آن تاریخ است.”

لنگدن اضافه شده که با تشکیل پرونده پنج شنبه توسط رابرتز وکلای آگاه است که بایدن را رسوب را در 5 مارس بود “غیر ضروری” است که آن را در خدمت به آتش “توجه رسانه ها” و نامعقول به “آزار شرمسار و یا ظلم و ستم” بایدن.

The Washington Free Beacon اولین گزارش در بایدن حرکت.

اگر یک قاضی کمک های مالی بایدن درخواست او خواهد بود دفع هفته پس از بحرانی کارولینای جنوبی و سه شنبه مقدماتی برای پدرش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. (مرتبط: IRS قرار می گیرد رهن در هانتر بایدن برای حدود $113,000 در عدم پرداخت مالیات از سال به خدمت در Burisma هیئت مدیره)

U.S. Vice President Joe Biden waves as he walks out of Air Force Two with his granddaughter Finnegan Biden and son Hunter Biden (R) on Dec. 4, 2013 in Beijing, China. (Photo by Ng Han Guan-Pool/Getty Images)

معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن امواج به عنوان او راه می رود از نیروی هوایی با دو نوه اش فینیگان بایدن و پسر شکارچی بایدن (R) on Dec. 4, 2013 در پکن ، (عکس از Ng هان Guan-استخر/گتی ایماژ)

هانتر بایدن قبلا رسیده موقت کودک حمایت از توافق با رابرتز در اواخر ژانویه اسناد دادگاه نشان می دهد. هانتر بایدن گفت: در نوامبر سال 2019 پر کردن دادگاه که او تا به حال “هیچ درآمد ماهانه” پس از مه 2019 اما او نیز اجاره 12000 دلار در هر ماه خانه در هالیوود است. او همچنین کشف, رانندگی, سفید, Porsche Panamera, صفحه شش گزارش در ماه ژانویه است. (مرتبط: هانتر بایدن به دلیل خودداری از ارائه ‘اساسی’ اطلاعات مالی در کت و شلوار پدری وکیل می گوید)

هانتر بایدن یک جلسه برنامه ریزی شده برای May 13 در آرکانزاس به تعیین دائمی کودک حمایت از توافق برای فرزند خود اسناد دادگاه نشان می دهد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>