صدها پاکستانی رشته در انگلستان به چپ با قطعیت

عکس توسط نویسنده

لندن: هزاران پاکستانی از جمله گردشگران و بازدید کنندگان کسب و کار دانش آموزان و مردم آسیب پذیر در انگلیس پس از پاکستان بسته حریم هوایی خود را در 21 مارس ،

همه پروازها لغو شده اند در حالی که بسیاری از خطوط هوایی از جمله خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) هستند و نه همکاری در صدور بازپرداخت اما در حال ارائه پرواز اعتبارات به گیر مسافران است.

بسیاری از کسانی که در انگلستان دانش آموزان و بازدید کنندگان است. صدها نفر از دانش آموزان پاکستانی قادر به ترک پاکستان از طریق پروازهای مستقیم و غیر مستقیم قبل از اینکه نخست وزیر بوریس جانسون قفل شده بریتانیا اما صدها نفر از دانش آموزان قادر به ترک.

بسیاری از پاکستانی رشته در انگلستان مردد به رفتن از آنجا که آنها می ترسند از امکانات قرنطینه در پاکستان پس از ویدئوها نشان coronavirus بیماران جنسی در لاهور بیمارستان شد ویروسی. جزئیات هتل و قرنطینه تسهیلات همراه با دقیق جزئیات پرواز هنوز نهایی اضافه می کند که به اضطراب شهروندان پاکستانی در انگلستان است.

“بسیاری از دانش آموزان پاکستانی را ترک کرده اند اما بسیاری از آنها هنوز هم در اینجا به دلیل آنها می ترسند که آنها ممکن است گرفتن ویروس در حین پرواز و در فرودگاه. ما هنوز نمی دانیم که دقیقا چه احتیاط پاکستان برای حفاظت از مسافران از ابتلا به ویروس” رئیس جمهور پاکستان و جامعه در دانشگاه هادرزفیلد Aneesah قدیر گفت: این اخبار.

“برخی از دانش آموزان در حال حاضر خریداری بلیط از شرکت های هواپیمایی دیگر که در حال پرداخت. در حال حاضر پدر و مادر خود را در حال پیدا کردن آن را دشوار است به آنها ارسال پول برای یک بلیط جدید پس از جریان نقدی خود را شده است به شدت تحت تاثیر بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. برخی از دانش آموزان پیدا کردن آن دشوار است حتی برای خرید ملزومات اساسی مانند مواد غذایی است. آنها نگاه در پاکستان کمیسیون عالی در لندن برای حمایت.”

فیصل Effendi, یک دانشجوی حقوق در دانشگاه کاونتری که در حال حاضر ماندن با خانواده در لندن گفت: “این حقیر به درخواست دولت پاکستان برای بازگرداندن تمام پروازهای تجاری برای حداقل یک هفته به دلیل بسیاری از دانش آموزان در حال حاضر رزرو بلیط از طریق مختلف خطوط هوایی تجاری است. این ناعادلانه است برای خرید یک بلیط جدید برای ویژه پرواز در قیمت های بالا. دولت باید یک سیاست پس از در نظر گرفتن همه انتظار اثر است.”

ابراهیم Nayyar یک دانشجو در مقطع کارشناسی در شهرستان دانشگاه لندن گفت: “در حالی که من ابراز تمایل شدیدی به بازگشت به خانواده من در میان این بحران وجود ندارد مقدار وضوح بلکه بسیاری از عدم قطعیت در مورد ویژه پرواز که اتفاق می افتد به آنهایی که تنها در دسترس است. من حتی نمی دانم که اگر تاج آزمون انجام خواهد شد پس از فرود در پاکستان و یا اینکه آیا ما خواهد شد قرار داده و در مناطق قرنطینه و نظارت برای مدت 14 روز. خواهد شد که همچنین اعمال می شود اگر ما در حال حاضر آوردن یک گواهی نامه از انگلستان ؟ من حتی نمی باید در پاسخ به آن و قرار است در قرنطینه به خطر می اندازد, من آمادگی برای امتحانات است.”

اظهار نظر در مورد وضعیت مطبوعات دفتر کمیسیون عالی پاکستان در لندن گفت: اخبار: “کمیساریای عالی به طور مداوم در تماس با سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) و وزارت امور خارجه) برای بحث در مورد وضعیت رشته پاکستانی.

“همه پاکستانی ها در انگلستان باید به ما ایمیل در [email protected]”

افسر مطبوعات برای کمیسیون عالی اظهار داشت که آنها تا به حال صدها درخواست از پاکستانی ها که می خواستم برای رفتن به عقب.

“ویژه پرواز بازگشت به پاکستان پرواز رفتن در مارس 7,8 و 9. تنها PIA مجاز به پرواز در پاکستان تا کنون. اگر کسی در مواجهه با مشکلات مالی آنها می توانید در تماس با ما و ما کمک خواهد کرد که آنها را به عنوان آنجا که ممکن است” کمیسیون عالی سخنگو گفت.

برخی از پاکستانی ها رنج برده اند بسیار زیاد شخصی ضرر و زیان با توجه به بسته شدن حریم هوایی پاکستان. Usama خان از آکسفورد گفت: این خبر: “عروسی من ثابت شده است در این تعطیلات عید پاک است اما با توجه به این همه گیر من نمی توانم پرواز به پاکستان است. خانواده از جمله پدر و مادرم و برادران و خواهران همه در پاکستان, اما من می توانم پرواز در حال حاضر. به طوری که آنها گیر کرده در پاکستان و من اینجا گیر.”

جانیس خان از شفیلد گفت: اخبار “دخترم ازدواج در پاکستان, من اینجا هستم تا با خانواده ما همه چیز مرتب است اما در حال حاضر دختر من نه می تواند پرواز کند در اینجا چون ما گیر کرده است.”

وزیر خارجه شاه محمود قریشی قبلا اعلام کرده 17 ویژه پرواز را به رشته شهروندان از کانادا و انگلستان اما جزئیات تمام پروازهای هنوز نهایی نشده است به عنوان انتظار می رود که تقاضا برای سفر هوایی خواهد شد بیش از تعداد صندلی موجود است.

این سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه فاروقی گفت: “به عنوان این است که پویا و در حال تحول وضعیت این طرح بررسی خواهد شد به طور منظم.”

آن را تا به حال نیز تصمیم گرفته شده است که پاکستانی ها که از خارج از کشور خواهد بود آزمایش COVID-19 خواهد بود و نگه داشته در یک هتل در اسلام آباد تا نتایج آمده است. کسانی که تست مثبت برای این ویروس خواهد بود به يکديگر اعلام کردند قرنطینه مرکز.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>