صدها پاکستانی پزشکان تحت تاثیر COVID-19 در انگلستان

عکس توسط نویسنده

لندن: صدها نفر از پاکستان پزشکان مشغول به کار در خط مقدم برای خدمات بهداشت ملی (NHS) مبتلا هستند به طور مستقیم توسط خطرناک coronavirus پس از آمدن به تماس با بیماران در بیمارستان, انجمن پاکستان پزشکان در انگلستان تایید کرده است.

پزشکان کار برای بیمه خدمات درمانی در نظر گرفته می شوند بیشتر در معرض خطر با توجه به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) آنها ارائه شده و با ترس برای ایمنی از پزشکان افزایش یافته و پس از سعودي, دکتر حبیب زیدی شد اولین بار در انگلستان فوت کرده اند با توجه به کروناویروس و پس از آن دو بیشتر پزشکان مرده بود پس از ابتلا به ویروس مرگبار است. گزارش شده است که در اطراف 1 در 4 پزشکان در انگلستان در حال حاضر خود جدا به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

حدود 13,000 پاکستان پزشکان کار در بریتانیا است. اخبار می داند که هفت پاکستان پزشکان شاغل در شرق لندن در بیمارستان در حال حاضر در قرنطینه بعد از تست مثبت با کوروناویروس.

یک پزشک گفت: “من گرفتار عفونت در طول درمان یک کودک که آمده بود به بیمارستان با علائم کروناویروس. کودک بهتر کردم روز بعد او را در حال حاضر خوب است اما من شدید, مشکلات تنفسی و همسرم و دختر بزرگتر گرفتار این ویروس از من است.”

دکتر دیگری گفت او و همسرش در انزوا پس از هر دو آنها را گرفتار این ویروس در بیمارستان محلی در طول کار خود را.

“ما در روند پاکسازی و نه در منطقه خطر” گفت: دکتر که سرچشمه از کشمیر.

دکتر دیگری گفت: “من شده اند با استفاده از panadol و پاراستامول اما این قرص فقط کار نمی کند. من هرگز درد را تجربه مانند این هرگز در زندگی من است. این را نمی توان در کلمات. من می دانم که هفت پزشکان دیگر که در حال رفتن را از طریق همان. هزاران نفر از بیمه خدمات درمانی کارکنان مشغول به کار در خط مقدم مبتلا هستند.”

دکتر سید Anjum Gardezi, یک متخصص بیماری های کبد و کیسه صفرا جراحی اندوسکوپیک گفت: پزشکان غرق شد با غلیان احساسات موارد جدید. او گفت: پزشکان نگران بودند در محل کار و که آنها می توانند این ویروس را با خود به خانه آنها را به خانواده خود را. او اظهار داشت: “این موضوع از دنده محافظ یک واقعیت است اما پس از آن کروناویروس یک بیماری همه گیر جهانی و کل جهان مواجه شده است با همان مسائل است.”

مقامات انجمنهای پزشکان پاکستانی صحبت کرد و به این خبرنگاران صحبت کرد و از تجارب اعضای خود را, اما بسیاری از آنها به دنبال گمنامی با توجه به مسائل مربوط به حریم خصوصی.

این خبرنگاران صحبت می کرد به سه هارلی خیابان پزشکان که تایید آنها آلوده شدند به همراه همسران و زندگی در انزوا.

یکی دیگر از پاکستان دکتر گفت آزمایش مثبت بود اما رفت و برگشت به کار بعد از دو هفته استراحت و انزوا در خانه. “من رفتم به انزوای کامل به زودی پس از من آزمایش مثبت بود. من با همه خوب است.”

یک مقام ارشد پاکستانی ارتباط گفت: پزشکان حال بد افتاده چون آنها نمی باید تجهیزات مناسب. “جراحی ماسک داده شده به پزشکان صفر حفاظت در برابر ویروس.”

سلامت کارگران در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس در حال حاضر خواهد شد تست شده پس از نخست وزیر بوریس جانسون وزیر بهداشت مت هنکاک و انگلستان افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin آزمایش مثبت برای ویروس.

در یک تغییر استراتژی بریتانیا تصمیم گرفته است که بهداشت و درمان از کارگران که نشان می دهد علائم COVID-19 و کسانی که زندگی می کنند با کسانی که علائم تست خواهد شد.

حرکت در آمد که در انگلستان شاهد افزایش از مجموع موارد به بیش از 25,150 و مرگ و میر از 1,789 از 9 صبح 31 مارس. کارکنان مراقبت های بهداشتی که در حال حاضر مشغول به کار در بیمارستان ها در قابل ملاحظه ای در معرض خطر بالاتر ابتلا به این ویروس پس از آنها در مجاورت نزدیک با بیماران که در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس.

قبل از این توسعه تنها در بیماران با علائم شبه آنفولانزا شد و در حال آزمایش است اما این موضوع منجر به نگرانی که بدون تست بهداشت و درمان کارگران را نمی دانم که آیا آنها می توانند با خیال راحت رفتن به محل کار از آنها می ترسید آنها ممکن است گسترش این ویروس اگر آنها تا به حال قرارداد آن در خط از وظایف خود را.

دکتر حبیب زیدی, 76 از دست داده و زندگی خود را با ‘کتاب’ علائم و نشانه های این ویروس با توجه به دخترش که او نیز پزشک است. او اولین بار دکتر به وضع زندگی خود مبارزه مرگبار COVID-19 ویروس.

Amged ال-Hawrani, 55 که مشغول به کار به عنوان یک گوش و حلق و بینی متخصص در بیمارستان برتون در Derbyshire شد یکی از اولین بیمه خدمات درمانی کارگران در خط مقدم نبرد علیه coronavirus به مرگ به عنوان یک نتیجه از ویروس.

صحبت کردن به, اخبار دکتر سید افتخار از دربی گفت: “ما می دانستیم که در مورد این ویروس در اوایل ژانویه اما ما خودمان را آماده راه ما باید داشته باشد. است که چرا ما زد از منابع چون ما افتاده بود پشت آنها شد دشوار است برای تهیه”.

“وجود سهمیه بندی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), ماسک, لباس و غیره اما آنها در دسترس برای هر کارگر بهداشت تنها کسانی بودند که به طور مستقیم برخورد با COVID-19 مثبت بيماران است.”

Dr Kati Warriach که همچنین یک عضو اجرایی انجمن پاکستان پزشکان Nothern اروپا (APPNE) نیز به اشتراک گذاشته بینش خود را با این اخبار در حالی که اظهار نظر در مورد نحوه غیر مسئولانه آن را برای بوریس جانسون به دست دادن با بیماران مبتلا به این ویروس زمانی که او آگاه از خطر است.

“سیاستمداران و رهبران باید تمرین آنچه که آنها را موعظه. حتی بعد از یک عضو کابینه آزمایش مثبت دولت نبود تأمین اجتماعی فاصله.”

Dr Warriach تاکید کرد این واقعیت که این ویروس یک موضوع چند بعدی است که مورد نیاز عظیم تست برای رفع. او تمجید تغییر در سیاست دولت با معرفی تست خط مقدم سلامت کارگران به کاهش خطر ابتلا به گسترش است.

APPNE نیز با صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی پس از این بحران است که اشاره به ایجاد یک نیروی کار که خواهد کمک به تلاش های دولت در مبارزه با ویروس. از دیگر اقدامات انجام شده توسط APPNE شامل ایجاد یک پایگاه داده از همه IMGs که تماس با آنها ارتباط با محمد نفیس Zakaria پاکستان و کمیساریای عالی در انگلستان است.

دو مخالف وجود دارد مطالعات علمی در گسترش این ویروس مرگبار است. با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه آکسفورد اکثریت جمعیت در حال حاضر قرارداد این ویروس و توسعه “گله ایمنی” به عنوان یک نتیجه اما از آنجایی که این مطالعه نمی تواند تایید دولت انداخت و وزن خود را در پشت این مطالعه انجام شده توسط کالج سلطنتی لندن که ادعا کرد که تا 250000 نفر می میرند در انگلستان اگر مناسب اجتماعی فاصله اقدامات گرفته است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>