صد روز

Editor-in-Chief Jang-Geo گروه Mir شکیل-ur-Rahman نگه داشته شده است در بازداشت توسط NAB از مارس 12 با هیچ موردی ثبت شده در برابر او. — Geo News

این در حال حاضر یک صد روز پس از Mir شکیل-ur-Rahman شده در NAB بازداشت برگزار شد پشت میله های زندان. در اخیر توسعه یک نیمکت از دادگاه عالی لاهور موکول شنوایی خود را در دادخواست قید وثیقه در 34 سال زمین ملک مورد بر این اساس است که روی نیمکت تا به حال موفق به دریافت فایل های مورد دیر است. قبلا یکی دیگر از نیمکت جلسه مورد منحل شده بود با توجه به در دسترس نبودن یکی از اعضای آن است. دادگاه در حال حاضر به دنبال پاسخ از NAB در دادخواست. طبق جزئیات این مورد وجود دارد این است که هیچ توجیهی برای وجود حتی یک مورد مربوط به خرید زمین. با این وجود, Mir شکیل هنوز به ادامه همکاری با NAB. و در حال حاضر ما یک وضعیت که در آن حتی پس از صد روز وجود دارد و نه عدالت. و میر شکیل-ur-Rahman, the editor-in-chief از بزرگترین رسانه های گروهی در این کشور همچنان ادامه دارد به صرف زمان در پشت میله های زندان – با وجود این واقعیت است که او همکاری داوطلبانه با NAB.

شده است وجود دارد جهانی اعتراض بیش میر شکیل را بازداشت. پشتیبانی از برای او آمده است از کسب و کار محلی و رهبران مذهبی و سیاستمداران و وکلا و دیگر صاحبان رسانه که هم رقبای سراسر هیئت مدیره بی سابقه ای ایران با صدای. آزادی مطبوعات سازمان مستقر در آمریکا و پاریس و انگلستان و جاهای دیگر خواستار آزادی او به عنوان مقامات در این کشور است. تظاهرات به دنبال آزادی خود را همچنان در سراسر کشور است.

درست است که Jang-Geo گروه دچار حملات متعدد در گذشته به عنوان به خوبی. این تنها سازمان تعطیل شده اند بیش از 14 بار. آن روزنامه نگاران و کارگران مواجه شده اند بزرگترین چالش ها – از تهدید به آزار و اذیت به خشونت فیزیکی. و میر شکیل-ur-Rahman ایستاده بود ثابت قدم با روزنامه نگاران از طریق آن همه است. میر شکیل خود را همیشه در تلاش برای پشتیبانی فقط باعث می شود. در حال حاضر این سیستم در محل ارائه شده است کمی در بازگشت با وثیقه جلسات برای میر شکیل شده لغو و یا به تعویق افتاد روی نیمکت تغییر در آخرین لحظه. ما بپرسید اگر 34 سال زمین مورد با هیچ مدرکی از تخلف در آن توسط Mir شکیل-ur-Rahman, محاسن امتناع از وثیقه برای یک دوره طولانی مدت و آنچه این می گوید: به جهان در مورد تصویر از پاکستان و آزادی رسانه ها در درون آن. ما می پرسند این است که آیا قیمت او است نیاز به پرداخت هزینه برای آزادی لذت می برد توسط روزنامه نگاران در رسانه ها ، ما از جایی که عدالت در تمام این.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de