بزرگ تنوع در COVID-19 نرخ مرگ و میر در سراسر کشورهای اتحاد دولت های کارشناسان گیج

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: در میان موجی COVID-19 نفر در هند تنها آرامش این کشور به نظر می رسد نسبتا پایین مرگ و میر — در حدود 3.2 درصد — که در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر آمار به شدت در این بیماری همه گیر.

اما تفاوت چشمگیر در مورد مرگ و میر در میان کشورهای با بالاترین caseloads در کشور است و حتی دولت ها و کارشناسان بهداشت عمومی دادند.

میزان مرگ و میر به دلیل بیماری های عفونی متفاوت از 0.6 به حدود 9 درصد در کشور — یک پدیده است که به طور کامل توضیح داده شده و تا کنون — و حتی به عنوان کل coronavirus موارد عبور کرده اند 96,000 و مجموع مرگ و میر رسیده اند 3,029.

در سطح جهانی COVID-19 مرگ و مير شده است ثابت در 6.9 درصد با چندین کشور اروپایی گزارش در خصوص نرخ مرگ بالا نسبت به کشورهای آسیایی و نظریه های تبیین تفاوت آشکار شامل تغییرات در تست ظرفیت مورد تعاریف توزیع سن و آمادگی سیستم های بهداشتی.

برگشت به صفحه اصلی, West Bengal, با 2,677 تایید COVID-19 موارد — در شماره هشت در شرایط مورد بارهای — دارای نزدیک به 9 درصد مرگ و میر یا سه برابر میانگین ملی در حالی که در تامیل نادو سوم بدترین ضربه دولت با 10,585 مجموع مورد تأیید کرده است این رقم در 0.7 — در میان پایین ترین در کشور است.

گجرات در نظر گرفته شود بهتر از بسیاری از ایالت های شمالی با سلامت بسیار ضعیف زیرساخت این دومین بار مورد و همچنین دوم بالاترین مورد نرخ مرگ و میر (CFR) — در 5.7 — در میان کشورهای که گزارش قابل توجهی مرگ و میر ناشی از عفونت است.

در Madhya Pradesh, همچنین در میان کشورهای ویران شده توسط ویروس, CFR می ایستد در 5. اما در دهلی است که چهارمین بلندترین مورد بار در کشور CFR در 1.6 است که نیمی از میانگین ملی است.

همچنین به عنوان خوانده شده | 25 در حیدرآباد آپارتمان تست مثبت برای COVID-19 پس از حضور در جشن تولد

ماهاراشترا با بالاترین مورد شمارش و بالاترین ثبت COVID-19 مرگ یک CFR از 3.7 به عنوان در حال حاضر — یک کمی بالاتر از ملی CFR.

به طور کلی هفت متحده در این کشور را یک CFR بالاتر از میانگین ملی باعث این مرکز به درخواست متحده به سرعت شناسایی افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم و همچنین توجه در مدیریت پزشکی از بیماران بستری در بیمارستان.

“ما شده اند تجزیه و تحلیل چرا بیشتر بیماران در حال تسلیم شدن به این عفونت در برخی از کشورها نسبت به دیگران بوده اند اما قادر به دقت اشاره کردن دقیق دلایل” به گفته یک مقام رسمی در اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

متخصصان بهداشت عمومی بیش از حد تلاش کرده اند به تناسب قطعات در پازل.

“بالاترین CFR در بنگال غربی است که بسیار تعجب آور است چرا که آن را به یکی از کشور بهترین بیمارستان-تخت-به-جمعیت نسبت,” گفت: دکتر شهید Jameel ارشد virologist و مدیر عامل شرکت ولکام تراست DBT هند داد.

“من می خواهم که حدس زده پایین آن آزمون در هر میلیون نفر به عنوان یک دلیل احتمالی اما متحده مانند بحار و آسام با نرخ مشابه از تست ها بسیار پایین تر CFRs. پس از آن به نظر می رسد به من که در غرب بنگال در حال نشان دادن اثرات کم تست و راستگو گزارش از مرگ و میر,” او گفت:.

“کشورهای دیگر ممکن است از دادن صحیح مرگ و ارقام شاید با طراحی اما به دلیل بهداشت ضعیف زیرساخت — برای مثال بیهار.”

برخی دیگر بر این باورند که غرب بنگال ممکن است نسبتا بالاتر شيوع COVID-19 از تایید کرده است.

“از این رو آزمون می توانید یک احتمال بیشتر به آینده مثبت است. بالا بودن تراکم جمعیت فقیر نظارت (تاخیر در تشخیص بیماری) و فقیر نظام سلامت پاسخ ممکن است منجر به بالاتر مورد مرگ و میر” توضیح Dr Giridhar R ببو استاد و سر lifecourse اپیدمیولوژی در بهداشت عمومی بنیاد هندوستان بنگلور.

همچنین نگاه کنید به:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im