Huawei مکان یک گوه در ایالات متحده رابطه با بریتانیا

نخست وزیر بوریس جانسون رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن بسیاری از شباهت ها. دو رهبران جهان در حال بمب افکن populists که ساخته ام به وعده تخلیه مرداب از کمربندی و بروکسل به ترتیب و اکو یکدیگر در روحیه و سبک است.

اما بزرگترین گوه بین این دو در حال حاضر Huawei های چند ملیتی چینی شرکت فن آوری است که نقش مهمی در ایجاد بریتانیا 5G شبکه تلفن همراه. تصمیم جانسون دولت ساخته شده در اوایل فوریه به حرکت به جلو با Huawei توسعه ساخته شده تهمت کبود با توجه به رویترز با توجه به اطلاعاتی آمریکا اتهامات که Huawei است یک خطر امنیتی و ایدز چینی هوش در سرقت اسرار.

قبل از تصمیم گیری ساخته شده بود به همکاری با Huawei مقامات آمریکایی مانند وزیر امور خارجه مایک Pompeo ساخته شده در ایالات متحده موضع روشن در مورد این موضوع تکرار نگرانی که استفاده از Huawei 5G دنده می تواند سازش رابطه بین ایالات متحده آمریکا و انگلستان در رابطه با هوش های.

بریتانیا خواهد بود محدود کردن هواوی را از بازار سهم به 35 درصد خواهد بود و انکار این شرکت دسترسی به آن دولت سایت. چین نیز صرف 24 میلیارد دلار بیشتر در بی سیم ارتباطات زیرساخت در سال 2015 نسبت به ایالات متحده و این کشور نیز ساخته شده است بیشتر 5G برج در سه ماه span در سال 2017 نسبت به آمریکا را در سه سال است.

در حالی که هواوی با رد این اتهامات که این شرکت در حال جاسوسی از طرف دولت چین کارشناسان شک و تردید باقی می ماند ادعا که هواوی می تواند ارائه اهدا کنندگان برای دولت چین به آمریکا و شبکه های که Huawei نمی خواهد بود قادر به مقاومت در برابر هر گونه سفارشات ساخته شده توسط چین حزب کمونیست CNBC گزارش شده است.

“وجود دارد هیچ راه Huawei تواند مقاومت در برابر هر گونه سفارش از [جمهوری خلق چین] دولت یا حزب کمونیست چین به انجام مناقصه خود را در هر زمینه تجاری و یا در غیر این صورت” جروم کوهن یک دانشگاه نیویورک و استاد حقوق و شورای روابط خارجی کمکی ارشد گفت: CNBC.

“Huawei را به نوبه خود بیش از همه درخواست داده ها و انجام هر چه دیگر فعالیت های نظارتی مورد نیاز است.”

با وجود Huawei اصرار که آن را به یک شرکت خصوصی برگزار شد مستقل از دولت چین در ایالات متحده باقی مانده است نگران و محتاط برای چندین سال ممنوعیت Huawei از مناقصه در دولت ایالات متحده قرارداد به عنوان دور برگشت به عنوان 2014. پنتاگون نیز ممنوع Huawei از فروش گوشی در آمریکا پایگاه های نظامی در سال 2018 است. (مرتبط: چرا امتناع از انجام کسب و کار با Huawei حس می کند)

مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز بر روی چین به عنوان یک تهدید جهانی در یک اقتصادی و نظامی حس کرده است به خصوص بازیگران بریتانیا تصمیم به کار با هواوی را به عنوان یکی که در تضاد به منافع نه تنها در ایالات متحده, اما که ایالات متحده و بریتانیا رابطه است.

ارشد مقامات کاخ سفید در ادامه به هشدار دادن به انگلیسی, تهدید Huawei شمار است. هفته پس از تصمیم آمریکا هیاتی از اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney ملاقات با نخست وزیر و رئیس aide Dominic کامینگز و unimpressed با تلاش خود را برای متقاعد کردن هیئت به کار با هم در حال توسعه جایگزین برای Huawei با توجه به نگهبان. شب قبل از جلسه Mulvaney گفت: مخاطبان از دانش آموزان در اتحادیه آکسفورد وجود دارد که می تواند یک “مستقیم و تاثیر دراماتیک” در تبادل اطلاعات بین دو کشور پس Huawei توسعه در بریتانیا گاردین گزارش شده است.

The U.S. Secretary of State Mike Pompeo on a two-day visit to the U.K to discuss a number of issues including the role of Huawei in British 5G Networks (Photo by Tolga Akmen– WPA Pool/Getty Images)

(عکس Tolga Akmen– WPA استخر/گتی ایماژ)

برخی ارشد محافظه کاران را به دنبال شناسایی فروشندگان مورد اعتماد به عنوان جایگزین. ایان دانکن اسمیت بیان شده در نامه ای به همکار حزب محافظه نمایندگان مجلس که در معرض خطر فروشندگان باید رد برجسته داده ها نگرانی های حریم خصوصی با توجه به نگهبان.

اجرای Huawei در بریتانیا نیز می تواند فشار رابطه میان پنج چشم داد — پنج کشورهای انگلیسی زبان که توافق برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات امنیتی که شامل استرالیا و کانادا و نیوزیلند ایالات متحده و انگلستان و استرالیا و نیوزیلند در حال حاضر مسدود Huawei. به داد چشم در حال حاضر در بریتانیا است که می تواند نفوذ کشورهای دیگر به دنبال سرب و همچنین کار با Huawei های مختلف گزارش شده است.

“به نظر ما تست شده است که قرار دادن آن در سیستم شما ایجاد خطر واقعی,” Pompeo اظهار داشت: در اواخر ماه ژانویه با توجه به وزارت امور خارجه. “این فرمت یک فرمت حزب کمونیست چین با یک الزام قانونی به دست اطلاعات به حزب کمونیست چین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>