هوارد کرتز ریپ رسانه ها با نام برای پوشش نمی بایدن مدعی

فاکس نیوز لنگر Howard کرتز با انتقاد از عدم رسانه ای شور و شوق برای پوشش کسی که متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از تجاوز جنسی.

ظاهر می شود در فاکس نیوز’ “گزارش ویژه” با Bret Baier,” “Media Buzz” لنگر و سپس به نام چند عمده رسانه ها برای ساخت “بدون در هوا ذکر” سابق سنا کارمند تارا Reade را تجاوز جنسی اتهامات علیه رئیس سابق.

Reade ماه گذشته متهم بایدن از نظر جنسی آزار او در سال 1993 در حالی که کار به عنوان یکی از کارکنان سنا. او با ثبت یک شکایت کیفری با پلیس واشنگتن دی سی در هفته گذشته.

تماشا کنید:

کرتز شروع این بخش با توصیف چگونه واشنگتن پست و دیگر رسانه ها با عجله به گزارش کریستین Blasey فورد حمله به اتهامات علیه, پس از دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh در یک حزب دبیرستان به بیش از سه دهه پیش است.

رسانه ها “pounced” اما “ترین اخبار رسانه های سکوت وقتی که تارا Reade سابق سنا کارمند جو بایدن گفته است که او sexually assaulted او در سال 1993 که در مبارزات انتخاباتی خود به شدت انکار” کرتز گفت: قبل از بازی تصویری از Reade توصیف اتهام حمله.

در حالی که واشنگتن پست مصاحبه Reade سال گذشته خروجی “اجرا نشد یک داستان تا دوشنبه” پس از نیویورک تایمز ایشان “19 روز پس از او رفت و عمومی” کرتز اشاره کرد.

فاکس نیوز میزبان به نقل بار اجرایی executive editor دین Baquet عنوان کرد و گفت Kavanaugh تحت درمان قرار گرفت متفاوت است چرا که “او در حال حاضر در یک انجمن عمومی در راه است.” اما با بایدن سپس یک جبهه دموکراتیک-دونده آنها نیست “در یک گرم نژاد با تیک تاک ساعت.” (مربوط به: ‘هیچ مجازات برای خرده استبداد’: Tucker Carlson انفجار ‘متوسط سیاستمدار’ گرچن Whitmer را ‘قدرت’ Grabs)

“این دشوار قضاوت calls اما حتی در حال حاضر, CNN, ABC, NBC و CBS ساخته شده اند بدون در هوا اشاره بایدن اتهامات گریه به دور از آنها چگونه رفتار آزار و اذیت اتهامات علیه نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” کرتز به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de