Howard Dean حاضر به نظر می رسد در MSNBC تا زمانی که توقف پخش مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus جلسات

سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس Howard Dean می گوید او از طریق ظاهر می شود در MSNBC تا زمانی که این شبکه حاضر به هوا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات.

“من فقط گفت: MSNBC من رفتن خود را نشان می دهد زمانی که آنها پخش مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی” دین توییتی شنبه. “من نمی خواهد خیلی تفاوت را اگر آن را فقط من اما اگر 50 از شما آن را انجام داد آن تفاوت خواهد بود.”

دین رفت بپرسم که پیروان خود را کمک در مبارزات انتخاباتی خود با امتناع از تماشای نزدیک به روزانه جلسات که به طور کلی اجرای یک ساعت یا بیشتر — و شامل اظهارات و همچنین زمان برای سوالات از هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای coronavirus نیروی کار. (مرتبط: آفتابی Hostin می گوید: “مردم در حال مرگ’ به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس های مطبوعاتی: ‘گوش دادن در خود شما Peril’)

“و اگر هر کس در این خوراک توییتر متوقف تماشای آن را واقعا بزرگ, تفاوت,” Dean اضافه شده است.

دین می پیوندد تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان که به نام و برای شبکه های به توقف پخش coronavirus جلسات — از جمله “نمایش” میزبان آفتابی Hostin که ادعا کرد که آمریکایی ها بودند “مرگ” از آنجا که رئیس جمهور شد صدور آنقدر اطلاعات غلط. “گوش دادن به او در خود شما peril” او هشدار داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>