چگونه پاکستان سود را از افت قیمت نفت ؟

عکس: فایل

بازار در سراسر جهان شد لرزاند با افت قابل توجه در قیمت های جهانی نفت در روز دوشنبه باعث وحشت گسترده.

با توجه به گزارش نفت کاهش یافت و تقریبا 30 درصد بیشتر از سال 1991 پس از عربستان سعودی شروع جنگ قیمت با روسیه با کاهش قیمت فروش و متعهد به از بند باز کردن آن مقید کردن عرضه بر روی یک بازار در حال حاضر وضعیتی وخیم از کاهش تقاضا به دلیل شیوع کروناویروس.

اما از آن جالب خواهد بود برای دیدن تاثیر این کاهش ناگهانی قیمت ها در پاکستان در اقتصاد است.

با توجه به تحلیل های به اشتراک گذاشته شده توسط Topline اوراق بهادار با افت جهانی قیمت نفت به احتمال زیاد به نفع پاکستان کلان-شاخص های اقتصادی حتی اگر شرکت های نفتی را در آمار با توجه به رها کردن.

“ما اعتقاد داریم کاهش قیمت نفت در حال خالص مثبت برای پاکستان ماکرو (به خصوص خارجی حساب) که 26 درصد از پاکستان, واردات نفت, قیمت-محور” گفت: این شرکت در گزارش منتشر شده در روز دوشنبه. آن اضافه شده که اگر کاهش قیمت نفت به 20 دلار در هر بشکه پاکستان واردات نفت لایحه کاهش $ 38-4.2 میلیارد دلار.

این شرکت همچنین پیش بینی است که صادرات و حواله می توانید ببینید تجمعی کاهش حدود 1 تا 2 میلیارد دلار است.

“از این رو در یک شبکه بر اساس پاکستان خارجی حساب می تواند به طور بالقوه بهبود US$2.2 تا 2.8 میلیارد دلار (50 درصد از کسری حساب جاری) با توجه به 20 دلار در هر بشکه کاهش قیمت نفت گفت:” گزارش. همچنین انتظار می رود دلار به پایدار باقی می ماند در برابر روپیه در آینده نزدیک.

اوراق بهادار شرکت همچنین گفت که کاهش قیمت نفت نیز خواهد شد کمک به حاکم پاکستان تحریک-e-Insaf دولت مالی به اندازه کافی فضا “به بادبان را از طریق حداقل زن و شوهر بعد از صندوق بین المللی پول بررسی”.

این گزارش اشاره کرد که بعید بود که دولت تصویب تاثیر کاهش قیمت نفت به مصرف کنندگان است. آن اضافه شده است که کاهش قیمت نفت نیز خواهد شد کمک به دولت در جیب بخشی از کاهش قیمت نفت در تعرفه های برق که کاهش بدهی های دایره ای.

اوراق بهادار شرکت همچنین پیش بینی شده است که قیمت گاز نیز فروکش می کند.

کاهش قیمت نفت نیز منجر به کاهش طبیعی نرخ تورم آن را گفت. “ما تخمین می زنند میانگین تورم سالانه می تواند پتانسیل پایین آمده توسط 1-1.5 ٪ به 20 دلار در هر بشکه کاهش قیمت نفت گفت:” گزارش.

اوراق بهادار شرکت همچنین معتقد است که قیمت نفت را تحت تاثیر قرار بانک دولتی پاکستان در آینده سیاست پولی است که با توجه به این ماه است و ممکن است ایجاد انگیزه در یک اسلش در سیاست هستند.

“ما انتظار داریم پاکستان سرمایه گذاری اوراق قرضه (PIBs) و خزانه داری لایحه بازده به دنبال کت و شلوار.”

بخش با بخش تجزیه و تحلیل

این شرکت گفت: اکتشاف نفت و گاز و بخش تولید خواهد بود آمار منفی کاهش قیمت با پاکستان میادین نفتی محدود PPL OGDC و ماری تحمل فشار از کاهش قیمت.

نفت شرکت های بازاریابی (OMCs) و پالایشگاه نیز خرس تاثیر منفی. این شرکت گفت: OMCs را شاهد قیمت های پایین تر به عنوان نفت کوره و RLNG حاشیه ثابت به عنوان یک درصد از قیمت نفت است. از سوی دیگر بانک ها نیز تاثیر منفی به دلیل بحران.

Topline همچنین پیش بینی کرد که کاهش قیمت نفت را یک تاثیر مثبت در سیمان و خودرو و فولاد و شیشه و صنایع.

بر اساس این گزارش سیمان بخش بهره مند شوند به عنوان مواد خام (ذغال سنگ و کلینکر) هزینه ها را تا حدود 40 درصد از هزینه های کلی و اشاره کرد که قیمت زغال سنگ نیز شروع به کاهش قيمت های نفت را بریده بریده.

آن اضافه شده است که بخش خودرو بهره مند شوند به عنوان یک کاهش در نرخ بهره و به طور بالقوه بهتر یکبار مصرف درآمد می تواند کمک به مردم برای خرید بیشتر وسایل نقلیه.

مواد شیمیایی و مستقل قدرت تولید نساجی و کود بخش بعید است که تحت تاثیر این کاهش قیمت ها.

کاهش قیمت نفت

قراردادهای آتی نفت خام برنت کاهش یافت تا آنجا که $14.25 یا 31.5% به $31.02 در هر بشکه رسید. که بزرگترین درصد افت پس از 17 ژانویه 1991 در شروع جنگ اول خلیج فارس و کمترین از Feburary 12, 2016.

قیمت نفت خام برنت معامله شد در $35.75 در هر بشکه در 0114 GMT.

عربستان سعودی بزرگترین صادر کننده نفت است و تلاش برای مجازات روسیه در مقام دوم جهان-بزرگترین تولید کننده برای balking روز جمعه در تولید کاهش پیشنهاد شده توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de