چگونه Underdog آریزونا ایران سناتور. مارتا McSally برنامه ای برای غلبه بر ناملایمات در نوامبر

او را شکست و یک زانو, پیاده روی, بلندترین کوه در آفریقا و رقابت در مسابقات سه گانه مرد آهنین با خون چکیدن پایین صورت خود را پس از حفظ یک آسیب است. بنابراین با نظرسنجی شماره های ضعیف و حتی در طول تاریخ جمهوری خواه منطقه ما هنوز هم می توانید انتظار جمهوریخواه آریزونا سناتور. مارتا McSally نخواهد بود منصرف به راحتی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فرمانی به گفته مشاوران او که او نگران است در مورد شانس خود را در Nov. 3 ویژه انتخابات. با این حال او گفت: Daily Caller او از آن همه او را کردم.

در او به تازگی منتشر شده کتاب “به جرات پرواز” او در توضیح تجربه غلبه بر تجاوز به عنف, تجاوز جنسی, آزار و اذیت جنسی و از دست دادن خانواده و دوستان به عنوان یک “بدبختی پایگاه داده است.”

“همه ما که پایگاه داده از همه چیز ما شده اند از طریق” McSally گفت تماس گیرنده. “گاهی اوقات مردم شیر را به آن را به منظور نگه داشتن خود را به عقب. آنها ساکن در بدبختی آنها نمی تواند در شب خواب آن متوقف می شود آنها را در حال حرکت رو به جلو است. من ایجاد این اصطلاح [بدبختی پایگاه داده] و من در مورد آن را در راه است که شما را تقویت می کند, برای سوق دادن شما را قادر به فشار از طریق کارها و انجام کارهای شگفت انگیز از آنجا که شما بوده ام از طریق چیزهایی که قبل از.”

McSally مواجه موانع در راه خود را به تبدیل شدن به یک خلبان جنگنده از همان ابتدا از خدمت نظامی. بازوی او به شدت مجروح شدند. او بیش از حد کوتاه به یک خلبان. او رویای یک موقعیت است که حتی نمی وجود داشته باشد و در عین حال برای زنان در ارتش.

Senator Martha McSally (R-AZ) testifies during the Senate Armed Services Committee hearing on the Department of Defense Spectrum Policy and the Impact of the Federal Communications Commission's Ligado Decision on National Security during the coronavirus disease ( COVID-19) pandemic on Capitol Hill in Washington, U.S. May 6, 2020. (Photo credit: Shawn Thew/Pool via REUTERS)

سناتور مارتا McSally (R-الف) شهادت در کمیته نیروهای مسلح سنا در جلسه در وزارت دفاع طیف سیاست و تاثیر کمیسیون ارتباطات فدرال را Ligado تصمیم امنیت ملی در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده, مه 6 سال 2020 است. (عکس: شان Thew/استخر کرج)

اما McSally مشکلات طولانی قبل از شروع به کار خود را انجام داد. او گفت: مرگ پدرش برنارد McSally نزدیک به او را شکست.

“از دست دادن پدرم در 12 و بسیار عصبانی خدا — تنها راه 12 سال می تواند روند آن گفت:” McSally, “[پس از آن] مورد آزار قرار گرفته توسط مربی — سرقت … من از بی گناهی من در حالی که من یک صدمه زدن به مناطق محروم از پدر بچه. من شده اند به اعماق ناامیدی.”

برنارد گفت: او در بستر مرگ: “من افتخار می کنم.”

McSally وعده داده است که او خواهد. لحظه ای که او می گوید: چیزی است که درایوهای خود را. او گفت که او بود و بعد از آن “قادر به پیدا کردن صلح از خدا و به امید خدا به من کمک کند روزی به خارج شدن از رختخواب در صبح است.”

“در تاریک ترین و سخت ترین زمان در زندگی من من اغلب در بر داشت در آخر من هر اونس از قدرت به استقامت در حالی که فکر کردن در مورد پدرم و درخواست خود را,” او می نویسد: در “جرات به پرواز است.”

او گفت: او را تحمل آزار و اذیت باطل در ارتش با توجه به جنس. او گفت که تماس گیرنده است که “بد” او قرار داده تا با به عنوان یک زن جوان افسر باید به او کمک کرد تا مقابله با رگبار حملات رسانه که او در حال حاضر چهره به طور منظم.

“به عنوان افتضاح به عنوان کسانی که تجربه من به عنوان یک زن در ارتش این در واقع واقعا به من کمک کرد تا قادر به تمرکز بر خدمت گرفتن پریشان [media] حملات” McSally گفت. “آنها ناعادلانه آنها التهابی است. اما زندگی ناعادلانه و شما می دانید که شما بیش از این هدف هنگامی که شما در حال گرفتن توپخانه ضد هوایی’ به عنوان ما می گویند به عنوان خلبانان جنگنده. بنابراین شما می دانید که آنها در حال حمله به من به یک دلیل و من عاشق ماندن در ماموریت من. من عاشق نگه خدمت و مبارزه نگه دارید و فراموش می کنم.”

پدر او را تحت تاثیر قرار زندگی خود را در راه های دیگر. او گفت: پدر هرگز خواب بودن “مرد بزرگ” اما فقط می خواستم برای ایجاد یک تاثیر مثبت. او گفت که او فقط می خواست مردم بدانند “او وجود دارد.”

McSally دارای یک لیست طولانی از موفقیت های شخصی اما او جواب تلفن او را برای مصاحبه با تماس گیرنده به سادگی گفت “هی این مارتا McSally.” او استفاده نمی کند او عنوان شده است. او نمی ذکر است آیوی لیگ مدرسه او با حضور در “جرات پرواز” و نه او به آن اشاره کرد در طول مصاحبه.

McSally گفت: پدر برنارد اغلب به خیریه ناشناس. McSally خودش اهدا حقوق و دستمزد را در مارس زیرا او می دانست که دیگران از دست داده بود درآمد خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. (مرتبط: “هرگز اعتماد کمونیست’: سناتور. McSally تماس برای سازمان بهداشت جهانی مدیر به استعفا)

“اگر امروز آخرین روز نماز و امید خواهد بود که وجود دارد مردم در این سیاره است که می گویند, ‘مارتا ساخته شده تفاوت در زندگی,'” McSally گفت: تبدیل شدن احساسی است. “کسی که می خواهم بگویم که من در اینجا بود و من نهفته آنها را در یک راه مثبت ساخته شده است که تفاوت مثبت برای آنها. در حال حاضر چه که همسایه پایین خیابان که من فقط کمک به از طریق یک زمان دشوار یا … قانون است که من برای مبارزه در بزرگتر حس و یا حمایت یا مبارزه برای من تشکیل شده است.”

U.S. Senator Martha McSally (R-AZ) arrives to the U.S. Capitol on the third day of the Senate impeachment trial of U.S. President Donald Trump in Washington, U.S., January 23, 2020. (Photo credit: REUTERS/Sarah Silbiger)

سناتور ایالات متحده مارتا McSally (R-AZ) می رسد به کنگره در روز سوم سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن, ایالات متحده, ژانویه 23 سال 2020 است. (عکس: رویترز/سارا Silbiger)

McSally گفت که او متعهد به ساخت یک تفاوت که در آن او می تواند و متصل است که تمایل به تمایل خود را به دفتر.

“اگر من در یک موقعیت برای انجام کاری که چرا من آن عبور کند اگر من می تواند یک تفاوت برای دیگران؟” (مرتبط: بهداشت ، مارتا McSally اهدا مارس حقوق و دستمزد برای مبارزه با Coronavirus مکث جمع آوری کمک های مالی)

McSally هنگامی که مواجه با یک عکس از یک زن آمریکایی مشغول به خدمت در عربستان سعودی بود که مجبور به پوشیدن کامل مسلمان جامه پوشاک شناخته شده به عنوان عبای.

“وقتی که من راه می رفت که تصویر است که آمریکا داوطلب خدمت سربازی زن با پوشیدن لباس سیاه و روسری — آن را فقط گریبانگیر من” McSally گفت. “من می توانم فقط راه می رفت می گفت:” این مشکل من نیست اما به جای من در زمان یک نگاه به آن است.”

McSally گفت: Caller او جنگیدند و هشت سال و در نهایت شکایت وزیر دفاع. او در نهایت این قانون به تصویب رسید به عنوان یک شهروند توسط خودش. او تصمیم به انجام این کار حرفه ای مملو.

در زمان او مطرح شده موضوع McSally شد در آستانه تبدیل شدن به یک خلبان جنگنده. او می دانست که جلب توجه را به خودش بود به احتمال زیاد به آسیب حرفه ای خود را.

“شما باید نگاه کنید که در آن لحظه در زمان برای من” McSally گفت. “من فقط در تلاش برای نشان می دهد که من می توانم پرواز جت من می تواند شلیک تفنگ بود یکی از بچه ها. آخرین چیزی که من همیشه می خواست می شود به منظور بالا بردن برخی از ‘ببخشید من این است که چگونه زنان بدرفتاری.'”

McSally گفت: داستان استر الهام بخش او را به عمل به طور خاص یک خط است که خواندن “می تواند از آن باشد که شما در این موقعیت قرار داده برای چنین زمان به عنوان این است.”

“می تواند از آن بود که من این فرصت داده شد برای تبدیل شدن به یک خلبان جنگنده نه فقط برای رسیدن به رویاهای من اما به در یک موقعیت به صدای این زنان که اصلا یک صدا؟” McSally پرسید. “بنابراین من احساس رو اما من واقعا عصبی بودم. من فقط می دانستم آن برای رفتن بیش هست. من می دانستم که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از افرادی که قرار بود ناراحت شود.”

در آینده انتخابات ویژه آن باقی مانده است دیده می شود چگونه McSally خواهد شد با کشتی فعلی اختلاف در پای صندوقهای رای است. McSally توصیف سیاست به عنوان یکی از خسته کننده ترین چیزهایی که او بر عهده گرفته است.

“من نمی توانم ایستاده سیاست در واقع. اما من مجبور به قرار داده تا با این سیاست به منظور خدمت و تفاوت” او گفت:. “امید من این است که مردم از آریزونا می توانید ببینید قلب من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de