چگونه Silicon Valley رفت از Pariah برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد در کمتر از یک ماه

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز ریاست جمهوری خود castigating گوگل ظاهرا در حال مغرضانه در برابر محافظه کاران است. در حال حاضر او با تکیه به شدت بر روی آنها خود را برای کمک به دولت ضرب و شتم به شیوع کروناویروس.
  • گوگل و اپل در حال به سهم خود ساختمان از وب سایت ها و برنامه های است که کمک به حمل اطلاعات در مورد ویروس تست برای افرادی که ممکن است آلوده.
  • دیگر غول دره سیلیکون در حال بنا به گزارش ها کمک CDC و کاخ سفید جمع آوری منطقه جغرافیایی داده ها از افرادی که به طور بالقوه آلوده.

بزرگ شرکت های با تکنولوژی شروع به تهمت دوران به عنوان یک فویل به رئیس جمهور نگرانی شرکت ها به لحاظ سیاسی گرایش, اما بسیاری از آنها در حال تبدیل شدن بسیار مهم دندان در رئیس جمهور ویروس پاسخ.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لگد کردن دولت او با ادعا می کند که Google, Facebook, Twitter و دیگر غول دره سیلیکون به طور سیستماتیک throttling محافظه کاران است. وزارت دادگستری افتتاح شد تحقیقات آنتی تراست در ماه جولای سال 2019 با هدف قرار دادن صنعت مدل های کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت varnished نظر خود را در مورد آنچه که او در نظر گرفته بزرگ فناوری تعصب در برابر او.

“اما من به شما بگویم آنچه که آنها باید شکایت کرد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس کسب و کار مصاحبه در ژوئن 2019 با اشاره به Google اجرایی بود که در یک undercover تصویری نشان می دهد این شرکت به دنبال راه هایی برای جلوگیری از “بعدی مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت است.”

کارمند در این ویدئو تنها Gennai گفت: آن را انتخابی ویرایش و ساخته شده خود را به نظر می رسد قوی تر و اجرایی تر از او واقع شد و او بود که “توضیح میدهد که چگونه گوگل اعتماد و ایمنی تیم … در حال کار برای کمک به جلوگیری از انواع آنلاین دخالت خارجی است که اتفاق افتاده است در سال 2016.”

مغلوب ساختن پیشی جستن barbs در برابر گوگل و Facebook بیرون قبل از اینکه مقامات دولتی مجبور شدند به روی چیزی حساب کردن با شیوع کروناویروس آغاز شد که در چین و کشته شدن بیش از 30 ، 000 نفر در سراسر جهان از اوایل دسامبر 2019.

این لوگوی گوگل دیده می شود در یک رویداد در پاریس فرانسه, مارس 16 2019. رویترز/چارلز Platiau/فایل عکس

دولت خواهان کمک از فن آوری شرکت در یک راه حل برای این ویروس است.

در اینجا برخی از راه های, گوگل, آمازون و دیگران در حال آمدن به مغلوب ساختن پیشی جستن aide. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن و تکنولوژی قرار داده و تفاوت های خود را کنار اشفتگی فکری موقتی راه Google, Facebook می توانید مقابله با کروناویروس)

اپل ایجاد یک برنامه برای که

اپل راه اندازی یک وب سایت و برنامه مارس 27 به مردم که فکر می کنم آنها قرارداد این ویروس یک ابزار غربالگری اطلاعات در مورد این بیماری و راهنمایی در زمانی که به دنبال برای تست توانایی های بالقوه خود بیماری است.

مگا فن آوری شرکت توسعه نرم افزار و وب سایت در رابطه با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و همچنین سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA).

این ابزار غربالگری “را جایگزین دستورالعمل از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا راهنمایی از دولت محلی و مقامات بهداشت و درمان” با توجه به آزادی مطبوعات اپل منتشر شده اعلام سایت و برنامه.

گوگل می سازد در سراسر کشور وب سایت شامل اطلاعات در COVID-19

“گوگل با همکاری دولت ایالات متحده در حال توسعه, ملی, وب سایت است که شامل اطلاعات در مورد COVID-19 علائم خطر و تست اطلاعات” گوگل گفت: در یک سری از توییت 14 مارس ،
این شرکت نیز ارائه شده است سازمان بهداشت جهانی از 250 میلیون دلار در آگهی کمک های مالی برای کمک به دولت در سازمان به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد چگونه به ضرب و شتم به ویروس, مدیر عامل گوگل Sundar Pichai گفت: در مارس 27 پست وبلاگ.

Palantir گوگل در حال ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات جغرافیایی

Palantir کمک CDC استقرار فن آوری منطقه جغرافیایی به عنوان یک راه برای ردیابی این ویروس شیوع وال استریت ژورنال گزارش مارس 18. دیگر شرکت های فن آوری در حال ارائه خدمات مشابه برای دولت در این گزارش اشاره کرد با استناد به اسناد و مدارک آن به دست آمده است.

گوگل و دیگران در حال ارائه کمک دولت از محل افراد از طریق تلفن های خود را به عنوان به خوبی به عنوان صورت-تکنولوژی تشخیص است که می تواند کمک به پیدا کردن افرادی که در تماس با افرادی که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus TheWSJ اشاره کرد و با استناد به منابع آشنا با این موضوع.

تکنولوژی کارشناسان هشدار می دهند در مورد جمع آوری اطلاعات جغرافیایی با توجه به گزارش روز شنبه از واشنگتن پست.

بیش از 50% از تکنولوژی کارشناسان WaPo بررسی گفت که ایالات متحده نباید تقلید کره جنوبی اسرائیل و چین در استفاده از انواع ابزار Palantir است نشان می دهد. هنوز هم کارشناسان دیگر گفت: توده نظارت دیجیتال ممکن است لازم باشد برای مقابله با کروناویروس بررسی اشاره کرد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>