چگونه باید کنگره همچنان به حکومت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند

  • بهداشت حرفه ای گفت: قانونگذاران باید اقامت در خارج از واشنگتن و رای گیری از راه دور.
  • سناتور ایالات متحده آمریکا پیشنهاد قانون اجازه می دهد آنها را به رای دادن از راه دور و قانونگذاران در سراسر کشور آغاز کرده اند به بررسی و تصویب چنین اقداماتی.
  • اما از راه دور رای گیری ممکن است به طور کامل در قانون اساسی گفت: R خیابان موسسه ارشد جیمز Wallner.
  • “آن را نقض روح اگر نه نامه, قانون اساسی” Wallner گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد.

بهداشت حرفه ای گفت: قانونگذاران باید اقامت در خارج از واشنگتن و رای گیری از راه دور, اما چنین از راه دور رای گیری ممکن است به طور کامل در قانون اساسی.

به عنوان موارد coronavirus تشدید سراسر کشور, d. C. شهردار Murial Bowser خود اعلام کرد که ماندن در خانه برای ملت کاپیتول دوشنبه, گفته ساکنان واشنگتن دی سی را 90 روز در زندان و $5,000 خوب اگر آنها را نقض سفارش. از روز شنبه وجود دارد 3,405 تایید موارد coronavirus در راهنمایی و رانندگی منطقه و 495 موارد در سی

مجلس نمایندگان قرار است تا مارس 20, سیاسی, گزارش, اما حداقل برخی از قانونگذاران ممکن است مجبور به ماندن در این شهر به عنوان مجلس نانسی پلوسی خم از جمله طرح های دموکراتیک در coronavirus قانون حاضر به حرکت به دور رای گیری و هل عمل در قانون. (مرتبط: Pelosi بیرون می آید و در مقابل از راه دور رأی به عنوان پنج عضو کنگره هستند شما با Coronavirus)

حداقل چهار نفر از اعضای کنگره آزمایش مثبت برای این ویروس تا کنون: مظنونان حمله به دانشگاه جو کانینگهام مایک کلی ماریو دیاز-Balart و بن McAdams.

‘بحرانی’: کارشناسان بهداشت هشدار می دهند در برابر کنگره برگزاری

کارشناسان بهداشت و درمان گفت: Daily Caller, اخبار پایه و اساس است که نمایندگان مجلس با جمع آوری در کشور را در کنگره مطرح خطرات جدی بهداشتی به خود و دیگران است.

“در زمانی که ما به طور فزاینده ای تغییر نیروی کار از دفتر به خانه — تشویق تصویب teleworking که در آن ممکن است به کاهش خطر بیشتر گسترش COVID19 ویروس — این امر می تواند حیاتی برای کنگره به re-اجرای اهمیت این پیام با اتخاذ راه دور قانونی شیوه های” دکتر دنیس کارول رئیس جهانی Virome پروژه گفت: DCNF.

کارول که کارگردانی این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و تهدیدات در حال ظهور واحد برای تقریبا 15 سال در آژانس توسعه بین المللی (USAID) گفت: reconvening کنگره مطرح خواهد یک “خطر بزرگ برای هر دو اعضای کنگره بلکه به کارکنان خود را.”

کنگره خواهد تبدیل به یک ویروسی ملی کاسه مخلوط کردن به مردم را که از هر گوشه ای از کشور – و اجازه می دهد که ویروس به گسترش و حتی بیشتر به طور گسترده و به سرعت در حال,” او اضافه شده است. “به یاد داشته باشید این فقط کسانی که بدیهی است که بیمار است که گسترش ویروس اما کسانی که آلوده می شوند و یک علامت. “

WASHINGTON, DC - MARCH 23: U.S. Speaker of the House Rep. Nancy Pelosi (D-CA) delivers a statement at the hallway of the Speaker?s Balcony at the U.S. Capitol March 23, 2020 in Washington, DC. Speaker Pelosi spoke on the 10th anniversary of the Affordable Care Act and introduced the Take Responsibility for Workers and Families Act in response to the outbreak of COVID-19 pandemic, also known as coronavirus. (Photo by Alex Wong/Getty Images)

ایالات متحده آمریکا مجلس تشکر. نانسی پلوسی (D-CA) ارائه بیانیه ای در راهرو بلندگو ؟ s بالکن در کنگره مارس 23 سال 2020 در واشنگتن, DC. (عکس توسط Alex ونگ/گتی ایماژ)

دکتر ران Waldman, استاد بهداشت جهانی در hariri دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت که او معتقد است سی سلامتی مقررات باید مربوط به همه در این شهرستان است.

“من فکر می کنم این امر می تواند بسیار بهتر است برای مردم برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ مانند کسانی که به ارمغان بیاورد مجلس نمایندگان با هم در همان محل و در همان زمان” او گفت:. “ما در حال حاضر می دانم که وجود دارد شده است انتقال بین افراد کنگره و سناتورها و من نمی دانم که چرا می خواهید را به شانس.”

Waldman اضافه شده است که او فکر می کند teleworking است “بسیار بهتر است.”

“هیچ سوالی وجود دارد که این شیوع در حال رفتن به خود را سریع تر پایان اگر مردم در عمل اجتماعی فاصله,” او گفت:. “ما باید به دنبال بررسی اپيدميولوژيک از شکستن و دولت فدرال متحده و محلات نیاز به تفکر سخت و سریع در مورد زمانی که آنها احساس خواهد شد که وضعیت relented به نقطه ای که آنها خواهد بود مایل به بلند این توصیه ها در محل.”

او ادامه داد: “اما آن زمان است که قطعا در حال حاضر نیست. به عنوان یک شهروند که متکی بر کنگره من احساس بسیار بهتر است اگر آنها انجام شد که در فاصله از یکدیگر.”

سناتور پیشنهاد رای گیری از راه دور

برخی از سناتورهای قانون پیشنهادی که اجازه می دهد نمایندگان مجلس به رای دادن از راه دور. دموکرات ایالت ایلینوی Dick Durbin و جمهوری خواه ایالت اوهایو راب پورتمن معرفی دو حزبی قوانین مارس 19 است که اجازه می دهد سناتور برای رای دادن از راه دور در طول یک بحران ملی.

“ما در عصری زندگی میکنیم که در آن ملی اضطراری بهداشت عمومی بحران و تروریسم می تواند تهدید عادی دوره از مجلس سنا کسب و کار” Durbin در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “ما نیاز به رای گیری در سنا به قرن 21 به طوری که ما کار مهم را می توانید در ادامه حتی تحت شرایط فوق العاده.”

وی افزود: “در حالی که من می دانم که وجود دارد این است که مقاومت برای تغییر سنا سنت اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری در شرایط اضطراری ملی اعتقاد من این مسئله مهم است و شایسته قوی بحث میان ما سنا و همکاران.” (مرتبط: لیندزی گراهام می پیوندد سناتورها خواستار کنترل از راه دور رای گیری)

در سراسر کشور قانونگذاران ایالتی تلاش برای تصویب قطعنامه اجازه می دهد خود را به ملاقات و عملا و یا حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل. قانونگذاران آرکانزاس تشکیل شش فوت از یکدیگر در یک بسکتبال آرنا در حالی که نمایندگان اوهایو رای از اتاق های جداگانه و نیویورک سناتورها تصویب قانون اجازه آنها را به رای “از راه دور به معنی از جمله اما نه محدود به, تلفنی یا ویدئو کنفرانس.”

راشل Bovard, مدیر ارشد, از سیاست های محافظه کار در همکاری موسسه اشاره کرد که با وجود اینکه در قانون اساسی سوالات تا آنجا که از راه دور رای گیری مربوط می شود “کنگره در نظر گرفته شده است ضروری است.”

“پزشکان و پرستاران و رانندگان تحویل و فروشگاه مواد غذایی کارمندان هنوز هم نشان دادن به دیگران خدمت اعضای کنگره باید انتظار می رود به عنوان” Bovard گفت: DCNF. “دموکراسی نمایندگی است جان سالم به جنگ افسردگی و حملات تروریستی است. این کار آنها انتخاب شدند برای انجام بدون در نظر گرفتن شرایط است.”

Bovard اضافه شده است که اکثر کارکنان مشاغل می تواند و باید انجام شود از راه دور مانند تهیه پیش نویس قانون در پاسخ به مؤسسان نگرانی و تحقیقات سیاست.

“اعضای نباید قرار دادن کارکنان خود را بی ارزش در معرض خطر” Bovard گفت. “بسیاری از ائتلاف جلسات من یک بخشی از آن شامل کنگره کارکنان را تبدیل به تماس های تلفنی و یا زوم جلسات و انتظار دارم که به افزایش است. کارکنان هنوز هم می توانید اطلاعات خود را به اعضای کنگره بدون ورود به ساختمان. کاربران باید تنها در محل. و به عنوان این حرکت رو به جلو و دیگری در کنگره پاسخ ممکن است موجه آنها باید آماده برای نشان دادن و رای بدهند.”

قانون اساسی یا نه ؟

از راه دور رای گیری ممکن است به طور کامل در قانون اساسی با توجه به R خیابان موسسه ارشد جیمز Wallner.

“آن را نقض روح اگر نه نامه, قانون اساسی,” او گفت: DCNF. (مرتبط: اینجا همه اعضای کنگره که خود قرنطینه با توجه به Coronavirus)

نقطه تمام از کنگره Wallner گفته است که به جمع آوری با هم در همان محل به منظور انجام کسب و کار کشور است. او افزود که ایمنی و مسئولیت “باید در نظر گرفته شود در کنار قانون اساسی و بدیهی است اما آنها نمی توانند به پایان رسید تا خود را می تواند زمینه را برای نقض قانون اساسی است.”

“اگر که مورد سپس قانون اساسی به معنی هیچ چیز” او گفت:. “من فکر می کنم که بسیار مهم است به خاطر داشته باشید. قطعا نگرانی وجود دارد و نگرانی های ایمنی و بهداشت نگرانی های مرتبط با این و من فکر می کنم تلاش برای کشف کردن که چگونه به تعادل آن و چگونه به محافظت در برابر آنها بسیار مهم است. اما آن را غیر ممکن نیست.”

Wallner اشاره کرد که چندین مفاد قانون اساسی در این است که نشان می دهد از راه دور رای گیری و یا مجازی حضور کافی نیست.

“برای مثال” او نوشت: در ماه مارس 26 LegBranch قطعه با تیموتی LaPira, “قانون اساسی تصریح می کند که کنگره باید جمع آوری حداقل یک بار در سال. و آن میله های مجلس نمایندگان و سنا از جلسه در مکان های مختلف که در آن آنها در حال حاضر. در حالی که کنگره روبرو شده است در مکان های مختلف در تاریخ خود از جمله فیلادلفیا و نیویورک از اعضای آن تا به حال برای اولین بار جسمی جمع در همان محل قبل از آنها می تواند تایید جلسه در مکان های مختلف.”

“قانون اساسی فرض می شود که اعضای سفر باید به همان محل و از آنها محافظت از دستگیری “در طول حضور خود در جلسه مربوطه خود را در خانه و در رفتن و بازگشت از همان” او ادامه داد.

WASHINGTON, DC - MARCH 02: A Supreme Court Police officer stands watch on the steps outside the U.S. Supreme Court on March 2, 2020 in Washington, DC. On Monday, the U.S. Supreme Court is hearing a major case concerning the rights of some asylum seekers to challenge their expedited removal from the country. The Trump administration is asking the Supreme Court to reverse an opinion of the 9th Circuit Court of Appeals that would allow some individuals who have been denied asylum the opportunity to make a claim in federal court. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

یک دادگاه عالی افسر پلیس می ایستد در مراحل خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در مارس 2, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

دست و پنجه نرم کردن با خطرات ناشی از بیماری در سراسر کشور است نه یک “چیز جدید برای کنگره” Wallner اضافه شده اشاره به این که کنگره در مواجهه با چالش های مشابهی در طول سال 1793 فیلادلفیا تب زرد بیماری همه گیر. در آن زمان فیلادلفیا تا به حال حدود 50000 به 55,000 ساکنان Wallner گفت و در حالی که از 20 ، 000 از آن فرار ساکنان شهر دیگری 5000 فوت در طول بیماری همه گیر.

“پس این است که چیزی بسیار جدی” Wallner گفت. “کنگره موکول کرده بود در ماه ژوئن آن سال اما به موجب قانون اساسی آنها برنامه ریزی برای بازگشت در ماه دسامبر است.”

رئیس جمهور سابق جورج واشنگتن کابینه هنوز جلسه ای در فیلادلفیا در زمان Wallner گفت: رئیس جمهور در نامه به قانون اساسی متخصص و رئیس جمهور سابق جیمز مدیسون برای مشاوره در مورد چه باید بکنید و آیا او تا به حال قانون اساسی قدرت به تشکیل کنگره در مکان های مختلف در طول خطرناک بیماری همه گیر.

“مدیسون گفت, هیچ, شما لازم نیست که اقتدار” Wallner گفت که مدیسون توصیه واشنگتن به نوشتن به اعضای کنگره هشدار آنها در مورد وضعیت در فیلادلفیا و نشان می دهد که کنگره دیدار در محل دیگری به عنوان یک توصیه. “پس از آن کنگره را مجبور به جمع آوری و تصمیم می گیرید اگر جایی است که, در واقع, آنها مایل به دیدار” Wallner گفت.

“کنگره تنها می تواند عمل می کنند زمانی که کنگره با هم,” او گفت:. “و پس از آن کنگره تصمیم که در آن ملاقات زمانی که آن را مطابق و چه نوع از قوانین آن به شرح زیر است که آن را تامین کند. اما به منظور تصمیم گیری در آن آن را به واقع تشکیل می شود.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>