توسط کلانتر Jim Wilson, Shooting Illustrated

عنوان تصویر: Ruger PC تفنگ لوله کوتاه سبک است تنها یکی از بسیاری از گزینه های در دسترس برای کسانی که انتخاب PCC شیوه زندگی است. پذیرش Glock مجلات و با انواع گزینه های برای اتصال لوازم جانبی کامپیوتر تفنگ لوله کوتاه سبک باعث می شود بسیاری از حس برای دفاع.

دانش آموزان از اسلحه گرم تاریخچه دانستن مفهوم تپانچه کالیبر carbines است یکی از جدید. آنها واقعا اول شد یک مورد در سال 1873 به وینچستر معرفی مدل 1873 تفنگ لوله کوتاه سبک و تفنگ. اتفاقی است که در همان سال کلت پرده برداری از واحد اقدام ارتش هفت تیر. به منظور کوتاه, Winchester ارائه مدل 73 در .44-40 WCF, .38-40 WCF و .32-20 WCF chamberings. کلت در پاسخ ، chambering آن بزرگ هفت تیر در همان calibers.

با کمال تعجب در آن روزها وینچستر بود حفره ای در .45 کلت; رخ داده است که تنها در دوران مدرن تر. مارلین و شرکت های دیگر به زودی بر روی ارابه موسیقی بیش از حد ارائه carbines که سازگار با کلت, Smith & Wesson و رمینگتون revolvers.

تفنگ toters از غرب آمریکا به سرعت متوجه ارزش این carbines. آنها به خصوص دوست داشتم ایده داشتن یک تفنگ لوله کوتاه سبک و هفت تیر حفره ای برای همان کارتریج. در وسط یک حمله و یا اختلاف با قانون شکنان و یا rustlers آن تسکین می دانم که تفنگ یا تفنگ دستی می تواند لود شده با هر کارتریج در تفنگ کمربند بدون سردرگمی یا اشتباه.

امروز اهرم-تفنگ لوله کوتاه سبک اکشن است که هنوز هم بسیار محبوب به عنوان شاهد توسط تعدادی از شرکت های که در بازار چنین اسلحه. و آنها حفره ای در بسیاری از محبوب هفت تیر کارتریج .357 Mag., .44 مجله. و .45 Colt, به نام چند. آنها مسطح حمل آسان و نسبتا ساده برای یادگیری برای بارگذاری و شلیک کنید.

به عنوان یک تگزاس افسر صلح من اغلب انجام یک مارلین مدل سال 1894 حفره ای در .44 Mag., و بعد از آن یک Browning مدل 92 (در حال حاضر قطع) نیز در .44 مجله. در میان دیگر ویژگی های سفارشی داشتم بشکه کاهش به 16 اینچ به آنها را آسان تر برای رسیدگی در حالی که در یک تیم ، حتی با کوتاه بشکه و مجله جنسی با این .44s برگزار شد و نه دور. فقط نزد این کسب و کار مانند اهرم اسلحه متوقف بسیاری از دعوا و حتی قبل از آنها آغاز شده است.

اما این فقط آغاز داستان برای این دستی carbines. ما خوش شانس به تعداد زیادی از نیمه اتوماتیک carbines حفره ای برای محبوب تپانچه calibers. اسکن صفحات “تفنگ هضم سالانه” یکی را پیدا خواهد کرد در نیمه اتومبیل حفره ای برای 9 mm 10 میلی متر و .45 ACP. علاوه بر این بسیاری از این اسلحه استفاده مجلات سازگار با محبوب تپانچه خودکار. یک فرد نمی تواند تنها حمل یک تفنگ لوله کوتاه سبک و تپانچه حفره ای برای همان کارتریج اما استفاده از یکی از مجله برای هر دو اسلحه. این چیزی است که من تماس دستی.

اهرم-عمل و یا نیمه اتوماتیک این carbines نسبتا آسان به رسیدگی و سبک وزن است. این یک مزیت خاص که یکی برای انتخاب یک خانه-دفاع تفنگ. آنها را می توان با هر اپتیک تیرانداز ترجیح میدهد. و آنها باید یک زنجیر متصل برای کسانی که بار زمانی که صاحب خانه نیاز به دست های خود را رایگان. متصل نور است یک ایده خوب بیش از حد.

هنگامی که تعدادی از اعضای خانواده های مختلف ممکن است با استفاده از تفنگ آن را یک ایده خوب به برخی از اندیشه بدهد به کالیبر های انتخاب. زمانی که کوچکتر اعضای خانواده درگیر, آن را ممکن است بهترین را انتخاب کنید calibers که ارائه حداقل مقدار رم. همچنین است یک ایده عالی برای مطمئن شوید که اسلحه سهام متناسب با کوچکترین عضو خانواده خواهد شد که با استفاده از آن. همه ما می تواند همراه با سهام خیلی بهتر از یکی است که بیش از حد طولانی است. البته هر کس در خانواده باید آشنا با تفنگ عملیات و همچنین به عنوان پایه قوانین ایمنی است که اعمال می شود.

یکی دیگر از ارزش تپانچه کالیبر تفنگ لوله کوتاه سبک و مطابق با اسلحه هزینه شده است. پس از یک فرد است که تنها با استفاده از یک کالیبر مهمات را می توان به صورت فله خریداری برای یک بیت از یک صرفه جویی در. تیرانداز باید فقط مطمئن شوید که انتخاب بارگذاری توابع قابل اعتماد در هر دو اسلحه است و مناسب دقیق است.

آیا یک فرد انتخاب یک اهرم عمل تفنگ لوله کوتاه سبک و یا نیمه اتوماتیک است که واقعا یک موضوع از اولویت های شخصی. برای مثال جدی کابوی اکشن, اکشن که اجرای بسیاری از دور downrange خود را از طریق اهرم اسلحه و تنها اقدامات در رقابت ممکن است عاقلانه به استفاده از اسلحه برای دفاع صفحه اصلی. یک فرد است که به احتمال زیاد برای انجام بهترین کار خود را با اسلحه به آنها شلیک. از سوی دیگر یک تیرانداز است که به طور منظم حمل semi-auto pistol برای دفاع شخصی است که احتمالا بهتر است با یک نیمه اتوماتیک تفنگ لوله کوتاه سبک.

یکی دیگر از توجه ممکن است محل. یک روستایی نشین بیشتر احتمال دارد برای مقابله با چهار پا تهدیدات احتمالا باید در نظر بگیرید یک اهرم عمل حفره ای برای یکی از مگنوم تفنگ calibers—به خصوص در کشور است. شهری نشین ممکن است بیشتر در رابطه با overpenetration در صورت تهاجم به خانه و انتخاب کردن برای یک 9 میلیمتری نیمه اتوماتیک به جای. که یکی از با ارزش فنی تپانچه کالیبر تفنگ لوله کوتاه سبک; آنها ارائه شده در بسیاری از مدل ها و calibers که فرد می توانید انتخاب کنید که مناسب نیازهای خاص خود را.

برخی از چیزهایی که تغییر و بعضی چیزها هرگز تغییر. تپانچه کالیبر تفنگ لوله کوتاه سبک است که هنوز هم در اطراف, در, سنتی یا مدرن, فرم, چرا که آن را مطابق با نیازهای شهروند مسلح. حمل تپانچه و تفنگ لوله کوتاه سبک حفره ای در همان کالیبر باعث می شود که حس بسیار امروز به عنوان آن بود در اواخر 1800s. و ما خوش شانس و حتی بیشتر خوب اسلحه را انتخاب کنید از تایمر انجام داد.

با تشکر از تیراندازی نشان داده شده برای این پست. اینجا کلیک کنید برای بازدید ShootingIllustrated.com.

کلیک کنید در اینجا به دنبال SI on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de