هفته گذشته پلیس در شهر کوچک ماوندزویل, West Virginia دریافت یک وسیله نقلیه نظامی طراحی شده برای مقاومت در برابر معادن. معدن مقاوم در برابر کمین حفاظت شده (MRAP) خودرو داده شد به شهر (جمعیت 9,318 در سرشماری سال 2010) توسط دولت فدرال به عنوان بخشی از “برنامه 1033” که توزیع مازاد نظامی دنده به سازمان های اجرای قانون محلی.

همانطور که ما در شرکت ملی گفت و گو در مورد اصلاح پلیس ما باید بپرسید نه تنها چرا یک شهر کوچک با دو قتل از سال 2005 خواهد نیاز به چنین وسیله نقلیه, اما چگونه چنین نظامی دنده ها و تاکتیک تاثیر می گذارد که انتخاب برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس است. د-militarizing پلیس ما به سادگی باید در مورد مصرف دور دنده است که اغلب مورد استفاده برای انجام حملات خشونت آمیز در غیر خشونت آمیز مظنون; باید آن را مورد اصلاح طرز فکر برگزار شده توسط بیش از حد بسیاری از افسران که آنها سربازان از رفتن به جنگ در برابر شهروندان خود را.

پس از ناآرامی ها در فرگوسن در 2014, نظامی, پلیس شد حق هدف از انتقاد و نگرانی است. چرا پلیس ما به طور فزاینده ای شبیه سربازان در یک warzone? چرا پلیس به طور متوسط در حدود 124 سوات حمله در هر روز در سراسر کشور در زمانی که جرم و جنایت کاهش یافته است نرخ آن نشده باشد پس از 60s? چرا که بسیاری از پلیس حاضر به نظر می رسد گاه به گاه مرتکب اعمال خشونت آمیز و حتی زمانی که آنها در حال فیلم برداری است که در مستند مداوم توییتر موضوع از دفاع جنایی وکیل T. گرگ Doucette? (مرتبط: نظرسنجی: نزدیک به نیمی از آمریکایی ها فکر می کنم خشونت پلیس یک ‘بسیار’ یا ‘بسیار’ مشکل جدی)

امروز ایده از یک افسر پلیس است که دیگر سوت baton-twirling افسر که خواهد شد کمک به یک بانوی پیر با مواد غذایی و کمک little Timmy توانید پیدا کردن دوچرخه به سرقت رفته خود را. در حالی که چنین چیزهایی را هنوز هم اتفاق می افتد در سراسر کشور وجود دارد و بسیاری از همسایگی پلیس در اطراف تصویر پلیس به شدت تغییر کرده است. که تصویر آنچه مهم است چرا که آن چیزی که بسیاری از نگر پلیس را در سر خود را زمانی که آنها تصمیم به دنبال این حرفه.

تکان دهنده استخدام های تصویری تولید شده توسط تیم SWAT از هابز, New Mexico (جمعیت 33,405 در سرشماری سال 2010) خلاصه بازی مشکل است. بیش از یک سنگ فلز, موسیقی متن فیلم پلیس نشان داده شده تحت آموزش نظامی, تمرین با تفنگ, پرتاب, نارنجک, سفر در وسایل نقلیه زره پوش آموزش به عنوان تک تیر اندازها و خیلی بیشتر. شاید نگران کننده ترین چیزی که در این ویدئو خط اول “قوانین تعامل با مگس کش زدن ساده هستند: شکست دشمن است . . . هر راه شما می توانید.” در این ویدئو به وضوح پیداست “پیوستن به پلیس اگر شما می خواهید به شکستن درب و نیم تنه برخی از سران.”

در حالی که استثنایی وجود دارد زمانی که چنین سلاح ها و تاکتیک ممکن است مورد نیاز یک اداره پلیس باید در نظر آن را یک دستاورد اگر سلاح های نظامی و تاکتیک ها استفاده می شود هرگز. متاسفانه در مقابل به نظر می رسد درست است که پلیس در سراسر کشور به طور مستمر با استفاده از سبک نظامی حملات عمدتا به خدمت حکم جستجو برای مواد مخدر. شاید این تعجب آور نیست اگر بسیاری از افسران پلیس شروع به شکایت “چه جهنم ؟ به من گفته شد که من می تواند پرتاب نارنجک شکستن درب و باش سر پیدا کردن برخی از رنگ به سرقت رفته دوچرخه.” (مرتبط: اینجا چرا بد پلیس نیست پاسخگو)

این هابز تصویری و بسیاری دیگر مانند آن را نیز برجسته تر مشکل به طور کلی از پلیس اغلب در حال ناشنوا تن به پیام رساندن آنها. برای مثال در سال 2008 دموکراتیک ملی کنوانسیون در دنور یک افسر پلیس—که آشکارا به شهرستان برای کمک به کنترل جمعیت—عکس پوشیدن یک پیراهن با یک شوم باتوم دست پلیس معلق در هوا بیش از دنور افق با کلمات “ما زود به ضرب و شتم جمعیت 2008 DNC.” این خیره کننده حمایت از خشونت های گاه به گاه نشان داده تا در جاهای دیگر از جمله در یک پیراهن بزرگداشت 2012 ناتو.

همه از این نقاط به یک جنبه بسیار مهم از پلیس است که دشوار است به راحتی اصلاحات: وزارت فرهنگ. برخی از بخش های در حال paragons افتخار و وظیفه. نیروهای جدید اجتماعی به یک سیستم پاسخگویی و احترام به حقوق شهروندان. بیش از حد بسیاری از ادارات در حال احاطه با جنگجو پلیس ذهنیت (به قرض گرفتن یک عبارت از واشنگتن پست Radley Balko که کتاب ظهور جنگجو پلیس قطعی متن در مورد این موضوع). در این بخش از افسران را بالا و پنج همکار برای پوشیدن “ما تا اوایل…” پیراهن و بپرسید که در آن آنها می توانید یکی را برای خود.

عقب ما نظامی نیروهای پلیس آسان نخواهد بود. در حالی که پایان توزیع نظامی خطرناک دنده به پلیس محلی است که یک ایده خوب است ما نیز باید برای مقابله با دنده است که در حال حاضر در خارج وجود دارد. وجود دارد 1,098 MRAPs در حال حاضر توزیع شده برای اجرای قانون محلی با توجه به سوابق از دفاع آژانس حمل و نقل است که اداره 1033 برنامه. علاوه بر این وجود دارد هزاران تفنگ نارنجک انداز تاکتیکی, زره بدن, و خیلی بیشتر. حتی بدون 1033 برنامه پلیس می تواند و به دست آوردن نظامی دنده خود را. (مرتبط: چگونه رئیس جمهور بیل کلینتون کمک Militarize پلیس آمریکا ادارات)

دولت های محلی می تواند به محدود کردن پلیس حصول نظامی دنده اما آنها را مجبور به رفتن را از طریق پلیس اتحادیه های کارگری است که می تواند مقدار زیادی از قدرت به خصوص در سطح محلی است. در عین حال با توجه به زمان شور برای پلیس اصلاحات ممکن است ممکن است برای غلبه بر اتحادیه های کارگری. یک احتمال این است که به فشار بیشتر برای شفافیت. ما می دانیم که کمی جای تعجب در مورد زمانی چگونه و چرا حملات نظامی استفاده می شود. محلی حوزه های قضایی و همچنین ایالات و دولت فدرال باید فشار برای قوانین که نیاز به پلیس به طور گسترده گزارش طبیعت و توجیه برای چنین حملات.

افزایش شفافیت می تواند نشانه ای از پیشرفت است اما متاسفانه آن را نمی خواهد انجام این کار بسیار به اصلاحات بخش با تثبیت فرهنگ unaccountability و خشونت های گاه به گاه. رفع آن نیاز به یک نگاه عمیق تر در این نوع از افرادی که انتخاب می کنید برای تبدیل شدن به پلیس در وهله اول.

ترور Burrus است که سردبیر این Cato دیوان عالی کشور بررسی و شرکت میزبان از پادکست هفتگی “آزادی افکار” از libertarianism.org.

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این تفسیر هستند کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده موضع رسمی Daily Caller, اخبار بنیاد. محتوای ایجاد شده توسط DCNF در دسترس است بدون اتهام به هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im