“چگونه شما جرات سرزنش مردم پاکستان برای خود سهل انگاری جنایی در کشور ؟ چگونه جرات شما” PPP رئیس بلاول بوتو-زرداری گفت. Geo News/طریق اخبار

اسلام آباد: PPP رئیس بلاول بوتو-زرداری روز سه شنبه به شدت مورد انتقاد پاکستان در پاسخ به کروناویروس به رهبری نخست وزیر عمران خان و دولت فدرال تشریح آن “جرم انگاری”.

“چه کسی گفته بود که coronavirus فقط یک خفیف آنفولانزا و نه یک بیماری کشنده” قرائتی گفت: در حالی که پرداختن به مجلس در سومین روز از coronavirus بودجه جلسه.

“که مخالف مستندات در این کشور و سپس تحمیل مستند و پس از آن کاسته و آنها را به تاریخ اشتباه است چه باید بکنید ؟

“چگونه شما جرات سرزنش مردم پاکستان برای خود سهل انگاری جنایی در کشور ؟ چگونه جرات شما؟”

PPP رئیس گفت: هر 15 دقیقه کسی درگذشت مرگبار COVID-19 — بیماری های ناشی از رمان coronavirus عفونت در پاکستان و در بالای آن است که این کشور “تهدید ملخ حملات”.

“ما پیش بینی سونامی و رکود جهانی. این نمی تواند یک بودجه یک کشور رنج می برند از همه گیر جهانی است,” او گفت: برجسته است که در جنوب کشور آسیایی بود 149,000 بیماران از بیماری تنفسی و که یکی دیگر از 2900 شهروندان به حال تسلیم به آن است.

و اشاره کرد که نزدیک به 2000 خط مقدم بهداشت و درمان کارگران به قرارداد coronavirus و 40 تا به حال جان خود را از دست مصطفی ناودان دولت بیش از آن بی کفایتی و عدم توانایی برای برنامه ریزی. مردم پاکستان انتظار داشتند که بودجه باید مطابق با این کشور همه گیر گلایه “اما آنها مخالف هر تصمیم گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری,” او اضافه شده است.

“دولت فدرال نه فقط در مخالفت با سند است اما هر استانی تصمیم دولت در مورد مهار coronavirus [پخش]. در حال حاضر هنگامی که ما می دانیم که این ویروس رفته شایع, آیا ما به شدت افزایش سلامت بودجه ؟ هیچ!

“افزایش حقوق ما خط مقدم کارگران ؟ ما به آنها داده خطر کمک هزینه? هیچ! چقدر دین ما جدا برای آگاهی از ویروس؟”

PPP رئیس لعنتی PTI-رهبری دولت فدرال برای تشکیل این بودجه در یک شیوه ای است که به طور ضمنی به این ویروس کشنده بود و صحبت از گذشته و پاکستان در حال حاضر مبارزه آن است. “ما می شده است با قرار دادن نگرانی های ما رو به جلو در مورد ملخ حملات.

“ما شده است می خواهم فریاد در مجلس در مورد تهدید این ویروس از ماه فوریه اما هیچ کس گوش به ما. [BNP رئیس] اختر Mengal و [رئیس جمهور] آصف علی زرداری شده بود ابراز نگرانی در مورد ملخ حملات قبلا.

“آنها در حال حاضر هشدار داد که این بزرگترین تهدید در 25 سال. شما نگه داشته و گفت که این طرح اقدام ملی (چرت زدن) آماده است و ما مبارزه را از طریق! چه از شما انتظار دارند؟”

“آیا شما انتظار برای خشکسالی و قحطی و سقوط اقتصادی در کشور ؟ که ما باید سرزنش برای این اثر تصمیم گیری ؟ ما می خواستیم برای مبارزه با ویروس ها با سیاسی وحدت” قرائتی اضافه شده و اشاره کرد که دولت از سند و PPP تا به حال به دادگاه تجدید نظر به مرکز به دنبال دستورالعمل صادر شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

او بیشتر متنبه نخست وزیر عمران خان دولت برای اولویت بندی سرگیری عملیات کسب و کار.

“ما گوش دادن به ما بهداشت حرفه ای و دستورالعمل های خود را, اما ما نخست وزیر بود و گوش دادن به جامعه کسب و کار و غذا به نیازهای خود و خواسته های او اشاره کرد کرسی چگونه بعد از کاهش مستند محدودیت های این ویروس گسترش از مراکز شهری به مناطق روستایی است.

“ما تا به حال نمونه هایی از چین و آلمان و ایتالیا [همه] که به طور مداوم به ما گفتن نه برای تکرار اشتباهات خود. در حال حاضر شما ادعا می کنند که این کشور غنی است اما ما نیز باید کم هزینه راه حل های.

“ما نمونه هایی از ویتنام که در آن حتی یک زندگی از دست داده بود به این ویروس. آنها با کار فشرده و متحد, استراتژی,” او توضیح داد.

در نظر گرفتن یک تطبیق در کریکت-تبدیل-نخست وزیر و شعار او sarcastically گفت: “اوه اما ghabrana nahi hai [بدون نیاز به نگرانی در] پس ما برنده 1992 جام جهانی! درست است؟”

PPP رئیس پس از آن مورد حکم PTI وزیر برای دادن نمونه هایی از سوئد — یک سهل انگاری مستند سیاست که در آن رستوران ها و ورزشگاه ها و مدارس باز مانده است و این کشور بهداشت سابق رئیس بعدها گفت: “نبوده است, باهوش ترین”.

“بیشتر ضرر منتقله توسط کشور [سوئد] از نظر مالی و اجتماعی و [آن را] دچار بدترین های هر دو جهان است. تا به امروز سازمان های بین المللی باید به دستورالعمل های حاوی ویروس,” او گفت:.

“اگر ما انتظار دارند که به طور کلی توده های مردم را به طور داوطلبانه پوشیدن ماسک و رعایت خواهد شد به اقدامات احتیاطی پس از آن ما در اشتباه هستند. این ما هستیم که باید به آمده تا با یک طرح استراتژیک” قرائتی اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de