چگونه چین Coronavirus پوشش اتفاق افتاده

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به کشتن هزاران نفر در روز و به اقتصاد جهانی را به زانو در ریشه این ویروس هنوز در حال بررسی و بحث است.

اخیر فاکس نیوز گزارش گفت که این ویروس از یک آزمایشگاه در استان ووهان تناقض زودتر گزارش می دهد که منشأ آن در یکی از چین infamously غیر بهداشتی مرطوب بازار.

وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه گذشته که کروناویروس “بیمار صفر” شده اند ممکن است وی Guixian 57 ساله غذاهای دریایی تاجر که احساس او پایین آمدن با سرد on Dec. 10 و خودش را ناخودآگاه در یک بیمارستان فقط هشت روز بعد ،

از آنجا که وضعیت spiraled به عنوان تعدادی از موارد بالا رفت. ووهان دکتر لی Wenliang اقدام به صدای آلارم در اواخر دسامبر بود اما تهدید و اندرز توسط چین توتالیتر دولت است. دولت مجبور Wienlang برای نوشتن یک انتقاد از نامه ای که در آن او گفت که تصمیم خود را به یک سوت به حال “تاثیر منفی” در چین توانایی برای بررسی و کنترل این ویروس. Wienlang خود را در برابر این ویروس در اوایل فوریه در سن 34. (مرتبط: چین آسانسور مستند محدودیت در ووهان پس از 76 روز)

بیمارانی که بهبود از COVID-19 coronavirus پوشیدن لباس های محافظ را به عنوان خط آنها را به آزمایش می شود دوباره در یک بیمارستان در ووهان در چین مرکزی هوبئی استان در 14 مارس سال 2020 است. (STR/خبرگزاری گتی ایماژ)

چینی حزب کمونیست دیکتاتور Xi Jinping دستور ووهان به همه چیز تحت کنترل در Jan. 7 و قفل شده است و این شهر در ژانویه. 23. در آن زمان چین را پوشش تا حدی از این ویروس با کمک سازمان بهداشت جهانی (WHO). میلیون ها نفر از مردم هنوز هم مجاز به ترک این کشور در ماه ژانویه و دکتر Anthony Fauci بعد گفت ویرانگر شیوع در ایتالیا رخ داده است تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از گردشگران چینی است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع, سفر به آمریکا از چین در پایان ماه ژانویه است ولی بیش از 40 ، 000 نفر رسیده اند و از آنجا پس از آن با استفاده از استثنا. کارشناسان پیشنهاد کرده اند که 95 درصد از شیوع بیماری می تواند اجتناب شده است اگر چین بود و نه تلاش برای سرپوش گذاشتن بر ویروس.

را نوشت که در Jan. 14 که “بر اساس اطلاعات در دسترس وجود دارد این است که هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال” که معلوم بود به شدت اشتباه و به شدت مخدوش سازمان اعتبار. بعد از تجزیه و تحلیل یافت عمیق روابط که رهبری و چین منجر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق در ایالات متحده سرمایه گذاری برای سازمان است. چین با تکیه بر سازمان های مانند که به ارائه پوشش برای آن مبارزه با سانسور و دروغ. (مرتبط: رسمی که می گوید او مشکوک انسان-به-انسان COVID-19 انتقال ‘از سمت راست شروع’ — اما این که تکرار گمراه کننده چینی ادعا می کند به خلاف هفته)

به عنوان رسمی coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده نزدیک 40,000 چین همچنان ادامه دارد به گزارش کمتر از 5000 مرگ و میر. اطلاعاتی ایالات متحده بعد تایید کرد که چین بوده است و گزارش دهی آن اعداد است. حتی به عنوان اثرات این ویروس شد آشکار حزب کمونیست چین همچنان به رفتن به طول های بزرگ به پوشش آن. چین اعلام کرد در اواسط ماه مارس که در آنها از آمریکا اخراج روزنامه نگاران از وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز و واشنگتن پست. رژیم قبلا اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران از این کشور در ماه فوریه است. با وجود این کشور کمونیستی را تکرار اشتباه, چین گرفته شده نه مسئولیت و یا نشان داده هر ندامت برای ویران کردن این ویروس در ایجاد اغتشاش در جهان است. چینی مقامات دولتی همچنان به underreport تعداد آنها و ترویج تئوری های توطئه که ارتش ایالات متحده تزریق این ویروس به چین است.

U.S. President Donald Trump delivers remarks during a press briefing with White House coronavirus response coordinator Deborah Birx, on April 18, 2020 in Washington, DC. (Sarah Silbiger/Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سخنرانی در یک نشست خبری با کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx در 18 آوریل سال 2020 در واشنگتن, DC. (سارا Silbiger/گتی ایماژ)

Coronavirus گسترش و چین در تلاش برای پوشش دادن به آن را به بالا پرتاب کرده اند که در آینده از رابطه خود با آمریکا را به شک. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که چین روبرو خواهد شد و عواقب آن است که اگر ثابت شده است که آنها آگاهانه تحت پوشش این ویروس در حالی که اعضای کنگره قول داده اند که به چین پرداخت. آینده ایالات متحده-چین ارتباط نیز نقش مهمی در آینده انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در حال حاضر اجرای تبلیغات متهم دیگر از ضعیف در چین است. جمهوری خواهان باید برجسته بایدن خانواده روابط چین و همچنین به عنوان گذشته خود را ستایش رژیم کمونیستی. نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC به تازگی با برچسب معاون سابق رئیس جمهور به عنوان “پکن بایدن” در یک کمپین تجاری در حال اجرا در مهم نوسان ایالت ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا است. (مرتبط: FLASHBACK: جو بایدن: “چین نیست مشکل ما’)

چین hawks صرف سال هشدار در مورد کمونیست ملت را فریب که در حال حاضر در معرض شده برای تمام جهان برای دیدن. در حالی که ریشه های ویروس و میزان چین را پوشش می شناخته نشده وجود دارد به نظر می رسد اجماع است که آنها باید پاسخگوی خسارت وارده بر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de