هوستون مرد به اتهام قتل همسر پس از در یافت فریزر

هوستون بوده است و متهم به قتل پس از بدن همسر خود را داشت در یک تجاری فریزر.

کورتیس آلن هالیدی 58 ساله متهم شده بود روز سه شنبه در قتل همسرش چی Thi Le Lien, 29, با توجه به گزارش منتشر شده توسط KHOU 11. لو تا به حال گزارش شده است از دست رفته از آوریل 3 بعد از خانواده قادر به تماس با او برای چند روز.

نمایندگان ادعا کرد که آنها جستجو هالیدی محل کار, جایی که آنها در بر داشت لو بدن در داخل یک تجاری فریزر. مرگ او شده است حکم قتل.

هالیدی قبلا ضرب و شتم همسر خود را در Nov. 28 Dec. 25 2019 با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط ABC 13. او به اتهام حمله در زمان. (مرتبط: کارمند باقی می ماند در بر داشت پشت سوپر مارکت کولر 10 سال بعد)

هالیدی دستگیر شده بود در مارس 5 پس از متهم شدن به نقض باند در یک محافظ نظم و مستمر خشونت علیه یک عضو خانواده خروجی گزارش شده است.

او همچنان در زندان شهرستان هریس بدون پیوند.

این است که واقعا یکی از کسانی که true crime stories که می شنوید در هنگام گوش دادن به کسانی که اعتیاد پادکست. یکی از کسانی که شرایط شما هرگز فکر می کنم در واقع می تواند اتفاق می افتد در زندگی واقعی و تنها می تواند اتفاق می افتد در “قانون و نظم است.”

باعث می شود شما واقعا از عجایب کمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>