بازار مسکن رونق در شهر نیویورک و حومه به عنوان مردم فرار Coronavirus کانون

  • بازار مسکن در خارج از شهر نیویورک بالندگی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به منطقه عوامل املاک و مستغلات.
  • آینده نگر homebuyers تا به حال به حرکت به سرعت به عنوان تقاضا سر به فلک کشید در میان وحشت, یک خریدار بالقوه گفته وال استریت ژورنال.
  • Greenwich, Connecticut یکی منطقه ای که تجربه افزایش فعالیت در بازار با توجه به گرینویچ عامل املاک و مستغلات استیو Archino.

بازار مسکن در حومه مناطق خارج از شهر نیویورک را تجربه کرده است افزایش به عنوان ساکنان شهر فرار از coronavirus با توجه به منطقه realtors.

از ماه مارس زمانی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد coronavirus شیوع جهانی یک بیماری همه گیر و پس از شهر نیویورک شروع به اجرای مستندات به سرعت گسترش این بیماری همه گیر, کانکتیکات, مسکن استیو Archino دیده است تقاضا موشک وار رفتن.

“همه از ناگهانی بازار رفت و از طریق سقف” Archino یک عامل املاک و مستغلات برای گرینویچ مبتنی بر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد. او گفت که تلفن شروع به زنگ زدن بیشتر و بیشتر شد تا زمانی که فیلدینگ بیش از یک دوجین تماس برخی از روز.

خانه شکارچیان هنوز به فوریت به دنبال خانه در نیوجرسی منموته و برگن شهرستان, نیویورک, شهرستان Westchester و گرینویچ جان Walkup از بنیانگذاران UrbanDigs گفت: وال استریت ژورنال.

“به طور ناگهانی وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم به دنبال خرید از درخواست برای فروش در مقایسه با همین زمان در سال پیش,” Walkup گفت.

خریداران تحت فشار بودند تا به تصمیم گیری سریع به بازار مشخصی, The Wall Street Journal گزارش شده است. مردد در خرید باد می تواند هزینه یک خریدار بالقوه بزرگ است.

“این فقط باور نکردنی است که چگونه بسیاری از [خانه] باید در انتظار ارائه می دهد و یا به طور کامل از بین رفته در حال حاضر. این آجیل” یعقوب Knoll یک خریدار آینده نگر در Paltz جدید, نیویورک, گفت, مجله.

“مردم در حال حرکت بودند به سرعت” Archino گفت و اشاره کرد که او هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. (مرتبط: خرید و فروش خانه و افزایش قیمت املاک و مستغلات ‘افزایش می یابد’ با وجود Coronavirus ناشی از رکود اقتصادی)

A nearly completed multi-million dollar home is viewed in the wealthy town of Greenwich. (Photo: Spencer Platt/Getty Images)

تقریبا تکمیل شده چند میلیون دلار خانه ها در ثروتمند شهر گرینویچ. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

Archino مشتریان به طور عمده در حال حرکت از شهر نیویورک است. این شهر که دارای جمعیت بیش از هشت میلیون نفر شد کانون این بیماری همه گیر در مارس 22.

در ابتدا مشتریان خود به دنبال فوری اشغال اجاره و یا یک مکان موقت به صبر همه گیر کردن Archino گفت.

برخی از مشتریان و سپس شروع به اجاره طولانی مدت اغلب تایید معاملات در FaceTime. وکلا و ملکی حتی اضافه شده ضمیمه این قرارداد حفاظت از خود در مواردی که مشتری نمی بررسی یک خانه در فرد با توجه به Archino.

اما وجود دارد یک نقطه عطف در مارس: مشتریان شروع به ابراز علاقه بیشتر خرید. آنها به دنبال خانه ای با یک اتاق که در آن آنها می تواند کار یک حیاط خلوت که در آن خانواده خود را می تواند هوای تازه و کودکان و نوجوانان می تواند بازی و یک اتاق مهمان که در آن بستگان خود را می تواند در طول زندگی همه گیر Archino ادامه داد.

“وجود دارد یک تغییر از سیل از قراردادهای اجاره به فروش” Archino گفت: DCNF.

اکثر ایالت صادر کرده است stay-at-home سفارشات تا پایان ماه مارس و اوایل آوریل به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده. لیبریا اندرو کومو نیویورک با صدور اقامت در خانه سفارش در مارس 22. میله, رستوران ها سالن های ورزشی و سالن های سینما بودند ،

“موجودی پایین رفت که تقاضا بالا رفت” Archino گفت.

او گفت: قیمت ها آغاز شده و به سرعت در حال افزایش: در خانه اول می شد خریداری برای $1 میلیون اما به زودی وجود دارد خانه برای رفتن به 8 میلیون دلار است. در یک مورد Archino دیدم یک خانه با سه مناقصه برای فروش $51 میلیون.

قیمت اجاره نیز افزایش Archino گفت. در یک مورد یک خانه که اجاره برای $25,000 در هر ماه در تابستان گذشته اجاره ای برای بیش از $32,000 هر ماه با چند مناقصه رقابت برای آن در طول بیماری همه گیر.

مشتریان خود را که وکلا و پزشکان و مدیران اغلب به حال یک برنامه بلند مدت به حرکت به گرینویچ منطقه اما تصمیم برای سرعت بخشیدن به این حرکت به دلیل بیماری همه گیر.

“این افراد با سه تا پنج سال برنامه ریزی برای حرکت بودند که به سرعت این طرح تا” Archino گفت.

بین آغاز ماه فوریه و مه Archino تا به حال بیش از 150 خانه های تحت قرارداد نسبت به حدود 80 خانه او تحت قرارداد که در همان آخرین دوره سال است. یک خانه تحت قرارداد به این معنی است که یک پیشنهاد پذیرفته شد اما فروش نشده است هنوز.

A waiter serves patrons at L'escale restaurant on May 20, 2020 in Greenwich, Connecticut. (Photo: John Moore/Getty Images)

یک پیشخدمت در خدمت مراجعان در L ‘ escale, رستوران, on May 20, 2020 در Greenwich, Connecticut. (جان مور/گتی ایماژ)

گرینویچ محبوب شهر نیویورک و حومه برای چند دلیل با توجه به Archino. این اولین شهر در سراسر نیویورک-کانکتیکات, مرز, مالیات نسبتا کم است و خانواده هایی که احساس تنگ در نیویورک باید فضای بیشتر.

گرینویچ نیز یک بازار رقابتی است. Archino یکی از صدها نفر از realtors در گرینویچ با توجه به Realtor.com.

اما سنبله در گرینویچ در بازار نشان دهنده یک تیره واقعیت زیر سطح Archino گفت. مردم آنقدر وحشت زده است که آنها مایل به انتخاب کنید تا به همه چیز و ترک خانه های خود در جستجوی یک جدید.

“این یک دیوانه, بسیار, جالب, زمان,” او گفت: DCNF.

ملی بازار مسکن می تواند تغییر به عنوان خوب اگر کار از خانه بیشتر می شود به امری عادی Skylar اولسن ارشد اصلی اقتصاد در Zillow Group Inc., به گفته وال استریت ژورنال. اما در سراسر کشور الگوهای نشده است بسیار تحت تاثیر این مجله گزارش داد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im