خانه اعتصاب معامله در نظارت لایحه پرداختن به برخی از مشکلات از کارتر صفحه FISA گزارش

قانونگذاران در مجلس درباره توافق روز سه شنبه به reauthorize به نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند با برخی از اصلاحات پیشنهادی با هدف پرداختن به برخی از مشکلات وزارت دادگستری بازرس کل با FBI نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

این لایحه می آید تنها چند روز قبل از نظارت قانون شناخته شده به عنوان FISA تنظیم شده است به پایان می رسد. مجلس نانسی پلوسی است که برنامه ریزی یک رای در اندازه گیری بعد شنبه. این لایحه پس از آن به مجلس سنا قبل از هدف قرار دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقادی از FISA در میان آیات در مورد چگونه FBI surveilled مبارزات انتخاباتی خود را پس از امضای خود را از این لایحه تضمین شده نیست.

لایحه افزایش مجازات و تنبیه برای هر دولتی که عمدا از ارائه اطلاعات نادرست به دادگاه FISA. این پیشنهاد نیز به صراحت جرم نشت FISA-اسناد و مدارک مربوط به آن طبقه بندی می شوند. (مرتبط: DOJ تصدیق میکند که دو تا از آن کارتر صفحه FISAs نامعتبر هستند)

هر دو پیشنهاد آدرس مشکلاتی که به وجود آمد در حالی که دولت surveilling صفحه, که در خدمت به عنوان یک داوطلب مشاور سیاست خارجی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

این wiretaps در برابر صفحه اول نشان داد که از طریق نشت به واشنگتن پست در 10 آوریل 2017. ناشناس منابع به این روزنامه گفت که اف بی آی به دست آمده بود حداقل یک حکم به انجام نظارت بر روی صفحه.

این leaker اطلاعات طبقه بندی شده بوده است نه برای عموم شناخته شده است.

لایحه جدید افزایش خواهد داد و حداکثر حبس از پنج سال تا هشت سال برای ساخت عمدا اظهارات نادرست به دادگاه FISA.

وزارت دادگستری بازرس کل در بر داشت 17 “قابل توجهی” خطاها و حذفیات در اف بی آی از برنامه های کاربردی برای FISA حکم در صفحه. این دادگاه FISA با استناد به IG گزارش متهم FBI از ارائه اطلاعات گمراه کننده به منظور نظارت صفحه سابق افسر نیروی دریایی که به طور داوطلبانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن تیم.

در این گزارش گفت که FBI محققان نکردن exculpatory اطلاعات مربوط به صفحه و موهن اطلاعات مربوط به کریستوفر استیل سابق بریتانیا جاسوسی که پرونده FBI مورد استفاده در آن FISA برنامه های کاربردی.

یکی FBI وکیل متهم در IG گزارش از تغییر یک ایمیل در مورد صفحه ارتباط با سازمان سیا در ماه ژوئن 2017. IG گزارش با اشاره سابق, وکیل, Kevin Clinesmith به وزارت دادگستری برای امکان تعقیب.

اوهایو در کنگره جیم اردن پیشرو جمهوریخواهان در کمیته قضایی مجلس گفت: در قوانین کمیته جلسه روز سه شنبه که این لایحه پیشنهاد “یک شروع خوب” اما چرا “به اندازه کافی دور.”

“اگر ما می خواهیم فقط با یک پاک با عبور نمود که می تواند بسیار خطرناک برای کشور است. است که چرا شما باید به برخی از اصلاحات,” او گفت:.

اردن همچنین گفت که ایالات متحده وکیل جان دورهام که در حال بررسی ریشه های مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پروب است که انتظار می رود برای تکمیل خود کاوشگر در ماه های قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

“تحقیقات خود را با توجه به تکمیل برخی از زمان در این تابستان.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de