آمریکا و تماس برای رسیدگی به نیویورک ‘مرگبار’ خانه سالمندان سفارش

از اعضای جمهوری خواه نیویورک و کالیفرنیا و میشیگان نیوجرسی و پنسیلوانیا هیئت های به نام در به طور کلی وکیل از کشورهای خود را به بررسی ریشه های خود فرمانداران’ “مرگبار” خانه سالمندان سفارشات که آنها می گویند منجر به غیر ضروری coronavirus مرگ و میر در میان سالمندان جمعیت.

“این استانداران هستند خودداری از اطلاعات عمومی و آمریکا در حال اجازه دادن به آنها را دور با آن را با خود حزبی امتناع از پیوستن به ما در بررسی” جمهوری خواه شلاق را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران رتبه بندی رئیس استیو Scalise در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک نتیجه, ما در حال حاضر در تماس با وکلای کلی از این کشورها برای بررسی سفارشات در پشت این قابل اجتناب تراژدی.”

ساکنان خانه سالمندان و کارکنان را به خود اختصاص حداقل 40 درصد از coronavirus مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به وال استریت ژورنال. برخی از کشور بدترین شیوع کروناویروس در میان آن خانه های سالمندان رخ داده در پنج متحده آمریکا و به دنبال تحقیقات.

نیوجرسی گزارش کرده است 6,571 مرگ ساکنان خانه سالمندان و کارگران و نیویورک که تنها گزارش coronavirus مرگ و میر ناشی از ساکنان که درگذشت در حالی که از نظر جسمی در خانه سالمندان مرکز گزارش کرده است 6,423 مرگ و میر. (منحصر به فرد: نیویورک آگاهانه اذعان آگاهانه Undercounting خانه سالمندان مرگ و میر پس از بی سر و صدا تغییر گزارش قوانین)

پنسیلوانیا گزارش کرده است 4,471 coronavirus مرگ و میر در میان ساکنان خانه سالمندان و کارکنان حسابداری برای حدود 68 درصد از این دولت در مجموع مرگ و میر ناشی از ویروس است. کالیفرنیا و میشیگان را گزارش کرده اند 2,334 و 2,010 دفاع کند گرفته شد خانه سالمندان ساکن مرگ و میر بود.

هر یک از کشورهای صادر سفارشات پیشگیری از خانه های پرستاری از انکار ورود به بیمارستان به بیماران صرفا بر اساس در حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. نیویورک برای اولین بار به صدور چنین دستوری در 25 مارس و آوریل 15 دیگر چهار متحده تا به حال به دنبال کت و شلوار با سفارشات خود را.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو بارها سرزنش دولت فدرال برای خانه سالمندان مرگ و میر در دولت خود را در دراز مدت مراقبت از امکانات و گفت که سفارش خود را در خط با دستورالعمل های فدرال.

اما مراکز مدیکر و مدیکید مدیر Seema Verma گفت: ممکن است که نیویورک را زد مقابله با راهنمایی از دولت فدرال اعلام کرد که که خانه های سالمندان باید اعتراف coronavirus مثبت بیماران به امکانات خود را تنها در صورتی می توانید به دنبال quarantining ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“خانواده های عزادار از کسانی که کشته شد به عنوان یک نتیجه از این دستورات شایسته پاسخ در مورد اینکه چرا آنها در محل قرار داده شد و میزان تاثیر آنها وجود دارد و هیچ مقدار از stonewalling نام-تلفنی و یا سرزنش-تغییر است که ما را بدهد تا آنها” Scalise گفت.

پنج تن از اعضای جمهوری خواه مجلس coronavirus فرعی نوشت: به فرمانداران دموکرات از پنج متحده پیش از آن در ماه ژوئن به دنبال اطلاعات در مورد خانه سالمندان سفارشات.

در حالی که فرمانداران میشیگان و کالیفرنیا و پنسیلوانیا و نیوجرسی ارائه پاسخ به انتخاب کمیته کومو هنوز برای ارائه یک پاسخ.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de