هفت خانه مدیران ادعا کرد در طول یک نشست مصاحبه جمعه با سی ان ان اندرسون کوپر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تبرئه زیر سنا استیضاح محاکمه به خاطر آن بود که “یک محاکمه عادلانه.”

تهمت تبرئه شد در هر دو مقاله از استیضاح پنج شنبه پس از بیش از چهار ماه از بحث است. خانه مدیران نشستم در یک مصاحبه اختصاصی با “Anderson Cooper 360” جمعه برای بحث در مورد این آزمون و چه می آید بعدی و همه به نظر می رسد در توافق که با وجود مجلس سنا رأی رئیس جمهور شد و هنوز هم تبرئه.

“من فکر می کنم او را تبرئه,” کالیفرنیا در کنگره Zoe Lofgren آغاز شد. کلرادو Rep. Jason کلاغ سرعت chimed در, و اضافه کرد که “این سخت است برای تبرئه بدون محاکمه عادلانه.” (مرتبط: تمام بار رسانه ها گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری بود و نان تست)

تماشا کنید:

“و این اولین استیضاح محاکمه در تاریخ آمریکا که در آن ما نیست که شهود و اسناد و مدارک” کلاغ گفت. “و من فکر می کنم مردم آمریکا بدانند که همانطور که ما اینجا نشسته ایم در حال حاضر وجود دارد هزاران نفر از آمریکایی ها راه رفتن به courthouses در سراسر کشور, و آنها در حال گرفتن سوگند خود و آنها در حال رفتن به نشستن به عنوان هیئت منصفه در محاکمات است.”

“و آنها در حال رفتن به شنیدن از شهود و اسناد و مدارک. و آنها از خود می پرسند که چرا واشنگتن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید هر یک متفاوت است. و البته پاسخ این است که آن را نباید. و آنها را در درک آن است.”

نیویورک Rep. جری Nadler همچنین اظهار تاسف در مورد مجلس سنا رأی پشتیبان گیری از خانه دیگر مدیران که گفته کوپر که تهمت نمی شد و در عین حال بی گناه است. خانه مدیران به نظر می رسد به توافق برسند که آمریکا تصمیم به رد اضافی شهود به معنای محاکمه ناعادلانه بود.

سنا دقت رای دادند در برابر اضافی اجازه می دهد شاهد Jan. 31 با دو خواهان رای گیری با دموکرات ها به آن اجازه می دهد. خانه, مدیر, مصاحبه با اندرسون تکرار خود همكاري op-ed در واشنگتن پست Feb. 5. آنها با حمله به سنا برای آن تصمیم به اجازه نمی دهد بیشتر از شاهد است.

“به خوبی و به تبرئه بخشی از این من را در نظر بگیرید که خبر جعلی از آنجا که ما نمی باید محاکمه عادلانه” فلوریدا در کنگره وال Demings اضافه شده است.

“رئيس جمهور است نه تبرئه امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de