گروگان بن بست در اوکراین به پایان می رسد و پس از تایید رئیس جمهور Joaquin Phoenix, دانلود فیلم

گروگان بن بست در اوکراین به پایان رسید مسالمت آمیز پس از این کشور موافقت کرد به یکی از گروگان-یادداشت برداری مطالبات و تایید Joaquin Phoenix فیلم.

رئیس ولدیمیر Zelenskiy توافق به گروگان-یادداشت برداری تقاضا و گفت: مردم برای تماشای یک سال 2005 مستند به روایت 45 ساله بازیگر با عنوان “ساکنین زمین” در هر خبرنگار هالیوود در یک قطعه چهارشنبه منتشر. (مرتبط: Joaquin Phoenix, برنده جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای ‘جوکر’)

44 ساله مسلح, بنا به گزارش های مسلح به یک تفنگ اتوماتیک و نارنجک اجازه دهید خود را 13 گروگان رفتن و تسلیم به مقامات پس از Zelenskiy موافقت و تایید حقوق حیوانات doc. (مرتبط: جین فوندا می گوید زن برای دیدن تشابه بین تهمت و هیتلر)

بر اساس این گزارش:

Kryvosh منتشر شد سه گروگان پس از Zelenskiy توافق به تایید فیلم و تسلیم به پلیس پس از رئیس جمهور ارسال شده یک ویدیو در Facebook گفتن مردم اوکراین: “این فیلم Earthlings 2005. همه باید آن را تماشا کنید.” این ویدئو حذف شد پس از Kryvosh تسلیم و جایگزین با یک توجه داشته باشید ضمن تشکر از پلیس و دیگران که کمک به پایان بحران گروگانگیری. “زندگی انسان است که مهم ترین ارزش است. ما باید نه از دست هر کسی” Zelenskiy نوشت.

وضعیت گروگان آغاز شده در روز سه شنبه پس از Kryvosh گزارش سوار یک اتوبوس در شهر Lutsk و اخراج عکس.

او گفت: بنا به گزارش مقامات خودرو شده بود تقلب با مواد منفجره. چندین ساعت های طولانی از مذاکرات اقدام با یک میزبان از مطالبات از گروگان یادداشت برداری اعم از ارشد و سیاستمداران در اوکراین حاکی از عموم که آنها تروریست” به ققنوس فیلم تایید شده.

Kryvosh بعدها دستگیر و “طولانی حبس در انتظار او” اوکراین وزیر کشور Arsen Avakov به اشتراک گذاشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>