بیمارستان ها گفت: برای به اشتراک گذاشتن COVID-19 اطلاعات بيماران biospecimen با محققان

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: یک قدرت در COVID-19 کارگردانی کرده است بیمارستان ها برای به اشتراک گذاری داده ها و biospecimen مربوط به کروناویروس بیماران در هند با محققان و موسسات به رسمیت شناخته شده در تحقیق در عرض پنج روز.

از قدرت گروه در ‘پزشکی اضطراری’ به رهبری توسط Dr V K پل, عضو, Niti Aayog (بهداشت و درمان) نهایی دستورالعمل برای اشتراک گذاری biospecimen و داده های تحقیق است.

“این خواهد بود واجب بر هر متولی biospecimens (به biorepositories و بیمارستان ها) برای به اشتراک گذاشتن biospecimens در تجویز جدول زمانی. جدول زمانی برای تصویب نباید بیش از پنج روز کاری پس از دریافت نرم افزار. تاخیر اگر هر مسئول خواهد بود برای اقدام مناسب و پاسخگویی لازم را مجبور به ثابت برای همان” دستورالعمل به عنوان خوانده شده.

Renu Swarup, منشی, گروه بیوتکنولوژی و عضو, قدرت, گروه, گفته این روزنامه “وجود دارد یک جدول زمانی برای ارائه نمونه برای اطمینان از هیچ تاخیر و در حالی که مطمئن شوید تمام مصوبات مورد نیاز گرفته شده است.”

با توجه به دستورالعمل های دانشمندان و محققان در سراسر جهان در حال کار به سمت توسعه سریع تشخیصی روش های prophylactics و درمان برای تشخیص, پیشگیری, درمان و مدیریت coronavirus.

دولت متعهد شده است برای ارائه یک فعال کردن پژوهش در اکوسیستم کشور برای مبارزه با COVID-19 گفت: این گروه است.

“های جمع آوری شده در biospecimens و ارتباط داده ها می تواند حیاتی برای مقابله با این بیماری همه گیر از Covid-19 به عنوان پیشرفت در علم و فناوری و متعاقب آن تحقیقات پزشکی برای توسعه محصولات رانده است از جمله نمونه های بیولوژیکی. بنابراین سریع و به موقع انتشار biospecimen و به اشتراک گذاری اطلاعات مرتبط باید ساده و شفاف و بدون به خطر انداختن منافع پژوهش از نمونه ارائه دهندگان و محرمانه از شرکت کنندگان در مطالعه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im