اسب-tradingin راجستان جلوتر از Rajya سبها نظرسنجی: SOG ACB شروع پروب

بیان اخبار سرویس

جیپور: در عملیات ویژه گروه (SOG) از راجستان پلیس آغاز شده است کاوش اتهام اسب تجاری به نفوذ Rajya سبها سنجی های ساخته شده توسط وزیر Ashok Gehlot.

روز جمعه Gehlot تا به حال ادعا شده که نقدی ارائه می دهد از تا تومان 25 کرور ساخته می شد به تجاوز کردن MLAs برای عبور از رای گیری در آینده RS نظر سنجی.

منابع گفت: SOG به زودی احضار ماهش جوشی, رئیس, شلاق زدن کنگره در راجستان مجمع که شکایت کرده بود به ضد فساد اداره (ACB) در مورد تلاش برای خرید و فروش MLAs در اوایل این هفته.

جوشی تا به حال ادعا کرد که اسب-معاملاتی که انجام می شود به بی ثباتی یک بموقع-دولت منتخب. کنگره و مستقل MLAs بودند در حال ارائه مبالغ زیادی از پول بیش از تلفن او ادعا کرد.

ACB نیز آغاز شده پروب آن در شکایت از Joshi. با توجه به Saurabh Shrivastava اضافی D-G در ACB, هوش بال از ACB ثبت شده FIR و بر اساس منبع مبتنی بر اطلاعات دقیق بررسی و یک گزارش محرمانه آماده خواهد شد در شکایت.

در ضمن BJP گزارشی در Gehlot را از اتهامات اسب-تجاری بودن تشویق بالا BJP رهبران.

هدف حاکم کنگره برای توزیع بیش از این مورد به SOG معاون رهبر اپوزیسیون راجندرا Rathore ادعا کرد که دولت این است که بهره برداری این گوشی از رهبران اپوزیسیون در لباس پروب به اتهام شکار غیر قانونی از MLAs.

“سفارش تحقیقات توسط SOG و ACB این Gehlot دولت بهره برداری از تماس های تلفنی از اعضای مخالف.”

Smriti Irani طول می کشد ضربه تند وشدید زدن در کنگره رهبران

اتحادیه وزیر Smriti Irani اظهار داشت که رهبران کنگره در راجستان بودند با استفاده از “بی جی پی را شانه” به حل و فصل نمره با یکدیگر اما هشدار داد آنها را در برابر مردم رنج می برند در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de