Hoober: این کشورها اثبات مبارزه برای حقوق تفنگ هرگز متوقف نمی شود

توسط Sam Hoober غریبه دنده الحافظات

من نفرت توسل مبتذل کوتوله مانند “مبارزه برای حقوق تفنگ هرگز متوقف نمی شود” چرا که آنها وحشتناکی mawkish اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد یک عنصر از حقیقت وجود دارد.

در این لحظه تعدادی از کشورهای در حال پیشنهاد و یا با توجه به ضد قانون اسلحه و به صورت معمول دلایل مبتنی بر جهل گمراه کردن فکر و یا مطلق استکبار از کسانی که بر این باورند که آنها واقعا هستند بازیگری به نام “جمعی خوب است.” برخی از بزرگترین شر انجام شده توسط کسانی که به اعتقاد آنها می دانند که چه چیزی برای هر کس.

شروع نامگذاری دیکتاتورها و هر یک از آنها به یک مرد صادقانه بر این باور بودند که انجام شد چه بود در “بهترین منافع مردم است.”

ویرجینیا با تازه منتخب دموکرات فرماندار عمارت است فشار تهاجمی کنترل اسلحه در دستور کار. برخی از قوانین اسلحه او را در تلاش برای به تصویب جهانی شامل چک های پس زمینه محدود کردن خرید تفنگ را به یکی در هر ماه ممنوعیت اسلحه از رویدادهای عمومی منع داخل سالن تیراندازی محدوده در برخی از مناطق, مجله, محدودیت یک “حمله سلاح” بان کی مون, یک سرکوبگر بان و یک مهاجم فشار از خطر حفاظت سفارشات نیز هست.

این “حمله سلاح” بان کی مون شکست خورده با توجه به WHSV اما “پرچم قرمز” و زمینه جهانی بررسی قوانین تصویب هر دو مجلس ویرجینیا قوه مقننه.

دولت یک میدان نبرد برای حقوق تفنگ در لحظه. چند استان ها و شهرداری ها خود را اعلام کرده اند متمم دوم پناهگاه و حداقل یک شهرستان شد و خانههای گلی خالی الحاق توسط غرب ویرجینیا است.

در جای دیگر تعدادی از تفنگ صورتحساب نیز قبل از این قانون در ایالت واشنگتن.

واشنگتن شده است روند ضد اسلحه در سال های اخیر پس از تصویب یک “پرچم قرمز” قانون خود را همراه با محدودیت در خرید تفنگ نیمه اتوماتیک و اجباری 10 روز مدت زمان انتظار برای تمام اسلحه گرم خرید صرف نظر از اینکه یک فرد دارای مجوز حمل پنهان یا نه.

دیگر تفنگ لوایح در حال حاضر قبل از دولت واشنگتن و مقننه شامل تغییر واشنگتن را بررسی زمینه های سیستم به طوری که تمام چک های پس زمینه در حال انجام از طریق واشنگتن گشت به جای فعلی سیستم ترکیبی (handgun چک انجام می شود از طریق شهرستان کلانتر دفاتر طولانی خرید تفنگ استفاده NICS) و ایجاد یک دفتر از اسلحه گرم ایمنی و پیشگیری از خشونت. علاوه بر این دولت قوه مقننه است و با توجه به منطقه بندی و قانون محدود کردن مناطق که در آن سلاح های گرم می تواند به فروش می رسد که بدون شک تاثیر تفنگ را نشان می دهد.

مجله محدودیت – 10 round magazine محدودیت دیگر ضد تفنگ متحده – نیز پیشنهاد هر چند که لایحه درگذشت در کمیته با توجه به King 5. به طور طبیعی یک “حمله سلاح” بان کی مون پیشنهاد شد اما همچنین fizzled.

و نمونه های دیگر خارج وجود دارد از کشورهای دیگر به دنبال بیشتر, محدود, محدود کردن و در غیر این صورت تداخل با شهروندان مطیع قانون حقوق بشر”; در هاوایی است و با توجه به سفت کردن خود را در حال حاضر سخت گیرانه قوانین اسلحه با توجه به چند گزارش های خبری و کانکتیکات به تازگی موفق به تصویب عظیم مهمات مالیات.

اما این فقط یک دور از ضد قانون اسلحه که در اخبار از اواخر. وجود دارد قسمت دوم این است که واقعا بیشتر نقطه:

ویرجینیا “حمله سلاح” بان کی مون نیست به طور کامل مرده است. به عنوان WHSV اشاره کرد و آن را در واقع مطرح تا 2021 جلسه قانونی.

علاوه بر این واشنگتن است که در واقع در پایان 2019 جلسه قانونی; 2020 قانونی شروع جلسه در ماه مارس است. مجله محدودیت به طور موثر مطرح است; اگر هر تفنگ صورتحساب موفق به خارج شدن از کمیته که دولت در آنها بیش از حد خواهد شد فقط باید صبر کنید چند هفته قبل از آنها می تواند تجدید نظر کنند.

و این فقط برای این لایحه است. در عرض چند ساعت از این لایحه را شکست به خارج از کمیته لایحه جدید که موسسه 15-round magazine محدودیت و داوطلبانه بیع متقابل برنامه برای همه مجلات برگزاری بیش از 15 دور شد و سپس فرستاده شده به قوه مقننه است. هر دولت واشنگتن و قوه مقننه آن را در حال حاضر در این کمیته روند.

قیمت آزادی آن گفت: هوشیاری ابدی است. و ما متمم دوم حقوق در تیررس از مردم که فکر می کنم آنها می دانند که بهتر از هر کس دیگری به عنوان به آنچه که آن حقوق باید با وجود هر و همه شواهد بر خلاف.

و آن را به دنبال بیشتر و بیشتر مانند مبارزه برای حفظ حقوق ما امن است برای رفتن به سخت و طولانی و دیماه.

اینجا کلیک کنید برای دریافت خود را در سال 1911 Pistol راهنمای خرید.

اینجا کلیک کنید برای دریافت کامل حمل پنهان راهنمای آموزش

سام Hoober یک ویرایشگر کمک به AlienGearHolsters.com یک شرکت تابعه از هیدن, ID, بر اساس Tedder صنایع که در آن او می نویسد: در مورد لوازم جانبی تفنگ, تفنگ, ایمنی, باز کردن و پنهان حمل راهنمایی. اینجا کلیک کنید برای بازدید aliengearholsters.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>