تجلیل از فداکاری های آمریکایی قهرمانان: Tim کندی

تیم کندی سبز کلاه بره در ارتش ایالات متحده در گفتگو با Daily Caller است سامانتا Renck در مورد تجربه خود را در ارتش چه در امریکا روز استقلال به معنی به او و مشاوره برای نسل های آینده است.

“من نمی دانم اگر من می خواهم به شما یک مثال” کندی گفت. “آنچه که من باید این ایده های جمعی بودند که در طول زمان ساخته شده است مانند اخوان بچه ها ایستاده در کنار ما چقدر مهم هستند.”

کندی توصیف رفتن به تعمید جشن تولد و باربیکیو حیاط خلوت با او در نهایت در کنار خدمت می کنند و “فراموش وحشتناک ترین چیزی که یک انسان می تواند انجام دهد که مبارزه با مرد دیگری.”

“تنها راه آن است که قابل تحمل است و مرد در کنار شما,” او اضافه شده است.

کندی منعکس شده در تغییرات مثبت در زندگی مردم او را دیدم در حالی که در خدمت چنین به عنوان “حفاظت از مردم خود را از دیدن زندگی بهتر” و “پس از صدام سقوط کرد و عراق بود که در قتلگاه تبدیل این بود زیبا موفق ملت برای مدتی تا زمانی که داعش آمد و پس از آن ما تا به حال به پا زدن لب به لب خود را.”

ژوئیه 4 تنها چند روز دور و کندی صحبت در مورد آنچه در این روز به معنی او را به عنوان به خوبی به عنوان آنچه که به معنای آمریکایی به او.

“شما برگردید به سال 1776 و شما را به مبارزه برای دموکراسی و مبارزه برای آزادی” کندی گفت. “هر جنگ و درگیری های پس از آن و در هر مبارزه از حقوق مدنی و حتی آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر آن را امریکا پالایش خود را.”

در رابطه با آنچه که به معنای آمریکایی به کندی گفت: “این کسی است که می تواند زنده رایگان از آن کسی است که متوجه می شود چگونه خاص این ایده از آزادی است و چقدر مهم است. من فکر می کنم آمریکا مبارزه خواهد کرد به ناخن برای دیدن که متوجه شدم و برای دیدن که تمدید را به مردم دیگر.”

کندی تشویق نسل های آینده به “نمی شود ترس از چیزهای سخت” چرا که “زمان سخت را سخت و مردان سخت مردان را بار بزرگ است.” (مرتبط: Washington, d. C. لینکلن مجسمه هنوز ایستاده پس از معترضان قول داد به آن را حذف کنید)

تماشا کنید:

آیا شما مانند آنچه شما در حال دیدن? مشترک شدن در کانال ما برای اطلاعات بیشتر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *