دوشنبه روز یادبود و آن را به یک زمان زیادی را به تماشای این ویدئو صحنه هایی از “گروه برادران.”

در این مقدس امروز ما را یک لحظه به فکر می کنم در مورد تمام مردان و زنانی که مستقر از این کشور و هرگز به خانه آمد. آنها فداکاری کردند و ما به آنها افتخار در روز یادبود. (مرتبط: تماشایBand Of Brothers‘ هرگز قدیمی می شود. در اینجا به همین دلیل آن را مانند یک سری)

همانطور که همه شما می دانید من یک “گروه برادران” فن. من با خواندن این کتاب به عنوان یک کودک بسیار جوان و تماشای سری چند بار در هر سال است.

آمار HBO مینی سری و استفن آمبروز کتاب داستان آسان شرکت 506th پیاده نظام از لشکر 101 هوابرد از شروع آموزش های پایه از طریق پایان جنگ. این بزرگترین داستان جنگ تا به حال قرار دادن بر روی فیلم.

شما خودتان را تشویق, خنده, گریه و بیشتر شما به خودتان پیدا کنید damn proud to be an American. لذت بردن از چند تن از بهترین لحظات از سری زیر.

من شما را سر در گم می شود اگر آن فیلم من را دریافت نمی در هر زمان تنها. حتی تماشای این سریال در دهه های بعد از آن هنوز هم به من مشت راست روده در هر زمان تنها. من نمی توانم به تماشای کلیسای صحنه بدون گرفتن مبهم.

من احساس می کنم اگر من تماشای این سریال در 30 سال هیچ چیز تغییر کرده است. آن خواهید بود همان احساسی ترن هوایی است که آن را در حال حاضر.

در این روز یک لحظه به یاد داشته باشید همه کسانی که در سمت چپ صفحه اصلی و هرگز آمد. بعلاوه یک لحظه به فکر می کنم در مورد همسران و فرزندان و خانواده و دوستان آنها را پشت سر گذاشت.

به نظر می رسد مانند ما همیشه به یاد داشته باشید کاهش یافته است اما ما نمی همیشه به یاد داشته باشید کسانی که پشت سر گذاشت. آنها با پرداخت یک جهنم از قیمت بیش از حد.

بنابراین در این روز به یاد داشته باشید که چرا ما اینجا هستیم. بله آن را کاملا درست به نوشیدن یک آبجو صرف زمان خود را با خانواده های خود یک جهنم از یک زمان خوب است. فقط به یاد داشته باشید هدف از روز یادبود.

در حال حاضر از آن زمان برای من برای گرفتن یک آبجو و شروع سالانه من سنت شراب خواری به تماشای “گروه برادران.” یک روز بزرگ و با تشکر از شما به هر کسی که پرداخت قیمت نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت