افراد بی خانمان در سان فرانسیسکو اتاق های هتل داده شده رایگان الکل و مواد مخدر

سان فرانسیسکو وزارت بهداشت (SFDPH) تایید کرد در یک صدای جیر جیر شنبه که افراد بی خانمان قرار داده تا در هتل ها داده می شود رایگان الکل و مواد مخدر.

یک کاربر توییتر به نام “تی گرگ” که خود را یک “که قبلا بی خانمان معتاد” ارسال یک صدای جیر جیر در این هفته گفت: او را شنیده و گزارش از افراد بی خانمان شدن رایگان و الکل و ماری جوانا و متادون.

“من فقط متوجه شدم که بی خانمان قرار داده شده در هتل های SF در حال تحویل الکل و علف های هرز و متادون زیرا آنها شناسایی به عنوان یک الکلی/معتاد به صورت رایگان. شما قرار است به ارائه درمان. این را قادر می سازد و اشتباه است در بسیاری از سطوح,” او گفت:.

این SFDPH پاسخ داد: “این کاهش آسیب بر اساس شیوه ای که شما را منحصر به فرد به سان فرانسیسکو و نه برای پرداخت با پول مالیات دهندگان کمک به مهمانان با موفقیت کامل جداسازی و قرنطینه و قابل توجه فردی و عمومی مزایای بهداشت و درمان در COVID-19 بیماری همه گیر.”

هر چند SFDPH ادعا می کند که پول مالیات دهندگان است که با استفاده از آن روشن نیست چه کسی پرداخت برای الکل و مواد مخدر.

بی خانمانی شده است یک مشکل در سان فرانسیسکو. در سال 2019 شهرستان داده ها نشان داد وجود دارد 8,011 افراد بی خانمان در این شهر 18 درصد افزایش از 2015.

یک عابر پیاده توسط یک مرد بی خانمان است که گدایی برای پول در مارس 17 2019 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است. 8,011 افراد بی خانمان شدند شمارش در ماه ژانویه این سال در مقایسه با 6,858 مردم در سال 2017. عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ.

سرنوشت بی خانمان در coronavirus همه گیر است که به طور فزاینده ای به یک موضوع از نگرانی عمومی به عنوان بسیاری نگران هستند که آن را می تواند نابود شهرستانها’ بی خانمان جمعیت. (مربوط به: ‘این می تواند یک فاجعه’: Coronavirus است, پخش كردن, بی خانمان در جمعیت افشای شکست سیاست های مترقی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im