صفحه اصلی وزارت, 6 UTs بدون قانون به طور مشترک اهدا Rs 89 کرور به PM-مراقبت صندوق

توسط سرپرستان

دهلی نو: وزارت امور روز جمعه اعلام کرد که آن تیم سرزمین های اتحادیه (UTs) و بدون قانون و پلیس مرکزی سازمان به طور مشترک خود را اهدا یک روز حقوق و دستمزد بالغ بر 89 تومان کرور روپیه در PM-مراقبت صندوق در مبارزه با COVID-19.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه که ریاست مرکز را گره وزارتخانه که موظف به مقابله با مسائل داخلی مربوط به کشور اعلام کرد و با اشاره به نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید برای کمک به دولت در میان رمان coronavirus یا COVID-19 بحران است.

“در شیپور تماس از ساعت, Narendra Modi افسران و کارکنان وزارت امور خانه و پلیس مرکزی سازمان و همچنین شش UTs بدون مقننه کمک می کند یک روز حقوق و دستمزد (در مجموع 89 تومان کرور) به PM-مراقبت صندوق به مبارزه COVID-19,” شاه توییتی.

همچنین بخوانید: صندوق امداد پول نهفته است استفاده نشده کمک های مالی پور برای مراقبت PM

با اشاره به سهم “برجسته حرکت توسط تیم MHA” نخست وزیر به توییتر گرفت به ستایش خود را به حرکت در علت نجیب برای کمک به فقرا و destitutes.

“آنها (تیم MHA) کار دور ساعت برای محافظت از ما و همچنین کمک به حفاظت از کشور از COVID-19,” مودی توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>