صفحه اصلی وزیر Amit Shah می رسد در احمدآباد جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به شهرستان

توسط ANI

احمدآباد: اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه در یکشنبه وارد احمدآباد به بررسی نهایی آماده سازی برای سفر رئیس جمهور به ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شهر در فوریه 24. مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای شرکت در یک roadshow با نارندرا نخست وزیر و آدرس یک گردهمایی در Motera ورزشگاه در اینجا.

رئیس جمهور ایالات متحده نیز برنامه ریزی برای بازدید از Sabarmati آشرام. سه صندلی خاص قرار داده شده اند و در آشرام در کنار رودخانه برای PM مودی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania. روز یکشنبه مقامات امنیتی از دولت مرکزی و سازمان های به عنوان به خوبی به عنوان ما سرویس مخفی رسیده آشرام را برای نظارت بر امنیت اطلاعات.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania را ترک برای مشخصات بالا سفر به هند از پایگاه مشترک در مریلند امروز شب. رئیس جمهور ایالات متحده به همراه خانواده اش و یک هیئت وزیران خواهد بود و در هند حدود 36 ساعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>